PDA

View Full Version : Разбирачите да кажат ?



raia338
05-17-2010, 19:47
Какво мислите за тази коса http://bgunique.com/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=1&products_id=1



Pls кажете някакво мнение :(

POLLINA
05-17-2010, 19:51
с 75 см треса нищо не може да стане , ако е за цялостно удължаване

Callisto
05-17-2010, 19:55
Тези не се ли правеха от косата на мъртавци? Госпожата ми по химия ми е разправяла подобни неща за удълженията от естествена коса и, че имало бактерии по тях.

POLLINA
05-17-2010, 19:56
ако имах таква госпожаа щях доста да си поспоря с нея.. :lol:

Luscious_Heart
05-18-2010, 18:29
Тези не се ли правеха от косата на мъртавци?
ае стиа вееееееееееееееееееееееее ее басиииииии гнуслярщината.
как ше е от косата на мъртъвци бе :& има толко много хора, които си поддържат дълги косите, режат и продават. :D :D :D

UnForgettableDream
05-18-2010, 19:14
^^ Мдам, така е. Баба ми понеже има много гъста коса едно време си я е пускала много дълга и я е продавала на цели такива опашки. Аз това никога не бих го направила.. :D А за мъртъвците кой нормален човек би се съгласил да отрежат косата на мъртвия му роднина.. :?

Goddess
05-18-2010, 19:18
^^ Мдам, така е. Баба ми понеже има много гъста коса едно време си я е пускала много дълга и я е продавала на цели такива опашки. Аз това никога не бих го направила.. :D А за мъртъвците кой нормален човек би се съгласил да отрежат косата на мъртвия му роднина.. :?

Те органи дават, ти коса...Макар че не вярвам.

lovey0u
05-18-2010, 20:00
^ :lol: :lol:

lizzy
05-18-2010, 20:22
с 75 см треса нищо не може да стане , ако е за цялостно удължаване

+
.. Ако е за цялостно вземи тази от 190 лв - 150 см :-- от същия сайт ;)

tuzaro
05-18-2010, 20:41
ако имах таква госпожаа щях доста да си поспоря с нея.. :lol:гаже имаш ли си??

propusk
05-18-2010, 20:47
Не. И аз първо я бях загледала тази, но 75 сантиметра няма да стигнат, щото косите са редки.. не си заслужава!

stelkastel
05-18-2010, 22:14
Моето малко не е точно по темата /извинявам се предварително на момиченцето с конкретния въпрос, но не ми се отваря нова тема/. :D Но който знае нещо повече по въпроса с удължители, изкуствени коси - да казва, да не се скатава! :D Знам, че го има в нета, но съвсем друго е да разбереш от някой с личен опит. :)

POLLINA
05-19-2010, 03:26
да, tuzaro имам си :)
8-)

anonimchetou
05-19-2010, 05:29
моята коса си я взех за 140 лв . дължина до кръста някъде и 2 метра беше настрани като я разпънеш. От нея ми се получиха 3 двойни реда коса и стои идеално. Ако нещо имаш въпроси пиши на лично ще ти помогна с каквото мога.

stelkastel
05-19-2010, 05:36
Само 140 лв? :-o И това за разпъването не можах да го разбера. 8-)
Но е от естествен косъм, нали? Сама ли си я слагаш? И като цяло твоята естествена коса гъста ли е?Моята е малко рядка /особено от както почна да пада преди година, добре, че се оправи долу-горе :D / и затова се чудя с какви приспособления се закрепва. Аз лично имам много въпроси, майка ми дори е ходила в СТЗ да пита по салоните, но там искали някви 600 лв., после 800, а това много ми се струва за коса. А 140 лв. мога да събера, но ще ми трябва инфо.

П.С. Надявам се коментарът ти да е бил насочен към мен, не към създателката, защото май й иззех функциите с моите въпроси. :D

Luscious_Heart
05-19-2010, 12:27
^^ Мдам, така е. Баба ми понеже има много гъста коса едно време си я е пускала много дълга и я е продавала на цели такива опашки. Аз това никога не бих го направила.. :D А за мъртъвците кой нормален човек би се съгласил да отрежат косата на мъртвия му роднина.. :?

Те органи дават, ти коса...Макар че не вярвам.
И аз не вярвам де :D Разбирам органи, ама коса такава да я нося секи ден.. брр.
ма нали знаете, че изв. време след смъртта косата продължава да расте, ноктите също? 8-)

MyAll
05-19-2010, 12:48
^^ Мдам, така е. Баба ми понеже има много гъста коса едно време си я е пускала много дълга и я е продавала на цели такива опашки. Аз това никога не бих го направила.. :D А за мъртъвците кой нормален човек би се съгласил да отрежат косата на мъртвия му роднина.. :?

Те органи дават, ти коса...Макар че не вярвам.
И аз не вярвам де :D Разбирам органи, ама коса такава да я нося секи ден.. брр.
ма нали знаете, че изв. време след смъртта косата продължава да расте, ноктите също? 8-)

А органите няя ли да ги носиш всеки ден ? :lol:

mArMaLaDkA
05-19-2010, 12:56
ма нали знаете, че изв. време след смъртта косата продължава да расте, ноктите също? 8-)

една вечер засякох някакво предаване, по дискавъри или по нешънъл и се загледах, та там казаха, че всъщност след смъртта кожата се отдръпвала и затова така ни се струвало, че ноктите и косата растат. :-o

heiress
05-20-2010, 19:01
Определено е много малко 75 см..