PDA

View Full Version : ПОМОЩ!!!



iancheto0u
05-17-2010, 20:18
Моля за помощ!Аз съм 11 годишно момиче, метър и петдесет и пет съм, а тежа 55 КИЛОГРАМА!Ако някой е минал през това или има някаква идея как мога да ги сваля, нека пише!Ще му бъда много благодарна!

iancheto0u
05-17-2010, 20:22
8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

mir4eto93
05-17-2010, 20:29
Килограмите на са толкова важни, стига да се чувстваш добре в кожата си. Иначе можеш да започнеш да спортуваш, ходи повече пеша, можеш да си танцуваш из вкъщи - зарежда с енергия и добро настроение, а и влизаш във форма. А колкото за диети, можеш да поговориш с майка си, но според мен не са наложителни :)

mArMaLaDkA
05-17-2010, 20:34
ядеш повечко салатки и плодчета, избягваш пакетираните храни и излизаш по-честичко пред блока да играеш, не бива да се застояваш вкъщи. :)

иначе си високичка за възрастта си, аз помня че на 11 бях 1.45. 8-) тепърва ще растеш, а с растежа и килограмите ти ще застанат на място, така че не се притеснявай излишно. :)

kasssidy
05-17-2010, 20:34
Килограмите на са толкова важни, стига да се чувстваш добре в кожата си. Иначе можеш да започнеш да спортуваш, ходи повече пеша, можеш да си танцуваш из вкъщи - зарежда с енергия и добро настроение, а и влизаш във форма. А колкото за диети, можеш да поговориш с майка си, но според мен не са наложителни :)

Изглежда не се чувства добре, щом моли за помощ : ) Иначе за другото съм съгласна :) Спри и вредните храни , ако ядеш такива.

Kallyn4eto
05-17-2010, 20:41
ти си само на 11 и си висока колкото мен (на 15)
хич не се притеснявай сега
намали малко чипсовете и храните от този сорт
тепърва ти предстои пубертета
можеш да дръпнеш на височина
можеш да отслабнеш
и то без диети и т.н.
можеш да се запишеш на някакъв спорт...не само за стягане и отслабване, а и за удоволствие ;)

iancheto0u
05-17-2010, 21:06
Еми ез спортувам.И от известно време ходя да бягам на чист въздух в парка.Също и танцувам народни танци.Не ям много шоколади и тем подобни, но пак имам килограми в излишък...

kasssidy
05-17-2010, 21:10
Може да е просто от годините ти тогава :)

Имах приятелка , която до 14 годишна беше доста тежичка. След това за едно лято , някак си от само себе си ги свали ( дори не порастна на височина , просто и се промени структурата ) и стана супер слаба. Сега ако каже на някого , че е била по-пълно дете, никой не и вярва. Все едно цял живот е била супер слабичката и дребната :)

Още си малка , имаш да растеш и на височина , тепърва ще ти се променя тялото : ) Щом си спортуваш и не ядеш вредни работи , когато се издължиш ще се оправиш :-)

iancheto0u
05-17-2010, 21:17
Може да е просто от годините ти тогава :)

Имах приятелка , която до 14 годишна беше доста тежичка. След това за едно лято , някак си от само себе си ги свали ( дори не порастна на височина , просто и се промени структурата ) и стана супер слаба. Сега ако каже на някого , че е била по-пълно дете, никой не и вярва. Все едно цял живот е била супер слабичката и дребната :)

Още си малка , имаш да растеш и на височина , тепърва ще ти се променя тялото : ) Щом си спортуваш и не ядеш вредни работи , когато се издължиш ще се оправиш :-)

ДАНО :smt026