PDA

View Full Version : Моля за едно съветче



alternative2girl
05-17-2010, 23:59
Здрасти, искам едно съветче от вас тъи като не съм сигурна какво да правя.
Преди около месец със моя приятел се разделихме по заимно съгласие просто нещата не вървяха както трябваше и всичко се разпадна след 3 години заедно.
В началото бях една емоционална развалина напрао, тъи като ти се променя живота когато някои важен човек за теб вече липсва.
ОК, преодолях го , обаче наскоро бях на едно парти кадето се запознах с доста хора и едно момче много сладко много секси и страшно печен точно мои тип е, но много ми заприлича на бившия.
Да разменихме си телефоните така нататък и излезнахме заедно в началото много ми беше приятно, но колкото го опознавах толкова повече ми ставаше мъчно за бишия.
Преодоляла съм го, но си има и белези останали, чувства и ми е трудно да гледам момче с което излизам и да се сещам за бившото.
Ето ми и тъпия въпрос- трябва ли да кажа на момчето че ми трябва още време или да се опитам да преглътна и да му дам шанс (имаите предвид че 3 години са доста време да ходиш с някои и да скъсате)

BlueFace
05-18-2010, 04:46
Според мен още не си преодоляла бившият си :) Щом когато си с другото момче си мислиш за бившия ти ,според мен още ти е рано за нова връзка.Само можеш да прецакаш момчето :)

dimitar_ak
05-18-2010, 06:21
Ако мислиш още за предишния не започвай нова връзка. Няма да се получи

Kukumqvka
05-18-2010, 06:53
По-хубаво постай малко сама.За друга връзка има време.

phobiaaa
05-18-2010, 11:43
Все още не си преодоляла бившият си.Не започвай нова връзка .. остани сама и се опитай да го преодолееш.Така,когато си намериш приятел няма да мислиш за бившия.

Vanish
05-18-2010, 12:07
дай си малко време и после ако мислиш, че си готова, обади му се

SadBoy93
05-18-2010, 12:59
Най-добре си дай време да забравиш бившия си. В противен случай би било некоректно както спрямо теб, защото само ще се залъгваш, така и спрямо момчето, което вероятно очаква известна отдаденост.

6okolad4ety95
05-18-2010, 13:09
Дай си малко време мила :wink:

valdesbg
05-18-2010, 13:13
Хич не си го преодоляла...

Само това мога да ти кажа. Не се навивай че 3 години са много време.

Нека времето не ти е мерило за нищо.

Mariela1995
05-18-2010, 15:46
Според мен още не си преодоляла бившият си :) Щом когато си с другото момче си мислиш за бившия ти ,според мен още ти е рано за нова връзка.Само можеш да прецакаш момчето :)






Този път съм напълно съгласна!!! Няма смисъл от нови връзки изчакаи малко пък после действай ако мислиш,че напълно си забравила бившия :)

AutomatiC
05-18-2010, 15:59
Според мен още не си преодоляла бившият си :) Щом когато си с другото момче си мислиш за бившия ти ,според мен още ти е рано за нова връзка.Само можеш да прецакаш момчето :)

alternative2girl
05-18-2010, 19:05
Мерси много за мненията, ще ви послушам и ще кажа на пича ако иска нещо от мен да почака