PDA

View Full Version : розоворозоворозово



qlover
05-18-2010, 11:05
привет. от 8401841904 години си търся работеща розова боя/оцветител/каквото и да е друго нещо, което ще ми направи косата розова, само че не искам да го правя с разни лекарства и други подобни дивотии, просто нещо, което си е създадено с тая цел и ще се получи. косата ми е изсветлявана, доскоро беше червена с некви розовеникави оттенъци, ама аз искам розово розово, мамка му! в момента е някакво умряло червено, което отива към гадно умряло оранжево, ама идеята ми е, че е сравнително светла и не би трябвало да има проблем да ми хване. пробвала съм розовото на сери, то е по-скоро цикламено, де, ама пак не се получи, не знам защо, в корените ми стана русо, другото стана нещо като червено. срещала съм разни тониращи балсами по форумите, ама където и да питам, все няма розово. така че хора, моля, помагайте, че съм се побъркала с тва, пък не ми се дават 100 кинта на фризьор.

Boot
05-18-2010, 11:13
На сери боите хващат перфектно по принцип на всякаква коса. Нещо не си си оцелила времето за стоене с боята ;)

Callisto
05-18-2010, 11:16
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=223262&view=next&sid=cd249e86c03476fefd85aaea5edfe607

billytalent
05-18-2010, 11:21
И да намериш розова боя,може да не ти се получи,много зависи от цветовете на косата ти в момента.Аз преди 2 седмици се обезцветих и след като нанесох Пурпурно червена боя-станах РОЗОВА.Има едни бои за коса Naturia Color, те по-принцип имат някакви такива по-интересни цветове.

qlover
05-18-2010, 11:35
На сери боите хващат перфектно по принцип на всякаква коса. Нещо не си си оцелила времето за стоене с боята ;)
абе за 3те пъти дето съм се мъчила, трябва да съм ебати каръка все да не уцелвам времето :Д въпреки че като се замисля, аз си стоя винаги около 30 - 35 мин. независимо от боята и понеже съм много умна не се сещам да видя кво пише на опаковката. преди време съм пробвала и лилавото на сери, при него беше същата история. само червеното ми се е получавало добре, не знам, сигурно аз съм бъгава.

билиталънт, мерси, ще ги видя и тези. иначе то като цяло май след обезцветяване косата е неква неадекватна, защото си спомням как като си я обезцветявах за някакво червено преди време, стана оранжева. а червеното си беше наситено и го правих при фризьорка това.

POLLINA
05-18-2010, 11:54
действието на боята спира да действа след оказаното време

Isabelle
05-18-2010, 13:44
:)