PDA

View Full Version : Обезкосмяване на краката



Kmet4e
05-18-2010, 11:45
Здравейте ! Прецених че тук е най-уместно да постна тази темичка ! Значи - Искам да ви попитам кой е най-ефикасният начин за обезкосмяване на краката при мъжете ? През какъв период,с каква козметика,(болезнено) или безболезнено >> ?

Предварително благодаря !

petersl55
05-18-2010, 11:50
кола макса , епилатор - най добре щото няма косъмчета поне 1 седмица , боли много първите пъти

крем депилатор , бръснач - не е хубаво щото космите поникват след 2-3 дена обаче не боли въобще..

ама ако не си си ги махал до са пробвай 1 път със самобръсначка пък после мисли за кола маска или евентуално епилатор..

MissHouse
05-18-2010, 11:53
иди на козметик най добре :)

casey
05-18-2010, 13:23
Кола маска: Топла - представлява топъл восък, който се нанася с помощта на шпатулка. След това с лентичка го премахмаш бързо. Студена - с лентички. Според мен това е най-добрия вариянт, след ходенето при козметик.
Епилатор.
Не ти препоръчвам крем депилатор нито самобръсначка - няма ефект.

GirLN
05-18-2010, 18:18
С епилатор или кола маска. Космите поникват по-редки, по-тънки и краката не са ти като шкурка. Ще ти се наложи да ги махаш пак след околу месец.

Nakadah
05-18-2010, 19:04
самобръсначка

Neopitom3na
05-18-2010, 19:44
кола маска :)

Kallyn4eto
05-18-2010, 19:53
кола маска най добре
ако ще си взимаш лентички по-добре да отидеш на козметик
защото излиза г/д толкова скъпо
но пък е много по...като хората направено

ira90
05-18-2010, 21:58
Моят приятел ходеше на кола маска, но не беше доволен, защото някои косъмчета оставаха. И за това вече си ги маха с епилатор и е много доволен ... крака,корем,гърди всичко си минава с него. И не му се получават подкожни косъмчета (както казват повечето).

Team
05-18-2010, 22:19
Кола маска: Топла - представлява топъл восък, който се нанася с помощта на шпатулка. След това с лентичка го премахмаш бързо. Студена - с лентички. Според мен това е най-добрия вариянт, след ходенето при козметик.
Епилатор.
Не ти препоръчвам крем депилатор нито самобръсначка - няма ефект.

Kmet4e
05-18-2010, 22:52
Всичко хубаво ама много ще боли кола-маската и ще пищя при козметичката като малко дете сигурно ! 2-ро след това като ги минавам с епилатор няма ли кожата да ми стане на пори -тип царевица ! 3-тo kola-maskata колко дълготраен ефект има и не на последно по важност въпросче е от къде до къде да си ги махна космите > От стапалото до коляното, от стъпалото до кръста без задника , всичко с задника ?

KumchoValcho
05-19-2010, 07:44
Където на теб най-ще ти хареса най-много, там си ги махай. Кво ги питаш другите?

YouAteMyHeart
05-19-2010, 07:54
Всичко хубаво ама много ще боли кола-маската и ще пищя при козметичката като малко дете сигурно ! 2-ро след това като ги минавам с епилатор няма ли кожата да ми стане на пори -тип царевица ! 3-тo kola-maskata колко дълготраен ефект има и не на последно по важност въпросче е от къде до къде да си ги махна космите > От стапалото до коляното, от стъпалото до кръста без задника , всичко с задника ?

И ние к'во да направиме като ще пищиш?!Да те пазиме?!

Кожата става малко червена след епилатор/кола маска,но за 1-2 часа минава.По-добре е след това да се намажеш с крем.

Кола маска/епилатор след 1-2 седмици и са поникнали пак космите.

Малко е тъпо да ги махнеш до коляното и нагоре да си останеш космат!Не мислиш ли?!

darichkaaa
05-19-2010, 07:57
Еми аз неискам да те плаша,обаче баща ми има много косми и дълги години си ги маха с такава електрическа самобръсначка.Един път реши че ще пробва с епилатор и на сутринта целите му ръце /той само на ръцете си ги маха/ бяха на големи червени пликове и много го болеше ;х
Но най-добре отиди на косметик.При баща ми тове е станало защото той винаги си ги е махал с бръснача и е имал много дълги корени,поне аз така си мисля. :wink:

GirLN
05-19-2010, 08:38
След епилатора ще ти излязат от мястото на косъма нещо като пъпчици. На следващия ден няма да ги има.

MilenMns
05-20-2010, 13:21
Аз ги подстригвам с машинка да са възможно най - къси не обичам да е до кожа

GirLN
05-20-2010, 16:21
^Кви ли ще са, ако ги оставиш да пораснат напълно. :shock:

Luscious_Heart
05-20-2010, 17:02
Ами аз предпочитам кола маската; не обичам епилатори. Кола маската ми държи по-дълго.

giveupbitch
05-20-2010, 17:34
епилатор

jiji1977
05-21-2010, 17:38
kolata maska e nai-dobre spored men.namerih edna "jenni",koiato e bezpo6tadna kam kosmite.

TooGoodForYou
05-21-2010, 19:36
Хм.. Най-безболезнения начин е със самобръсначка, но бързо порастват и стават по-твърди и по-дълги, докато с епилатор или крем депилатор ефекта е по-траен и няма рискове като порязване. =;

girl91
05-21-2010, 19:50
Пробвай с епилатор, може и да отидеш на коло маска (така е правилно да се пише), ще боли, но поне няма да ти растат толкова бързо, колкото ако ги обръснеш със самобръсначка.

Kmet4e
05-26-2010, 23:10
Еми значи решението или козметик или епилатор ....
Кажете колко пари трябва да струва тази услуга и какво трябва да си взема за епилация с епилатор .... някъв крем или прочие ?

UnaBletoLoVeU
05-26-2010, 23:33
Зависи къде отидеш, но мисля, че за краката повече от 20 лв няма да дадеш при козметик.
А за епилация с епилатор ще трябва да си вземеш...епилатор. :)

Kmet4e
05-26-2010, 23:41
Зависи къде отидеш, но мисля, че за краката повече от 20 лв няма да дадеш при козметик.
А за епилация с епилатор ще трябва да си вземеш...епилатор. :) Значи отивам при козметичката,давам 20 лева и казвам - Махай !!! :D Иначе естествено че ще си взема епилатор обаче знам че след епилацията краката стават червени и на точки > Има ли кремове за след епилация с епилатор и коло маска и какви са те (каква марка ? Колко струват ? )

alex4etoy
05-27-2010, 09:43
аз ползвам епилатор PHILIPS Satinelle ice Premium и съм мн доволна :)) малко е скъпичък- около 200лв. и нещо струва но ефекта е страхотен!!