PDA

View Full Version : След Ескапел....



let_me_be
05-18-2010, 12:04
Здравейте!Първо бих желала да споделя възмущението и недоволството си от толкова хвалената и уж най-надеждна марка презервативи"Дюрекс".Е,и сред тях има такива с дефекти.За съжаление бях жертва на един от тях....Както и да е,не пускам темата,за да правя антиреклама,а защото имам питане.Както споменах,имах проблем с презерватива и по-конкретно-той е скъса,в рамките на 12 часа взех "Ескапел".4 дни след това направих тест,излезе отрицатален,Слава Богу!Днес(5дни след случилото се) ми дойде.Нормално ли е това?

Aubergene
05-18-2010, 12:27
а по принцип кога очакваше да ти дойде?...
понякога след ескапел наистина се измества цикъла, подранява или закъснява, за колко дни промяна става въпрос?

SpOrTs_GiRl
05-18-2010, 12:29
Интересно ми е.. какво от казаното ти излежда ненормално? :-o .. Имало е проблем >> взела си спешни мерки >> направила си тест, който се е оказал отрицателен >> не си бременна >> дошъл ти е цикъла?!

let_me_be
05-18-2010, 12:41
Интересно ми е.. какво от казаното ти излежда ненормално? :-o .. Имало е проблем >> взела си спешни мерки >> направила си тест, който се е оказал отрицателен >> не си бременна >> дошъл ти е цикъла?!

Притеснява ме фактът,че принципно трябва да ми дойде след седмица,но това при мен е доста относително,защото цикълът ми е доста нередовен,имам предвид,че винаги закъснява с поне 2 седмици,като се е стигало дори да 4 месеца....Гинеколожката твърди,че вс си е ок и щяла НЯКОГА да се оправи.И така де,мисълта ми беше,че при мен не е нормално менструацията да подранява

SpOrTs_GiRl
05-18-2010, 12:52
Интересно ми е.. какво от казаното ти излежда ненормално? :-o .. Имало е проблем >> взела си спешни мерки >> направила си тест, който се е оказал отрицателен >> не си бременна >> дошъл ти е цикъла?!

Притеснява ме фактът,че принципно трябва да ми дойде след седмица,но това при мен е доста относително,защото цикълът ми е доста нередовен,имам предвид,че винаги закъснява с поне 2 седмици,като се е стигало дори да 4 месеца....Гинеколожката твърди,че вс си е ок и щяла НЯКОГА да се оправи.И така де,мисълта ми беше,че при мен не е нормално менструацията да подранява
Не прочете ли листовката?.. Нормално е да закъснее/подрани. :)

buuu
05-18-2010, 14:47
Интересно ми е.. какво от казаното ти излежда ненормално? :-o .. Имало е проблем >> взела си спешни мерки >> направила си тест, който се е оказал отрицателен >> не си бременна >> дошъл ти е цикъла?!

Притеснява ме фактът,че принципно трябва да ми дойде след седмица,но това при мен е доста относително,защото цикълът ми е доста нередовен,имам предвид,че винаги закъснява с поне 2 седмици,като се е стигало дори да 4 месеца....Гинеколожката твърди,че вс си е ок и щяла НЯКОГА да се оправи.И така де,мисълта ми беше,че при мен не е нормално менструацията да подранява
Не прочете ли листовката?.. Нормално е да закъснее/подрани. :)


++++++

babybyme
05-18-2010, 16:34
Ми като си малолетно курвенце и не ти редовен цикъла ,а си тръгнала да ми прайш секс наляво-надясно, нека ти е сега с притеснението.
Наистина имаш повод за притеснение, че ти е дошъл цикъла. Само да ти кажа, че тва значи, че можеш да имаш деца... :o

LadyDi:
Почувствай се предупреден/а. При следващо подобно мнение, ще го изтрия директно.

3oPuTy
05-18-2010, 16:45
Ми като си малолетно курвенце и не ти редовен цикъла ,а си тръгнала да ми прайш секс наляво-надясно, нека ти е сега с притеснението.
Наистина имаш повод за притеснение, че ти е дошъл цикъла. Само да ти кажа, че тва значи, че можеш да имаш деца... :o
Я по-леко с малоумните коментари :? Аз съм почти на 20 години,от 7 години имам цикъл и доста често ми е нередовен (е не ми закъснява/подранява със седмица-две)!!!
Да си чувала,че има ЖЕНИ,на които цикъла им се нормализира СЛЕД раждането?!



По темата:
1.Това,че презерватива се е скъсал,не означава,че е бил дефектен!!!Вероятността партньора ти да не го е сложил правилно е ОГРОМНА.
2.Нормално е да ти подрани.
3.Мамка му,защо никога не четете опътването?!?!?!

fear4o
05-18-2010, 17:03
Аве теста за бременност се прави 7/10/14 дни след последния полов акт(зависи от марката)!

let_me_be
05-18-2010, 17:15
Ми като си малолетно курвенце и не ти редовен цикъла ,а си тръгнала да ми прайш секс наляво-надясно, нека ти е сега с притеснението.
Наистина имаш повод за притеснение, че ти е дошъл цикъла. Само да ти кажа, че тва значи, че можеш да имаш деца... :o

Моля??????????????????На 18 години съм,първият ми път беше преди около 4-5 месеца,а цикълът ми дойде на 12 1/2 години....Не мисля,че съм малолетна курва.ОК?

fear4o
05-18-2010, 19:10
Ми като си малолетно курвенце и не ти редовен цикъла ,а си тръгнала да ми прайш секс наляво-надясно, нека ти е сега с притеснението.
Наистина имаш повод за притеснение, че ти е дошъл цикъла. Само да ти кажа, че тва значи, че можеш да имаш деца... :o

Моля??????????????????На 18 години съм,първият ми път беше преди около 4-5 месеца,а цикълът ми дойде на 12 1/2 години....Не мисля,че съм малолетна к***а.ОК?
И все пак си необразована на тема Секс!
Погледни първите 2 теми (под правилата) и ще намериш отговор на въпроса си!

theoneudontknow
05-18-2010, 21:21
...Е,и сред тях има такива с дефекти.За съжаление бях жертва на един от тях....
Тва прозвуча, все едно презерватива се е опитал да те убие :razz: :razz:
Иначе по темата - щом си взела мерки И ти е дошъл цикъла навреме значи няма никви проблеми... Само да спомена, че всички ИСТЕРЯСВАТ като им закъснее цикъла след секс, а на теб даже е подранил там с ден или два както казваш ;)