PDA

View Full Version : Да си излея яда ..



xxleavemealonexx
05-18-2010, 13:10
Пиша тук само за да си излея някъде яда.

Нов клас.Не познавам никои.Идва някво момиче и то като мен ново.Запознх се с нея.Запознах я и с компанийката си с която се мотках из даскало.Запознах я с хиляди момчета.И накрая кво ? Споделих и аз – глупачката – че харесвам един.И на другия ден тя кво направи ? Взе му по някакъв начин скайпа и му е говорила какви ли не глупости за мен,след което той ме блокира.На следващия ден пиклата идва най самодоволно в даскало и ми заявява,че чака въпросното момче да я вземе да ходят на кафе :@ Ако се харесваха добре.Обаче тя го прави за да ме дразни,а не разбирам защо ?! Докато ходеше с момчето се сваляше и с един доста добър приятел мога да кажа,който и се върза и въпреки че му надух главата да не се занимава с нея,той не ме послуша.На него също му е наговорила глупости за мен и сега сме скарани.Друга приятелка направи грешката да и сподели кой харесва и пиклата пробваше да го сваля ама тоя път не и се получи.Толкова ми е нервно,че незнам :@ Само до нейните глупости ми е.Толкова съм и помагала !! Имам чуството .. и не само го имам, то си е така,че тази го прави на пук.Но защо ? Сега съм скарана с куп приятели ( наистина куп , не разказах всичко за да не ми се заоплаквате че е прекалено дълго ) и незнам какво да правя.Ценя всички тези хора,а тя проваля ВСИЧКО !!

Ако имате мнение,споделете :)

cvetinka95
05-18-2010, 13:36
Знам какво ти е. За друг път не споделяй такива лични неща, трябва първо въпросния човек да е доказал, че няма да те предаде. Но пък според мен добре е станало, че си я разбрала тая на време ква е. Злобее ти, виж има нещо, за което да ти завижда, затва прави напук. Но пък какви са тези твои приятели, които и се връзват на простия акъл?!
Сама казваш, че си я запознала с твоята компания, твоите приятелки. Ем разказваш им всичко, щом и други са си патили от нея, вече ще я знаят що за стока е. Спираш контакт, вече да не знае нищо за теб, не се занимавай с нея. Явно сама не може да си устрои живота - нито за гаджета, приятели, ми чака на някой друг да почне да ги краде. Ще постъпиш много глупаво, ако позволиш да се извини или оправдае или нещо такова.. Веднъж направила ли го е, не е малко, пак ще повтори. Затва я заебаваш напълно.
Поне аз така бих направила.
:)

MissChocolate
05-18-2010, 16:54
Според мен трябва да се научиш да не се доверяваш толкова лесно.
Тва,че сте се запознали,че сте били в една тайфа и т.н., не означава,че заслужава да й доверяваш лични неща.

Всичко ще се оправи с времето,не се безпокой. Рано или късно ще се разбере каква използвачка е тя..

nIkEnCeTy_bE
05-18-2010, 18:10
Аз ако бях щях да я направя равна с земята, честно. Наистина се научи да не се доверяваш толкова леснона хората, защото виждаш какво става. Аз ако бях щях такъв скандал да и дигна пред цялото даскало да разберат що за стока е. Баси пиклата, както казваш. Наистина трябва да говориш с нея, малко да се осъзнае, което ме съмнява. Но ако можеш намери начин да поговориш с приятелите си, да им обясниш. А ако те ценят и наистина са ти приятели - ще те разберат.

nymphadora
05-18-2010, 18:15
Аз се доверявам адски трудно,особено за такива неща.но да,трябва да се опариш няколко пъти и ще се научиш.

WaterLilly
05-18-2010, 18:17
Аз ако бях щях да я направя равна с земята, честно. Наистина се научи да не се доверяваш толкова леснона хората, защото виждаш какво става. Аз ако бях щях такъв скандал да и дигна пред цялото даскало да разберат що за стока е. Баси пиклата, както казваш. Наистина трябва да говориш с нея, малко да се осъзнае, което ме съмнява. Но ако можеш намери начин да поговориш с приятелите си, да им обясниш. А ако те ценят и наистина са ти приятели - ще те разберат.
Нямах намерение да пиша това, но понеже обичам да съм контра...
Въпросната пикла нищо кой знае какво не е направила. Хората си доверяват тайните на свой риск и после не може да обвиняваш, че някой се е раздрънкал (още повече като не ти е бил близък). Също на свой риск хората се доверяват на глупостите, които другите им говорят за някой. Така че в случая не само тя има вина.
И не е като момчетата да са ви били близки - след като тя е успяла да ги "настрои" срещу вас, значи не са държали толкова на приятелството ви.

nIkEnCeTy_bE
05-18-2010, 18:30
Аз не съм казала, че само това момиче е виновно. Ако и бяха и истински приятелите нямаше и да и повярват, пък и атовката си е виновна, че се доверява трудно. Но пък що за момиче ще е това?!

hgfh
05-18-2010, 21:20
Аз не съм казала, че само това момиче е виновно. Ако и бяха и истински приятелите нямаше и да и повярват, пък и атовката си е виновна, че се доверява трудно. Но пък що за момиче ще е това?!
Момиче пълно с комплекси... :?

uBuTo
05-20-2010, 09:38
Бам-бам! Убий я! :-x

danibebi
05-20-2010, 12:33
Бам-бам! Убий я! :-x

оф аман от безмислени мнения :? ти на нейно място щеше да я убиеш ли? 8-)

bizzskwittka
05-20-2010, 14:04
Аз се доверявам адски трудно,особено за такива неща.но да,трябва да се опариш няколко пъти и ще се научиш.



+++ :(

wakeupcall
05-20-2010, 14:43
glupawi momi4eta :razz:

Princessani
05-20-2010, 14:49
хващаш я за косите :D :grin: и докато не ти каже защо го прави нея пускаш :lol: :lol: ,но първо се упитаи да говориш с нея по цивилизован начин, за проблемите ... ако не става .... следва другия начин... ,изясняте се една друга и тогава прецени как и дали си заслужава да си го варнеш :-D :-D естествено нее препорачително в училище :D :D :D :D

nefchi_bs
05-20-2010, 18:48
Нареди я на майка ... :lol:

meganet
05-20-2010, 20:06
Ми гответе Акция "Пиклата" :D:D:D

Seraphine
05-21-2010, 17:14
знам отлично какво ти е аз прееди време се скарах с мое гадже заради един идиот.Само че при него не се получи да ми я открадне и за тва от злоба ни скара. . .Много мразя такива хора. . .Бяхме наи добри приатели още от както сме родени а едно мимиче ни скара. . .Това доказва какви хора има. . .Точно заради него в момента имам много добри приатели но дори и сега ме е страх да се доверя. . .Единствено на едно момиче доверих няколко неща и до сега не ме е предала.Надявам се ако някои ден реша да и доверя нещо друго да не ме предаде защото тогава ще се самообия напрао :@

Strawberryy
05-21-2010, 18:48
От сега нататък поне ще знаеш че не трябва да се доверяваш на всеки. И като знаеш че проваля всичко,, говори с приятелите ти за нея разкажи им какво ти е направила и т.н. и им кажи да не вярват на нейните простотии,, защото са лъжа! Аз бих поговорила поне с тези с които все още не съм карана. :)

iiordanova
05-21-2010, 20:51
И аз щях да я направя на две стотинки.
Ти и помагаш да се издигне , а тя .. така ли ти се отблагодарява ?
Тя е някоя от онези завистливи момичета .. иска да бъде такава , каквато не може да бъде.
Ама .. все пак .. всичко се връща.

fenastz
05-23-2010, 11:27
Roundhouse kick to the temple.