PDA

View Full Version : Кръв?!?!



smilyy
05-18-2010, 17:05
От скоро правя секс...до сега не ми се е случвало това.значи вече не ме боли нищо ми няма,но последните два пъти имам кръв.първия не беше секс а просто се натискахме с приятеля ми,нищо не сме правили но имах малко кръв.ии то не точно кръв не знам как да го обесня...едно такова смесено от кръв и безцветна течност и тя кръвта избледнява не е наситена.втория път беше днес.след като правихме секс пак видях,че имах малко кръв.отначало около 5 мин започнахме без презерватив а после си продължихме със.на какво може да се дължи това ?

smilyy
05-18-2010, 17:11
да използвам темата за да не правя нова да ви питам нещо:четох някъде,че презерватива трябва дас е слага така че кожичката да може да се движи.а ако не се движи може да се скъса презерватива.тъй като приятелят ми не може да си го направи така и казва че кожичката му не се мърда и удоволствието не му е същото както без презерватив.издърпва я така до края така ли трябва да е.някой би ли ми обяснил как стоят нещата

TheBeliever
05-18-2010, 17:15
От въпросите ти разбирам, че скоро си загубила девствеността си. В такъв случай не се притеснявай за кръвта - първите няколко пъти е нормално и както сама казваш с времето намалява. Относно презерватива - ами изгледайте с приятеля ти няколко клипчета в интернет за това как се поставя презерватив. Никой не се е родил научен.

smilyy
05-18-2010, 18:58
по принцип нито първия нито втория (и т.н )път нямах кръв всичко си беше ОК,но последните два пъти ме притесняват а нали ви казвам при единия даже нямаше секс а пак имах кръв. в много малки количества е и само след определена ситуация после нямам абослютно нищо

SpOrTs_GiRl
05-18-2010, 19:33
От въпросите ти разбирам, че скоро си загубила девствеността си. В такъв случай не се притеснявай за кръвта - първите няколко пъти е нормално и както сама казваш с времето намалява. Относно презерватива - ами изгледайте с приятеля ти няколко клипчета в интернет за това как се поставя презерватив. Никой не се е родил научен.
Подкрепям.

MochaOnMyLips
05-18-2010, 21:33
Никой не е казал, че хименът ти ще се разкъса първия път или дори първите няколко пъти. Това може да стане по време на всеки сексуален акт. Някои жени са особено еластични и хименът им се разкъсва чак когато родят! Та може да е от това, особено ако приятелят ти е бил по-груб с пръстите (макар че трудно) и въобще.
Ако все пак ти е много притеснено, винаги може да отидеш на лекар, ако не за друго, то за собствено успокоение.
Колкото до презервативите - не знам. Аз от тия неща изпитвам панически ужас, че ще вземат да се скъсат и ползвам други уж по-сигурни методи за контрацепция.