PDA

View Full Version : 1 година



nOmoretears
05-18-2010, 18:01
Здравейте съфорумници!
За първи път пиша тук.
Бихте ли ми препоръчали къде можем да отидем с приятелката ми след две седмици правим 1 година, а малко нямам много идей къде да я заведа малко градче е Габрово,а на кафе много много не ми се ходи та искам да споделите вашите идеи.Ще съм Ви много благодарен.

Беден съм на идеи .
:) :(

mArMaLaDkA
05-18-2010, 18:04
на кафе вика 8-)

ако имате възможност, можете да съберете пари и да отидете за ден-два-три в някое малко градче/селце, близко до Габрово. :)

theImmoral
05-18-2010, 18:07
Еми то пък баси връзката, щом не можеш да се сетиш.
Какво харесва тя?
Природа - Водиш я на пикник.
Купони - Устройваш ви купон.
Нежност - Можеш да направиш романтична вечеря.
...
Имаш стотици избори, елементарно е, просто използвай гънките на мозъка си.

Hopegiver
05-18-2010, 20:05
Еми то пък баси връзката, щом не можеш да се сетиш.
Какво харесва тя?
Природа - Водиш я на пикник.
Купони - Устройваш ви купон.
Нежност - Можеш да направиш романтична вечеря.
...
Имаш стотици избори, елементарно е, просто използвай гънките на мозъка си.

+

мога само да ти предложа да я заведеш на мястото където сте тръгнали сте се запознали изобщо на мястото на което сте направили нещо за първи път.
Ноо... да не я метнеш да празнивате празнувате направо в леглото ! ;д
даже ако е възможно го прескочете :д
:D

krem4et0
05-18-2010, 20:17
Отидете на Етъра или на връх Шипка.

LadyDi
05-18-2010, 20:19
Отидете на Етъра или на връх Шипка.
Малки са за Шипка. Но на Етъра е хубаво. Правят чудесни гевреци с пресолен айрян. Пък и е доста приятно.

teo96
05-18-2010, 20:27
на кафе вика 8-) Ми какво да вика,габровец е 8-) Шегувам се естествено,може да отидете на море намример.Малко рано е,няма да ходите на плаж,но за,да речем,два три дни,може и по малко,колкото да си искарате добре на годишнината.Красиво е!

WrongLife
05-18-2010, 20:29
Отидете на Етъра или на връх Шипка.

valdesbg
05-18-2010, 20:50
Не знам къде но ако искаш да имаш и втора годишнина с нея.. не я води у нас :)

П.П. Аман от дивотии

xxmexx
05-27-2010, 15:10
направи нещо романтично.. тя трябва да е щастливка.. щом искаш да направиш нещо за нея го направи както трябва!!

3oPuTy
05-27-2010, 16:05
Етъра е прекрасно място - заведи я там,а и по това време е супер.
В центъра има хубави заведения и може да отидете да се почерпите.
Можете да отидете до Дряновския манастир.Все пак е на 20-тина километра.
Пещерата "Бачо Киро" също е доста интересна.
Край града има и доста хубави вили под наем,в които може да прекарате 2-3 дена.
Освен това не мисля,че Габрово е малък град :? Аз живея в Силистра,която е доста по-малка и с приятелят ми пак успяваме да разнообразим.
Между другото е доста тъпо да питаш непознати хора къде да водиш приятелката си,с която си заедно от почти година :?

justonegirlwithonehope
05-27-2010, 17:44
Защо просто не направиш една хубава вечеря, в зависимост от това какво обича тя, покани я във вас.Вечеряйте, гледайте някое филмче, после ако искате отидете на дискотека, избора е лично твой.Замисли се какво обича, но ако бях аз най-много щях да се зарадвам на вечеря в тях, в по-романтична обстановка естествено.

terezita97
05-27-2010, 17:56
Определено я заведи в Етъра! Последно ходих миналия месец и отново останах с много добро впечатление.

tuborgaaa
05-27-2010, 18:01
Габровец е човека, не го карайте да се харчи :D Тай де ем отидете някъде у гората поне ти е близко Балкана. Иначе горните идеи не са лоши. :)

DoomShadow
05-27-2010, 19:00
Здравейте съфорумници!
За първи път пиша тук.
Бихте ли ми препоръчали къде можем да отидем с приятелката ми след две седмици правим 1 година, а малко нямам много идей къде да я заведа малко градче е Габрово,а на кафе много много не ми се ходи та искам да споделите вашите идеи.Ще съм Ви много благодарен.

Беден съм на идеи .
:) :(


мчи елате на Севлиево :D
между другото аз също не се сещам за места в габрово където може да си прекарате много добре необезпокоявани от никого.
На колко си години ? Имаш ли книжка и кола ? щото ако имаш мога да ти дам страхотна идея къде да я заведеш и да имате незабравима годишнина :)
ако искаш може да ми драснеш на ЛС за да се разберем :)

Bixel
05-27-2010, 20:15
в некоя по-гориста местност да не се чуват виковете :)

Gerard
05-28-2010, 13:33
А защо не попиташ нея къде да отидете? :shock:

3oPuTy
05-28-2010, 14:17
А защо не попиташ нея къде да отидете? :shock:
Защото иска да я изненада ...