PDA

View Full Version : Писмо



abyss
05-18-2010, 19:02
Здравейте,

Искам да ви попитам как се пише любовно писмо? Даже като цяло как се надписва писмо (нещо не ми излиза късмета с тъпия google :-o ) смисъл как се надписва има ли нещо специално и естествено някакви по-интересни предложения ако имате/сте виждали?

Благодаря много и без "гаври". :)

TheBeliever
05-18-2010, 19:05
Няма модел за структурата на неформалната кореспонденция. Или по-просто казано: напиши го както сам/а си решиш. Няма нищо специално.

theImmoral
05-18-2010, 19:07
Какво е писмото бе?
Писмото е хартия, с написан текст върху нея. Можеш да напишеш есе, поезия, и кво ли не друго.
Можеш да напишеш кратко разказче за това как животът ти няма да бъде същият без нея, или пък да копираш някой текст на Лили Иванова. Елементарно е - мисли малко и ще се сетиш за нещо трогателно.

Nakadah
05-18-2010, 19:09
:lol:

abyss
05-18-2010, 19:15
смисъл само да го напиша и да го сложа в 1 плик...? добре а някакви по-интересни идеи за... незнам плик съдържание (не текст а например да сложа цветенце...?)...?

KpucmuHa
05-18-2010, 19:18
:lol:

TheBeliever
05-18-2010, 19:19
То е ясно, че нямаш грам въображение, ама поне филми не си ли гледал?

Можеш и годежен пръстен да сложиш ако искаш, с парфюм да го напръскаш, на розова хартия да го напишеш. Я си пусни някоя романтична драма. Големи бози са, но поне ще ти дадат идеи.

abyss
05-18-2010, 19:26
Аз си имам моя идея за сега която ми харесва но все пак ако някой има по-добра идея... или нещо допълнително което мога да направя... и между другото въображението си ми стига ;-)

TheBeliever
05-18-2010, 19:28
Като имаш идея си я реализирай. Не ти трябват клишета. Пък и винаги е по-добре да е лично от теб, с твои хрумвания и твои думи.

BlueFace
05-18-2010, 20:49
Ехх боже, днешното поколение нямате никаква индивидуалност...За всяка втора глупост пускате тема..."Какво да му подаря" "Как се пише любовно писмо" и всякакви такива ....
Писмото ще го пишеш ти ,не ние ..Смисълът на любовното писмо е да изпратиш нещо ,което ти наистина мислиш и чувстваш,което идва от сърцето ти ;) Бъди оригинален .. :?

revolver
05-19-2010, 08:34
На френски :grin:

phobiaaa
05-19-2010, 10:01
Можеш да вземеш една хубава голяма картичка със сърчица и да напишеш всички вътре. 8-)

lubomirky
05-19-2010, 10:42
Ехх боже, днешното поколение нямате никаква индивидуалност...За всяка втора глупост пускате тема..."Какво да му подаря" "Как се пише любовно писмо" и всякакви такива ....
Писмото ще го пишеш ти ,не ние ..Смисълът на любовното писмо е да изпратиш нещо ,което ти наистина мислиш и чувстваш,което идва от сърцето ти ;) Бъди оригинален .. :?

ъм, извинявай, ама ти не си ли на 16?

BlueFace
05-19-2010, 11:21
Ехх боже, днешното поколение нямате никаква индивидуалност...За всяка втора глупост пускате тема..."Какво да му подаря" "Как се пише любовно писмо" и всякакви такива ....
Писмото ще го пишеш ти ,не ние ..Смисълът на любовното писмо е да изпратиш нещо ,което ти наистина мислиш и чувстваш,което идва от сърцето ти ;) Бъди оригинален .. :?

ъм, извинявай, ама ти не си ли на 16?

След по-малко от месец правя 17. Защо питаш?

mArMaLaDkA
05-19-2010, 11:22
^ сигурно 'щото говориш като пенсионер, видял вече всичко от живота и препатил.

mir4eto93
05-19-2010, 11:32
Написаното в писмото трябва да идва от теб, затвори очи и си мисли за нея и каквото изплува в съзнанието ти го напиши. Това е 10000000 пъти по добре от колкото да напишеш някоетъпо клише, пък и ще и хареса, че идва от теб :) Можеш да украсиш плика, за да не стои бял, напр да го защриховаш с молив, изглежда мн добре :) А иначе за съдържанието - трябва да е изцяло от теб, ще го хареса :)

BlueFace
05-19-2010, 11:58
^ сигурно 'щото говориш като пенсионер, видял вече всичко от живота и препатил.

Не ,но съм видял прекалено много момичета с грозни бухнали прически ,тонове грим и фон дьо тен и облечени без всякакъв вкус .Видял съм колко са прости повечето ми връстници ,как интернета "образова" малките деца и как вече 4-5 клас те псуват като каруцари.Видял съм как вече е модерно да си прост ,а на хората с амбиции се слага етикет "зубър" ,как напиванията и пушенето са нещо нормално за непълнолетните ... И продължавам да ги виждам тези неща..Продължавам да виждам "узрели" 14-15 годишни момичета ,които иначе не са прочели една книга,но знаят текстовете на всичките фолк песни ,да се мислят ,че са надрастнали възрастта си.Това ли са тези рано изградили се личности,за които говореше в другата тема?

Във всеки твой псст пишеш ,че някой е ограничен и т.н. На мен не ми харесва накъде отива държавата ,не ми харесва ,че стойностните хора стават все по-малко и по-малко ,а тези ,които дори не могат да пишат на родният си език ,се множат.Не ми харесва ,че родителите оставят децата си да стават такива и ,че образователната система е толкова отпусната .Ако това означава да съм ограничен ,ок ,ограничен съм....

П.П. Знам ,че се отклоних от темата ,но във всеки твой коментар се правиш на прекалено запозната :)

mArMaLaDkA
05-19-2010, 12:25
П.П. Знам ,че се отклоних от темата ,но във всеки твой коментар се правиш на прекалено запозната :) [/i]

колкото аз, толкова и ти. :) и как да не пиша, че сте ограничени, като сте? нЕма средно положение, винаги сте в крайностите. и т'ва е само в тоя загубен раздел, защото масата народ, който пише тук е депресиран и нещастен и много патил от живота и мъжете/жените, нищо, че предимно горната възрастова граница е 17.

амбиции всеки си има, малко хора се стягат и си реализират идеите. дали ще пропушиш на 15, или на 18 е все тая, честно казано, това не убива кой знае колко клетки, още повече ако няма никой горе. колкото до "зубърщината" - ако си пич, няма да се занимаваш с глупостЕ като хорското мнение.
като толкова не ти харесва държавата, има две положения - или я напускаш, или се опитваш да оправиш положението, както можеш, а това не става с мрънкане и плюене на връстниците ти(и не само). Колкото глупави, толкова и свестни хора има около теб. И те никак не са малко, стига да умееш да си подбираш компанията, да не делиш хората на "зубъри" и "боклуци" и да отхвърляш хората, само 'щото са изпушили една цигара или са изпили една водка.