PDA

View Full Version : Сърбеж



Xploder
05-18-2010, 19:13
Добър вечер,моля за мнения и евентуално за помощ.
от известно време насам изпитвам,доста неприятен сърбеж,точна на сгъвката между тестисите и крака ми.Сърбежа се усилва от това,че като се избръсна и след 2 дена точно косъмчетата порасват и стават твърди и ми бодът..
Досега съм нямал полови контакти,така че изключвам евентуално болест предавана по полов път.Дайте ми съвет евентуално с какво да се мажа за да премахна сърбежа.Благодаря предварително.

fear4o
05-18-2010, 19:15
Напълно нормално е да те сърби след като се избръснеш!Няма с кво да го мажеш(поне аз не съм чувал за някакво средство) единственото което можеш да направиш е да не мислиш за сърбежа или да се чешеш!

Antixrist
05-18-2010, 19:18
Хахах няма как-косъмчетата сърбят.С каквото и да ги намажеш пак ще е така. Или спри да се бръснеш или се чеши!

Xploder
05-18-2010, 19:22
даже и преди време като не се бръснех пак ме сърбеше,но не толкова,сега 2 дена да минат и е ужас направо..

fear4o
05-18-2010, 19:23
Брат така е!Никой не е казал, че да си момче е само да ръгаш насам натам!

Antixrist
05-18-2010, 19:24
Брат така е!Никой не е казал, че да си момче е само да ръгаш насам натам!
+1 :D

Щом още не правиш секс пробвай да не го бръснеш 1 месец и виж дали минава!

Xploder
05-18-2010, 19:33
еми имам сериозна приятелка и нещата се подреждат ахаха : )
немога да не го бръсна,от чисто хигиенна гледна точка,и просто не търпя да имам косми там.

Antixrist
05-18-2010, 19:34
Ами ще търпиш!И мен ме сърби ама... :-D

Reaper93
05-18-2010, 19:35
Брат така е!Никой не е казал, че да си момче е само да ръгаш насам натам!
+1 :D

Щом още не правиш секс пробвай да не го бръснеш 1 месец и виж дали минава!

То за един месец, ше му тряя първо ножица да се постриже, после да го бръсне :D:D

fear4o
05-18-2010, 19:35
Ами ще търпиш!И мен ме сърби ама... :-D
+1

Xploder
05-18-2010, 19:45
[/quote]То за един месец, ше му тряя първо ножица да се постриже, после да го бръсне :D:D[/quote]


точно :D

HouseMusicBoy
05-18-2010, 20:35
Добър вечер,моля за мнения и евентуално за помощ.
от известно време насам изпитвам,доста неприятен сърбеж,точна на сгъвката между тестисите и крака ми.Сърбежа се усилва от това,че като се избръсна и след 2 дена точно косъмчетата порасват и стават твърди и ми бодът..
Досега съм нямал полови контакти,така че изключвам евентуално болест предавана по полов път.Дайте ми съвет евентуално с какво да се мажа за да премахна сърбежа.Благодаря предварително.

пич, имаш ли едно като червени петна.. точно където те сърби ... тва най-вероятно е от протриване .. и аз съм го имал още преди да почна да водя полов живот ... иди на кожен лекар предписва ти нещо и минава !! АКО Е ТОВА КОЕТО СИ МИСЛЯ НЕДЕЕЕЕЕЙ ДА ПРАВИШ СЕКС !! много е заразно сериозно ... и по рядко се бръсни , че дразниш кожата така аиде успех иди на кожен лекар .. ДЕРМАТОЛОГ сериозно ти говоря :):):)

Xploder
05-18-2010, 20:45
Добър вечер,моля за мнения и евентуално за помощ.
от известно време насам изпитвам,доста неприятен сърбеж,точна на сгъвката между тестисите и крака ми.Сърбежа се усилва от това,че като се избръсна и след 2 дена точно косъмчетата порасват и стават твърди и ми бодът..
Досега съм нямал полови контакти,така че изключвам евентуално болест предавана по полов път.Дайте ми съвет евентуално с какво да се мажа за да премахна сърбежа.Благодаря предварително.

пич, имаш ли едно като червени петна.. точно където те сърби ... тва най-вероятно е от протриване .. и аз съм го имал още преди да почна да водя полов живот ... иди на кожен лекар предписва ти нещо и минава !! АКО Е ТОВА КОЕТО СИ МИСЛЯ НЕДЕЕЕЕЕЙ ДА ПРАВИШ СЕКС !! много е заразно сериозно ... и по рядко се бръсни , че дразниш кожата така аиде успех иди на кожен лекар .. ДЕРМАТОЛОГ сериозно ти говоря :):):)



Да,там където се чеша има такива петънца..а неможе ли без да ходя на кожен лекар да ми кажеш някакво лекарство без рецепта с което да се мажа...

Gr0zDan0v
05-18-2010, 20:54
бате най-добре се изкъпи... :?

Xploder
05-18-2010, 20:59
бате най-добре се изкъпи... :?\



Бате мислил ли си за мозъчна операция....не?еми време е

krokkrok
05-18-2010, 21:03
бате най-добре се изкъпи... :?\



Бате мислил ли си за мозъчна операция....не?еми време е

хах...а иначе за това как се опитваш да се измъкнеш от дерматолога...ще вземе да стане по-зле ама като ти се търпи...да видим до кога...засичам :-o

HouseMusicBoy
05-19-2010, 04:32
Mи значи аз трябваше да се мажа с една синя антибактериална течност 2-3 пъти в седмицата не помня и да стоя с него 5 мин .. тфа е по време на къпане ( докато си с него водата е спряна де )

НО кожните с а много страшни и не се знае дали е същото
ако е това което аз имах има дайе коричка по краищата а това дето ти го казаха да се чешеш !!! НЕДЕЙ !!! става по червено разранява се и боли после .... аиде пиши :)

HouseMusicBoy
05-19-2010, 04:34
Mи значи аз трябваше да се мажа с една синя антибактериална течност 2-3 пъти в седмицата не помня и да стоя с него 5 мин .. тфа е по време на къпане ( докато си с него водата е спряна де )

НО кожните с а много страшни и не се знае дали е същото
ако е това което аз имах има дайе коричка по краищата а това дето ти го казаха да се чешеш !!! НЕДЕЙ !!! става по червено разранява се и боли после .... аиде пиши :)

Xploder
05-19-2010, 10:31
благодаря за отговорите,ще отида на кожен лекар.А каква е причината за появяването на такова нещо :-o

krokkrok
05-19-2010, 10:40
благодаря за отговорите,ще отида на кожен лекар.А каква е причината за появяването на такова нещо :-o

е нали ходиш,за да ти кажат...(и да ти изпишат нещо де) :) иначе ...бактерийки? :D

dimitar_ak
05-19-2010, 11:16
Може да е алергия или някакви гъбички, но това може да каже лекар. Виж и бельото ти да е памучно, а не някаква синтетика. Имал съм подобен проблем и ме оправи
http://www.framar.bg/img_tools.php?img=product/daktacort.jpg

HouseMusicBoy
05-19-2010, 11:30
причината не са никви бактеаий или каквото там плашите момчето ... това доло е много нежна кожа и най често се случва от протриване ако се занимаваш със спорт може да е станало :):) или каране на колело мн мн мн причини има бързо минава :):)

dimitar_ak
05-19-2010, 11:37
Това, което казваш е най-безобидното и е добре ако е то. Не сме лекари.

vellvet
05-19-2010, 11:56
1во спри да се бръснеш там ужасно е! 2. може кожата ти да е раздразнена препоръчвам ти кремче "флуцинар" 3лв от аптеката мажеш се 2 3 пъти и успокоява успех ;)

HouseMusicBoy
05-19-2010, 12:10
vellvet как може да му казваш с какво да се маже ?! Лекарство е все пак не вафла !! Пич , има си кожни лекари - отиваш и ти казват тука никой не може да ти каже с какво да се намажеш :)

vellvet
05-19-2010, 12:21
казвам защото не отдавна ми беше предписано от лекар за протриване след обезкосмяване и ми помогна много, а и не му препоръчвам морфин а просто кремче никой не е длъжен да се съобразява с мнението ми той сам ще прецени какво да направи

fear4o
05-19-2010, 16:57
1во спри да се бръснеш там ужасно е! 2. може кожата ти да е раздразнена препоръчвам ти кремче "флуцинар" 3лв от аптеката мажеш се 2 3 пъти и успокоява успех ;)
да спре да се бръсне??Аз ли съм сляп и не прочетох правилно или тоя съвет е просто прекалено тъп за да го осъзная?
Кво да спре да се бръсне и накрая да не може да си го намери от косми?

vellvet
05-19-2010, 18:03
о хора защо се хващате за всяка моя дума??? момчето пита вие му дадохте вашето мнение аз своето, ако темата е ваша и не ви харесва ОК, но не е! най мразя безмислени спорове в темите на хората! по-добре е да ги постригва леко с машинка отколкото да се бръсне, бръснача раздразва кожата, която там е твърде деликатна

fear4o
05-19-2010, 19:23
о хора защо се хващате за всяка моя дума??? момчето пита вие му дадохте вашето мнение аз своето, ако темата е ваша и не ви харесва ОК, но не е! най мразя безмислени спорове в темите на хората! по-добре е да ги постригва леко с машинка отколкото да се бръсне, бръснача раздразва кожата, която там е твърде деликатна
Мъж е ще търпи и аз се бръсна там и мен ме сърби ама не е нещо нетърпимо!При положение, че имам и по-важни неща за мислене сърбежа не ми е първият проблем!