PDA

View Full Version : Как да....



torres4o0o0o
05-18-2010, 20:31
Може ли от телефон да тръгне радиото без да са сложени слушалки?
Иииии ако може плс кацете как!

doomkillerr
05-18-2010, 20:46
Може ли от телефон да тръгне радиото без да са сложени слушалки?
Иииии ако може плс кацете как!

Ами по принцип не, защото кабела на слушалките служи като антена! Може да работи радиото само ако към буксата е свързан кабел - може и без слушалките в този случай! :)

pubera
05-20-2010, 07:06
Аз съм чувал, че ако се флашне телефона и телефона няма нужда от слушалки за да се слуша радио на него, но информацията не е сигурна. 8-)

ludikalinki
05-20-2010, 07:38
И с какво трябва да го флашнеш? Сигурно изчакваш да се развали времето, да завали, да затрещи, оставяш го върху консервна кутия, завързваш на нея едно по-дълго парче тел, и чакаш да го тресне някаква Flash...
Сега сериозно - телефоните нямат вградени антени за УКВ. Затова трябва да сложиш слушалките, които играят ролята на антена.

MaGuSs
05-20-2010, 17:17
Ами има начин .. струва към 60ст.... Отиваш в магазин за електроника със слушалките за телефона ти и си вземаш съшата букса..После ако искаш можеш си сложиш гъм 10 или по-малко см. дебела тел/да хващаш по-хубаво/ и я увиваш с черно тиксо или и мушваш нещо да не се вижда...И трябва да стане.Мисля,че ще стане.. мислил съм го и преди ,но не съм пробвал понеже песничките на тела ми стигат и не ми трябва радио...