PDA

View Full Version : Полов акт



aktecussup
05-18-2010, 20:34
Здравейте! Много ще се радвам ако отговори и помогне на няколко въпросчета! Значи водя полов живот от 2 месеца, почти всеки ден чета всичко за половият акт, много съм заинтересована и искам да знам за да не стане някой гаф :? ! Значи въпросите са ми следните :

1. Когато ползваме презерватив, ако моят го изважда за да види дали не е скъсан, има ли вероятност от някаква опасност ! Незнам каква точно. . Но четох много и вече се обърках! Има ли нещо нередно в това да го вади :-s ?
2. Когато пак сме с презерватив, по-добре в мене да свърши ли (в презерватива също така) или отвън ? :-o
3.Лубрикантите вредни ли са ?

Благодаря за отделеното време, но се интересувам от тези неща, ако някой ми отговори ще съм му много благодарна ! :)
Лека вечер на всички ! :)

Gr0zDan0v
05-18-2010, 20:39
1.Няма опастност
2.Няма значение ако искаш може да ти свърши и на лицето,но ако иска да свърши в теб ТРЯБВА да е с презерватив иначе ше има ''Има ли една черта Жоро вече е баща'' :D
3.Не не са вредни,но според мен естественото овлажняване е по-добро..

TheBeliever
05-18-2010, 20:43
Съгласна съм с горното мнение. Само да допълня за лубрикантите - използвайте тези на водна основа. Другите могат да предизвикат сърбеж при по-нежна кожа. А спермицидните ( не съм сигурна така ли се казваха) парят.

aktecussup
05-18-2010, 20:46
Благодаря и на двама ви . :---) . Ще се радвам още някой да си даде мнението :) [/i]

MochaOnMyLips
05-18-2010, 21:37
Колкото до лубриканта - ползвайте на водна основа, защото другите могат да увредят презерватива. По принцип на тези на Durex (водна осн.) даже си пише, за кои презервативи са препоръчителни. Лубрикантите като цяло не за вредни, но трябва добре да ги отмиеш (което си е ясно де) за да не получиш някоя инфекция.

art
05-18-2010, 22:05
1.Няма опастност
2.Няма значение ако искаш може да ти свърши и на лицето,но ако иска да свърши в теб ТРЯБВА да е с презерватив иначе ше има ''Има ли една черта Жоро вече е баща'' :D
3.Не не са вредни,но според мен естественото овлажняване е по-добро..
+1

radeberger
05-19-2010, 03:23
1. Не .
2. По - добре извън теб , защото ако случайно се е скъсал...
3. Не .

dimitar_ak
05-19-2010, 05:13
Съгласен съм с отговорилите преди мен, но не е нужно да го вади преди да свърши. Презерватив не се къса толкова лесно. Задължително обаче е да излезе веднага след като свърши за да не почне да омеква в теб. Тогава може да се изхлузи. Когато го вади ти трябва да придържа презерватива с пръсти отново за да не се изхлузи. Това е

SpOrTs_GiRl
05-19-2010, 08:28
Такива теми ме радват.. Хубаво е, че се итнересуваш и не се притесняваш да попиташ това, което не знаеш, вместо да се втурваш в нейзвестното.. Направо ми оправи деня. :)

fear4o
05-19-2010, 09:21
1.Няма опастност
2.Няма значение ако искаш може да ти свърши и на лицето,но ако иска да свърши в теб ТРЯБВА да е с презерватив иначе ше има ''Има ли една черта Жоро вече е баща'' :D
3.Не не са вредни,но според мен естественото овлажняване е по-добро..
аве то при 2 черти е положителен веее!Ей никой не гледа реклами вече!
иначе
1Няма опасност
2За всеки случай по-добре да не е в теб(има и дефектни презервативи)
3Не са вредни, но при малко повече лъбовна игра не са и нужни

inmv
05-19-2010, 10:48
1Няма опасност
2За всеки случай по-добре да не е в теб(има и дефектни презервативи)
3Не са вредни, но при малко повече любовна игра не са и нужни но за предпочитане на водн осн
_________________

aktecussup
05-19-2010, 12:37
Благодаря на всички за отговорите ! :-) Много сте мили :) .

DENKAZ
05-19-2010, 12:51
Съгласен съм с Gr0zDan0v