PDA

View Full Version : Дебели хота!!



Team
05-18-2010, 23:20
Преди 5 месеца аз бях 110 килограма.Едно момиче ми каза " ти как мислиш? кое момиче ще се фане със свиня като тебе??" тая фраза ме накара да се променя. Започнах с диети,тренировки финтес и дори когато имах 5 свободни минути ходех да тичам!! Беше трудно.Много трудно.едва издържах на гладъ но когато имаш занимавка немислиш за ядене!! сега в момента съм 75 килограма и съм яко нацепен.Имам перфектна фигура и най накрая мога да нося впитите тениските които винаги съм искал!! И от както отслабнах сички дебели хора почнаха да ме дразнят!! Като знам че може да отслабнеш стига да искаш! защо подяволите не си вземете живота в раце и не почнете със тренировки и диети??

Секи който е с наднорено тегло нека да помисли и да се стегне!!

lubomirky
05-19-2010, 04:09
браво на теб. сега почвай с книгите, 'щото коя ще се хване с идиот като теб?



мотивирах ли те да започнеш да четеш?

someonerandom
05-19-2010, 07:16
Честито :) .Не съди другите,всеки си има причини.Освен всичко друго за това се иска и немалко воля.Наслаждавай се на успеха си и това е :)

revolver
05-19-2010, 07:41
браво на теб. сега почвай с книгите, 'щото коя ще се хване с идиот като теб?



мотивирах ли те да започнеш да четеш?


:razz: :razz: :razz: :razz:

Когато с хубаво тяло,разбира се ти се дига самочуствието :o

nIkEnCeTy_bE
05-19-2010, 09:26
Като прочетох, че си бил 110кг. викам тоя си прави ташак.. ама все пак браво, малко хора могат да постигнат това. Със силна воля всичко се постига. Сега недей само много да се надуваш, защото това ще ти изиграе лоша шега и не се отпускай. И не съди хората, хубаво е че искаш да покажеш, че ти си го пистигнал, но всеки решава сам за себе си.

ZipFail
05-19-2010, 10:14
браво на теб. сега почвай с книгите, 'щото коя ще се хване с идиот като теб?



мотивирах ли те да започнеш да четеш?
:lol:
+1

ArrowsOfDeath
05-19-2010, 12:00
Това да си дебел е избор на живот! (изключвам болестните състояния)
Поздравления за положения труд и силна воля.

Myrth
05-19-2010, 12:48
Сега бил яко нацепен...

Типичен признак на малкия човек е да парадира по този начин с постиженията си. Звучиш самохвално, предполагам все пак, че не е това целта ти :)

theoneudontknow
05-19-2010, 19:22
Сега бил яко нацепен...

Типичен признак на малкия човек е да парадира по този начин с постиженията си. Звучиш самохвално, предполагам все пак, че не е това целта ти :)
Даже сигурно това, което е писал, не е истина, а само си развива въображението и тука ни филмира. И все пак (при положение, че казаното е истина), какво се правиш на голямата работа? Браво. Това ли искаш да ти кажем? А какво те дразнят хората бе? И ти си бил някакъв такъф - ако не ги познаваш нямаш НИКАКВО право да ги мразиш... Ебаси дискриминацията...

Grassh0pper
05-19-2010, 19:46
Ей неграмотен самохвалко... защо не вземеш в рАце
една книжка наречена буквар за 1ви клас и не започнеш да си обогатяваш речника , в който дори думата "Ръка" бива написана "рАка" - моля без оправдания , че си пиян/спи ти се и др. ...
Мотивирах ли те да ходиш на училище ? Така си и помислих ..

lubomirky
05-19-2010, 21:25
добре бе, ориджинъл, я се поуспокой и ти.

transformable
05-20-2010, 11:31
Какви диети си ползвал ?

Everytime
05-20-2010, 19:23
браво е.. от 110 кила на 75 :)
батка след толкова кила се съмнявам да напраеш перфектна фигура както пише горе :)
но както и да е браво за постижението.
а относно дебелите хора.. и ти си бил такъв така че кфо ?
заяждат ли се бият ли те , псуват ли те , ОБЯДА ЛИ ТИ ИЗЯДОХА ?

zlatnata_ribkaaa
05-21-2010, 09:29
Браво за постижението , ако наистина го има .Относно дебелите хора не мисля ,че трябва да ги мразиш , защото до скоро и ти не си бил измежду слабичките .Всеки дебел човек има причина за това някой , защото наистина се тъпчат и не спортуват , други от пубертета , трети от гените и тн така , недей да смяташ че всичко е до мързел . Но освен тялото самочувствие трябва да ти дава по някакъв начин и знанието , който може би при тебе леко се губи , защото според мене е важно и да можеш да пишеш правилно не само да тренираш и да си избиваш комплексите върху хора от който пак повтарям си бил част .

kadishona
05-21-2010, 20:23
браво на теб. сега почвай с книгите, 'щото коя ще се хване с идиот като теб?



мотивирах ли те да започнеш да четеш?

ROFLx1000

ПО ТЕМАТА:

Браво брато, ЕВАЛАТА. Винаги съм мислил, като теб, но мие оставало едно нещо в главата, че ако бях дебел, нямаше да мисля или нямаше да мога да мисля по този начин, но ти си живото доказателство, че е възможно!!!

yakuza_
05-21-2010, 22:03
Доживях да видя дума завършваща на Ъ.

diksi
05-22-2010, 10:05
Доживях да видя дума завършваща на Ъ. :razz:
BTW- ИМА ХОРА, КОИТО СА БОЛНИ И НЕ МОГАТ ДА ОТСЛАБНАТ, И НА ТЯХ ЛИ СЕ ДРАЗНИШ.. По важното е да си здрав, защото анорексията и булимията не е решение.