PDA

View Full Version : Само за жени ! ранички по време на секс ?!



pilety
05-19-2010, 08:50
Значи всичко започна преди година. По време нс секс получавах и още получавам цепнатини на малките срамни устни на снимката съм отбелязала къде точно. Преди ми се случваше много рядко (няколко пъти),а сега ми се случва всеки път. Минава ми за 2 или 3 дни. http://img43.imageshack.us/i/fsdfsdfd.png/ ето на тези места се получават.

SexyBitch
05-19-2010, 08:52
Сигурно щото твоя е много див :grin: :grin: :grin:

SpOrTs_GiRl
05-19-2010, 08:53
Нямам представа, но .. май твоят човек е доста груб..
Не трябва ли да потърсиш лекарска помощ, след като ти се случва.. от година?!

Mr_Crowley
05-19-2010, 08:54
Ееее, точно си помислих, че ще постнеш един снимчок 8)

spawny
05-19-2010, 09:11
тоя па снимка.... глупак. А ти със същия си приятел ли си? и променило ли се е нещо, защото не може да е така безпричинно?

pilety
05-19-2010, 09:15
От половин година съм с друго момче,но не мисля че причината е в него ,защото и с предишния ми приятел ми се е случвало.

mimsssssss
05-19-2010, 09:18
Много си суха и партньора ти натиска прекалено. ДАВАЙТЕ ПО ЕВАЖ :)

bossychick
05-19-2010, 09:19
да не те прожулва? :?

SexyBitch
05-19-2010, 09:25
Ееее, точно си помислих, че ще постнеш един снимчок 8)
Е , сега и екстри :D

inmv
05-19-2010, 10:33
И според мен е защото си много суха но ако не е от това по добре иди на лекар това не е нормално.

Alzbeta
05-19-2010, 10:37
И според мен си суха
А бръснеш ли се? Щот и от това може да се получава

pilety
05-19-2010, 10:54
не мисля, че съм суха,а се обезкосмявам ама не с бръснене :Д

baatko
05-19-2010, 11:21
Протъркваш се, ако го правите без презерватив...

3oPuTy
05-19-2010, 11:35
Протъркваш се, ако го правите без презерватив...
А може да се протърква от презерватива.
До сега съм правила 2-3 пъти секс с презерватив и винаги се протърквах.

BladeOfMySoul
05-19-2010, 11:39
Пробвайте с лубрикант, ако продължава ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да отидеш на лекар.

Mr_Crowley
05-19-2010, 14:44
тоя па снимка.... глупак. А ти със същия си приятел ли си? и променило ли се е нещо, защото не може да е така безпричинно?

Говори на "па" - селтак! :razz: :razz: :razz:

Neopitom3na
05-19-2010, 16:59
о той определено е див

tanch3t093
05-19-2010, 21:39
Много си суха и партньора ти натиска прекалено. ДАВАЙТЕ ПО ЕВАЖ :)
Ето това е и на мен преди ми се получаваха подобни ранички, но вече няма нищо

Jessie
05-19-2010, 22:07
А замисляла ли си се, че може да е генитален херпес? :( Ако говориш за тези места, оградентие в зелено - има вероятност и херпес да е. Аз бях така ... точно на тези места в зеленото. :? И ти препоръчвам да идеш на гинеколог ... Ако пък те е срам или има друга бариера - прежали близо 30 лв. и си купи мехлемче и таблетки Ацикловир - за херпес. Но .. най-добре е първо да се убедиш, че е това. :) Успех.

inmv
05-20-2010, 06:44
особеностите на гениталния херпес при жената са
че засягат влагалището и маточната шийка-оплакванията са от обилно течение, повишение на телесната температура, общо неразположение и дискомфорт в долната част на корема. Обикновено лимфните възли разположени в съседство са леко увеличени и болезнени.
Особено опасен е евентуален рецидив на заболяването в края на бременността. При преминаването си през родовият канал бебето може да се инфектира и да се разболее тежко. Според мен не е херпес,защото поне в първия пост не каза да изпитваш болка в корема или да имаш температура.Най-добре се посъветваи с лекър може да си алергична към нещо.

kremen4eto
05-20-2010, 07:18
В момента имам същата раничка и ми се случва за 2ри път, но поне аз знам от какво е. Прекалихме малко последния път и не знаехме докъде да стигнем с грубостите. А при първата бях суха и се е цепнало. Нищо не правя по въпроса с раничките, просто не правим секс докато се излекуват, но не ми се случва всеки път, определено.

Твоите може да са по такива причини или нещо по-опасно. Не е нормално според мен всеки път. Или нещо не правите както трябва или на теб ти има нещо, например херпес както описаха по-горе.

Jessie
05-20-2010, 11:46
особеностите на гениталния херпес при жената са
че засягат влагалището и маточната шийка-оплакванията са от обилно течение, повишение на телесната температура, общо неразположение и дискомфорт в долната част на корема. Обикновено лимфните възли разположени в съседство са леко увеличени и болезнени.
Особено опасен е евентуален рецидив на заболяването в края на бременността. При преминаването си през родовият канал бебето може да се инфектира и да се разболее тежко. Според мен не е херпес,защото поне в първия пост не каза да изпитваш болка в корема или да имаш температура.Най-добре се посъветваи с лекър може да си алергична към нещо.

Ако съдя по оградените със зелено места - херпес е. Акушер-гинеколог ме прегледа. :)