PDA

View Full Version : 32 СОУ "Свети Климент Охридски" - София



uBuTo
05-19-2010, 09:46
Някой може ли да ми каже нещо повече за това училище?.. Какви паралелки има, как се образува балът и такива нещо..


п.п. мерси предварително :-)

ecstazy
05-19-2010, 09:59
Я, мойто училище.Начи не очаквай много.Като цяло не е зле, има готини хора но има и много тъпи същества. Учителите .. не мога да ти кажа щото самата аз съм подготве и имам макс 6 учителки. Но има някои готини. Балообразуването виж в нета за паралелка с чуждоезиков профил. Балът мин. година си беше нисичък, пак виж в нета :lol: Паралелките сега бяха една с АЕ и немски май, 3 или 4 с АЕ и Руски език, а 5-тата е с Руски и АЕ. дано съм помогнала малко :)

uBuTo
05-19-2010, 10:01
Я, мойто училище.Начи не очаквай много.Като цяло не е зле, има готини хора но има и много тъпи същества. Учителите .. не мога да ти кажа щото самата аз съм подготве и имам макс 6 учителки. Но има някои готини. Балообразуването виж в нета за паралелка с чуждоезиков профил. Балът мин. година си беше нисичък, пак виж в нета :lol: Паралелките сега бяха една с АЕ и немски май, 3 или 4 с АЕ и Руски език, а 5-тата е с Руски и АЕ. дано съм помогнала малко :)
Аз бях чула нещо за италиански или испански или нещо такова беше..

Seducti0n
05-19-2010, 11:36
Я, мойто училище.Начи не очаквай много.Като цяло не е зле, има готини хора но има и много тъпи същества. Учителите .. не мога да ти кажа щото самата аз съм подготве и имам макс 6 учителки. Но има някои готини. Балообразуването виж в нета за паралелка с чуждоезиков профил. Балът мин. година си беше нисичък, пак виж в нета :lol: Паралелките сега бяха една с АЕ и немски май, 3 или 4 с АЕ и Руски език, а 5-тата е с Руски и АЕ. дано съм помогнала малко :)
Аз бях чула нещо за италиански или испански или нещо такова беше..

В 30-то, което е до мола има испански, за италиански не съм сигурна.
Ако решиш за 32-ро двата езика са руски и английски, а като втори е немски.

iLovePussyJuice
05-19-2010, 14:02
Половината ми приятели са от там аххаха

няма да те приемат щото си селянка :lol:

Ewok
05-19-2010, 14:36
Половината ми приятели са от там аххаха


да бе и моите, като че ли половината София учи там :lol:

ecstazy
05-19-2010, 16:46
Половината ми приятели са от там аххаха


да бе и моите, като че ли половината София учи там :lol: така е, че не и половина София а и половин България. Има доста селяни, нищо лично :lol: