PDA

View Full Version : Трябва ми ЕСЕ!



bgigrite
05-19-2010, 10:37
Здравейте,трябва ми есе на тема "Учението - мъка или купон" моля някой да ми помогне спешно,трябва ми за утре,благодаря ви предварително
Може да не е много голямо!!

elito0o0o0
05-19-2010, 11:01
:lol: :lol: :lol: Ми напиши си го бе :lol: :lol:
Отново- ГРЕШЕН РАЗДЕЛ
Това е супер лесно да се напише... :lol: :lol: уби ме ей! :razz:

bgigrite
05-19-2010, 11:16
:lol: :lol: :lol: Ми напиши си го бе :lol: :lol:
Отново- ГРЕШЕН РАЗДЕЛ
Това е супер лесно да се напише... :lol: :lol: уби ме ей! :razz:
Виж сега пич не,че немога да го напиша,ама ми трябва спешно за утре,а пък не е само той,имам още няколко теми да развивам и затова искам малко помощ,някой ако е развивал такова есе на тази тема нека да го сподели!

Princessani
05-19-2010, 13:41
Здравейте,трябва ми есе на тема "Учението - мъка или купон" моля някой да ми помогне спешно,трябва ми за утре,благодаря ви предварително
Може да не е много голямо!! ми ученето е мъка,защото отнема много време ,но в същотото време е купон ,защото ставаш по умен.Ученето в днешно време е много необходимо поради причината,че дава възможност за по-добра реализация ,за бъдещото.Ако имаш по -добро образование можеш да си намериш по -добра и по-платена профиясия.За много ученици ученето е само средство ,за пред родителите и роднините ,но аз смятам,че ученето трябва да е начин на живот.Когато си образован имаш шанс ,да забогатееш дори и да се издигнеш в обществото.
Ученето дава едно по-добро бъдеще за мен и за бъдещите деца на планетата. и т,н