PDA

View Full Version : Фитнес инструктор Бургас



nadincety
05-19-2010, 12:10
Здравейте,момичета и момчета : p Може ли да ми препоръчате хубав фитнес,в който да има и фитнес инструктор?Решила съм до 2-3 седмици да започна да ходя,но не знам къде.Ще се радвам да ме насочите на някъде ;д Да не е много скъпо , да има повече уреди , да не е някоя мизерия и т.н. :) Мерси ! :)

Valento
05-19-2010, 12:44
Здравейте,момичета и момчета : p Може ли да ми препоръчате хубав фитнес,в който да има и фитнес инструктор?Решила съм до 2-3 седмици да започна да ходя,но не знам къде.Ще се радвам да ме насочите на някъде ;д Да не е много скъпо , да има повече уреди , да не е някоя мизерия и т.н. :) Мерси ! :)

Фитнес център „Джимбо 2” - Бургас
Адрес: Търговския център към БСУ

Контакт: +35956841359, +359888519509

Работно време:
Понеделник - Петък 08:00 - 21:30 Събота - Неделя 09:00 - 20:00

Центърът разполага с модерно оборудвана зала - с уреди на италианските фирми Nessfit и Sidea, сауна и 2 солариума. Има уреди за всяка една мускулна група, както и пътеки за бягане, велоергометри и степери.
Тук на равни начала тренират студенти и преподаватели.
За повечето от посeтителите на фитнес центъра манията за перфектно тяло се е превърнала в религия.
Затова всеки, който иска да направи дългосрочна инвестиция в своето здраве или пък е недоволен от своята фигура и желае да я промени е добре дошъл в “Джимбо 2”!


Цени:

вход за ученици и студенти
2.50 лв за еднократно

единична тренировка
4 лв за еднократно

сауна
5 лв за еднократно

фитнес и сауна
7 лв за еднократно

абонаментна карта
28 лв за 8 тренировки

абонаментна карта
39 лв за 12 тренировки

абонаментна карта
49 лв за 16 тренировки

абонаментна карта
без ограничение 60 лв за 1 месец

Фитнес център "Джимбо 1" - Бургас

Адрес: ул. “И.Макариополски” №7 (до бившия Икономически Техникум)
Работно време: Понеделник – Събота 07:00 до 21:00. Неделя от 09:00 до 20:00

Залата е много просторна, състои се от зала за тренировки, зала за аеробика където има и боксова круша, фоайе със бар. Самата зала за тренировки се проветрява добре(една от стените е изцяло в прозорци) и е добре осветена през деня.
Оборудвана е с уреди на Oxide - 2 велоаргометъра, 2 степера, 2 пътечки, калф машина, машина за коремни преси, машина за лег преси, пек-дек, долен скрипец, две пейки за коремни преси(наклонена и хоризонтална), кросовър машина, 4 лежанки(2 за лег, 1 за полулег и 1 за доленлег), уред за раменни преси, вертикален скрипец, машина за трицепс/бицепс, пейка за скатово разгъване, смит машина(лег,полулег,раменни преси,клек), пейка за хиперекстензии, катерушка за кофички-набирания-свиване на крака от вис, машина за бедрено сгъване, машина за бедрено разгъване. Богат асортимент от тежести и дъмбели. Качеството на уредите е много добро.

Фитнес центъра разполага със сауна, солариум и масажисти. Всяка съблекалня е оборудвана със душове и метални шкафчета. Във основната зала има мини-сейфчета за телефони и други ценности който носите със себе си.

Оцени залата, изкажи своето мнение
Цени: единично посещение - 5лв.; карта за 16 тренировки - 55лв.

Натовареност на залата: сутрин изключително спокойно, около обяд леко увеличение на посещаемоста, вечер като всяка зала.

http://www.fitnes-bg.com/images/stories/zali/djimbo1/djimbo%2011.jpg http://www.fitnes-bg.com/images/stories/zali/djimbo1/djimbo%2012.jpg



Фитнес център "Аякс" - Бургас
СПОРТЪТ Е НАЙ-ЧИСТИЯ ДОПИНГ!

Днес фитнесът не е краткотрайно увлечение или средство за трупане на мускули. Фитнесът е начин на живот. Все повече хора посещават спортните зали, за да подобрят своето физическо здраве, да са тонизирани и енергични. Да отидеш във фитнес залата вече е толкова нормално, колкото да отидеш до близкия супер. Защото, какво по-нормално от това да искаш всеки ден да се чувстваш свеж, тонизиран, с добро настроение и високо самочувствие. Какво по-добро то това тялото ти ежедневно да те зарежда с хормони на щастието /ендорфини/, само защото се грижиш добре за него.
Вече повече от 10 години здравен и спортен център “АЯКС” е част от спортното ежедневие на всеки, който е избрал пътя на здравословния начин на живот. Със своите над 12 вида спорт, разделени в няколко групи, фитнес зала, оборудвана със съвременни уреди на водещата марка TECHNOGYM, тенис и скуош корт, зали за аеробни и бойни спортове, боксов ринг, солариум, масажно стдудио “ABSOLUT BEAUTY”, сауна, бани и съблекални, център “Аякс” е идеалното място за всеки, решил да спортува, да поддържа форма или да хвърли излишните килограми на боклука.
Залата разполага с професионални инструктори, които могат да изготвят собствената ви индивидуална програма, хранителна диета и да ви препоръчат най-подходящия за вас спорт.

Не се колебайте, ако сте начинаещи. Винаги има начало и то е към по-добър живот, изпълнен с енергия, радост и удоволствие да си в тялото, което обичаш.

СПОРТНА ЗАЛА:
Бургас, бул. Демокрация 162
/на гърба на Строителен техникум/

Работно време: 07:00 - 21:30 часа
Без почивен ден!

ТЕНИС БАЗА:
Бургас, к-с Славейков
/зад Учителския институт/

ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТИ:
056/ 811 863

сайт: http://www.ajax-sport.com/

П.П - Хубав и луксозен фитнес за малко пари няма...

nadincety
05-19-2010, 13:35
Ходил ли си в някой от изброените ? Все пак едно е на снимка,друго е на живо.. :) И във всички ли има инструктор ? :)

П.П.Мисълта ми беше картата за един месец да не е 70-80 лева :)

Little_Lady93
05-19-2010, 13:39
Аз съм ходила в Джимбото. Ама нещо не ми допадна да ти кажа :P
Сега си ходя редовно в Аякс. Намира се до механото/строителния. Карта за 12 посещения е 38 лева. Има много уреди и определено не е мизерия. Инструкторите са добри може да ти направят даже и програма за хранене ама си е отделно като цена.
Ето ти сайта да разгледаш дали те устройва http://www.ajax-sport.com/ :)

nadincety
05-19-2010, 14:28
Аз съм ходила в Джимбото. Ама нещо не ми допадна да ти кажа :P
Сега си ходя редовно в Аякс. Намира се до механото/строителния. Карта за 12 посещения е 38 лева. Има много уреди и определено не е мизерия. Инструкторите са добри може да ти направят даже и програма за хранене ама си е отделно като цена.
Ето ти сайта да разгледаш дали те устройва http://www.ajax-sport.com/ :)

Мерси :) Разгледах го сайта,но там където е за цените пише,че за 12 посещения е 50 лева,а 8 са 38 лева..Ти ли се бъркаш или сайта нещо .. ? А някъде има ли снимки на самия фитнес и уредите ? :P

Melanie
05-19-2010, 14:35
Аз съм ходила в Джимбото. Ама нещо не ми допадна да ти кажа :P
Сега си ходя редовно в Аякс. Намира се до механото/строителния. Карта за 12 посещения е 38 лева. Има много уреди и определено не е мизерия. Инструкторите са добри може да ти направят даже и програма за хранене ама си е отделно като цена.
Ето ти сайта да разгледаш дали те устройва http://www.ajax-sport.com/ :)

Мерси :) Разгледах го сайта,но там където е за цените пише,че за 12 посещения е 50 лева,а 8 са 38 лева..Ти ли се бъркаш или сайта нещо .. ? А някъде има ли снимки на самия фитнес и уредите ? :P

За ученици е с 30% по-малко, може би за това е толкова.

youloveme
05-19-2010, 14:56
Ако си красива във всяка фитнес зала ще си намериш безплатен инструктор :-)

Little_Lady93
05-19-2010, 17:59
Аз съм ходила в Джимбото. Ама нещо не ми допадна да ти кажа :P
Сега си ходя редовно в Аякс. Намира се до механото/строителния. Карта за 12 посещения е 38 лева. Има много уреди и определено не е мизерия. Инструкторите са добри може да ти направят даже и програма за хранене ама си е отделно като цена.
Ето ти сайта да разгледаш дали те устройва http://www.ajax-sport.com/ :)

Мерси :) Разгледах го сайта,но там където е за цените пише,че за 12 посещения е 50 лева,а 8 са 38 лева..Ти ли се бъркаш или сайта нещо .. ? А някъде има ли снимки на самия фитнес и уредите ? :P

Както каза някой по долу за ученици има намеление. Снимка на уредите трябва има някуде в сайта. Ето линк но не съм сигурна че ще се видят понеже са на флаш плейър http://www.ajax-sport.com/index.htm

nadincety
05-19-2010, 18:07
^ А бележник ли трябва да си нося,за да ползвам намалението ? Щото аз ученическа карта нямам :)