PDA

View Full Version : Към момчетата помощ?!?



borntoride6
05-19-2010, 15:12
Здравейте аз съм момче на 15 год... имам едни бели пъпчици ако мога така да ги нарека точно под главичката :? плс кажете ми какво да правя дайте си скупе и ще ви пратя снимки да видите :[

play23
05-19-2010, 15:52
Потърси из форума, такива теми има много !

SexyBitch
05-19-2010, 16:16
Здравейте аз съм момче на 15 год... имам едни бели пъпчици ако мога така да ги нарека точно под главичката :? плс кажете ми какво да правя дайте си скупе и ще ви пратя снимки да видите :[

ООООООО с кеф ще си дам скайпа 8-) Прати НЯКОЛКО снимчици 8-)
А иначе по темата : :-o не ги пипай и сигурно ще ти минат . Ако не , дай да дойда у вас и ще оправим проблемчето

Antixrist
05-19-2010, 16:21
За какви "пъпчици" точно говориш?Имам предвид дали са подути,сърбят ли?

Аз откакто се помня в началото на ствола на пениса имам съвсем малки бели петънца,които се леко изпъкнали и нямам проблеми с тях...дори не се забелязват монякога.

borntoride6
05-19-2010, 16:26
За какви "пъпчици" точно говориш?Имам предвид дали са подути,сърбят ли?

Аз откакто се помня в началото на ствола на пениса имам съвсем малки бели петънца,които се леко изпъкнали и нямам проблеми с тях...дори не се забелязват монякога. Ами те са едни мънички и бели точно бод главичката са и бият на очи , но не сърбят ...

MetalZone
05-19-2010, 16:27
Не бой се... не са страшни... и ази имам... почти всеки има.

dPa3HuTeJl
05-19-2010, 16:29
Хигиена пич .... хигиена... :lol: не бе базик , еми има много хора с такива пъпчици , само че не знам кога минават,както казаха по-горе има много такива теми а,и има изчерпателни статии в гугъл , потърси ;)

Wadafok
05-19-2010, 16:35
Малките бели пъпчици на пениса са кожно състояние, засягащо около 20% от мъжете, като то е по-често сред необрязаните мъже. Това е нормално явление, като се касае за малки бели или розови пъпчици с големина от 1 до 3 мм, разположени в редички в основата на главата на пениса.

Често тези пъпчици стават повод за притеснения от страна на мъжа за евентуалното наличие на полово преносимо заболяване. Всъщност те са безвреден физиологичен феномен без злокачествен потенциал. Не са инфекциозни, не са свързани със сексуалната активност или личната хигиена.

Пъпчиците, известни още като pearly penile papules и hirsuties papillaris genitalis, се срещат по-често при мъжете на възраст между 20 и 50 години (по-рядко при момчета между 12- и 14-годишна възраст. Обикновено те са асимптоматични и си остават през целия живот. С напредване на възрастта могат да станат по-малко забележими. Папулките са изключително чувствителни, което от своя страна може да създаде проблеми при някои мъже.

Състоянието не изисква лечение. По козметични причини е възможно премахването на пъпчиците. Отстраняването се извършва чрез лазерна терапия.

navits
05-19-2010, 16:36
ха и аз имам такива споко :grin:

fear4o
05-19-2010, 16:52
Пфф чувствам се мутант!Аз нямам :D :D

Rounder
05-19-2010, 17:00
Пфф чувствам се мутант!Аз нямам :D :D

ми и аз нямам ама не се чувствам мутант :D

fear4o
05-19-2010, 17:02
Пфф чувствам се мутант!Аз нямам :D :D

ми и аз нямам ама не се чувствам мутант :D
aбе не знаеш кво е чувството след няколко момчета който имат ти да си първият който е написал, че няма!

KumchoValcho
05-19-2010, 18:16
Споко, всеки има такива :)

KpacuMup
05-19-2010, 18:23
И аз имам .. едни ситни.. една до друга .. :D ма не им объщам внимание ..
Е разбира се едно време се притеснявах .. ама .. то мина .. сега си стоят и даже не им обръщам внимание ..

FeelMyPain
05-19-2010, 19:14
И аз имам .. едни ситни.. една до друга .. :D ма не им объщам внимание ..
Е разбира се едно време се притеснявах .. ама .. то мина .. сега си стоят и даже не им обръщам внимание ..
Ако ти дам скайп ще ми ги покажеш ли плс :lol:

borntoride6
05-19-2010, 19:23
[quote="FeelMyPain
Ако ти дам скайп ще ми ги покажеш ли плс :lol:[/quote]
ами да защо не :)

Pesenta
05-19-2010, 19:51
Ма ти сериозно ли ... :-o Вземи си некво мазило там и антибактериален сапун , мий редовно

HouseMusicBoy
05-19-2010, 20:10
билдъра над моя пост да не приказва глупости :):) кфо да мие кфи бактерии тези точици дори не са и пъпчици са си на мастна основа ВСЕКИ има тва че не ги виждате е друг въпорс :)

fear4o
05-19-2010, 20:13
билдъра над моя пост да не приказва глупости :):) кфо да мие кфи бактерии тези точици дори не са и пъпчици са си на мастна основа ВСЕКИ има тва че не ги виждате е друг въпорс :)
Преди 1-2 часа се изкъпах и специално се огледах и не ги намерих!
С толкова много хора които ги имат напрао се чудя дали да не постна тема:Аз мутант ли съм? :razz: :razz: :razz:

krokkrok
05-19-2010, 20:14
билдъра над моя пост да не приказва глупости :):) кфо да мие кфи бактерии тези точици дори не са и пъпчици са си на мастна основа ВСЕКИ има тва че не ги виждате е друг въпорс :)
Преди 1-2 часа се изкъпах и специално се огледах и не ги намерих!
С толкова много хора които ги имат напрао се чудя дали да не постна тема:Аз мутант ли съм? :razz: :razz: :razz:
...или ми трябват очила :D бз :)

HouseMusicBoy
05-19-2010, 20:19
билдъра над моя пост да не приказва глупости :):) кфо да мие кфи бактерии тези точици дори не са и пъпчици са си на мастна основа ВСЕКИ има тва че не ги виждате е друг въпорс :)
Преди 1-2 часа се изкъпах и специално се огледах и не ги намерих!
С толкова много хора които ги имат напрао се чудя дали да не постна тема:Аз мутант ли съм? :razz: :razz: :razz:

Бе не си мутант ама си много тъп :) Четох ти изказвания и в други теми и доколкот разбрах си девствен , в което няма нищо лошо ама се изказваш като някой жиголо ( ако знаеш какво значи със 20 год зад гърба си )

и ся аз говоря нормално той ми вика мутант ли съм .. ми спокойно не си мутант ама си много тЪп :)

Haker4ity
05-19-2010, 20:21
Не бой се... не са страшни... и ази имам... почти всеки има.


8)

HouseMusicBoy
05-19-2010, 20:22
Бели точици по главичката на пениса

от An0n1mk0 » 15 Май 2008 15:58
Здравейте , значи искам да попитам от какво може да имам бели точици по главичката на пениса ... Се едно те са под главичката по ръбчетата ?
An0n1mk0



Re: Бели точици по главичката на пениса

от rubik » 01 Юни 2008 19:55
Здравей,
Не си спомням къде точно го четох но там се казваше, че това е нещо съвсем нормално при всеки пенис. Следователно без причина за притеснение







от ivitoo » 17 Юни 2008 21:04
Това са мастни жлезички - нормални са. Всеки мъж ги има, но са с различна големина.



Айде за тебе и за всички МУТАНТИИ :)

krokkrok
05-19-2010, 20:29
Бе не си мутант ама си много тъп :) Четох ти изказвания и в други теми и доколкот разбрах си девствен , в което няма нищо лошо ама се изказваш като някой жиголо ( ако знаеш какво значи със 20 год зад гърба си )

и ся аз говоря нормално той ми вика мутант ли съм .. ми спокойно не си мутант ама си много тЪп :)

Много си тъп бе , Саше... :D извинете за спама просто...не се сдържах

Zeeyo
05-19-2010, 20:30
Здравей! Аз съм уролог, ако все още се съмняваш в така наречените пъпчици можеш да ме добавиш в скайп - overkillaya й ако не се срамуваш да покажеш снимки.

П.С : До другите - понякога тези пъпчици не са просто маслени и не точно нормални :)

FeelMyPain
05-19-2010, 21:01
Здравей! Аз съм уролог, ако все още се съмняваш в така наречените пъпчици можеш да ме добавиш в скайп - overkillaya й ако не се срамуваш да покажеш снимки.

П.С : До другите - понякога тези пъпчици не са просто маслени и не точно нормални :)
Здравей! Аз съм Ясновидка, ако не ми вярваш ела да ти гледам на боб скайпа ми е "майка ти да еба шибан педофил" добави ме аз ще ти спукам главата безплатно :)

fear4o
05-20-2010, 08:43
Да благодаря за "комплиментите"!
1Не се изказвам като жиголо просто спамя!
2Не се изказвам по проблеми по които нямам познания!
3Не си ти човека който да определя дали съм тъп или не просто защото не ме познаваш!
4Предишния ми пост беше напълно на базик(да кажа ако не си видял смеещите се емотиконки или не си разбрал шегата)-Отнася се до HouseMusicBoy
5Извинявам се за спама!

HouseMusicBoy
05-20-2010, 11:54
Да благодаря за "комплиментите"!
1Не се изказвам като жиголо просто спамя!
2Не се изказвам по проблеми по които нямам познания!
3Не си ти човека който да определя дали съм тъп или не просто защото не ме познаваш!
4Предишния ми пост беше напълно на базик(да кажа ако не си видял смеещите се емотиконки или не си разбрал шегата)-Отнася се до HouseMusicBoy
5Извинявам се за спама!

1.Това говори лошо за тебе
2.тогава защо пишеш в темата
3. от 1 и 2 следва че си тъп
4.на момчето едва ли му е до базици и до спамери като тебе щом пита
5. и да се извиняваш и не все си спамиш :)

o4iats
05-20-2010, 15:03
Споко,пич.Съвсем нормално е.Гледай си кефа. 8)

johnnybravo
05-20-2010, 15:10
билдъра над моя пост да не приказва глупости :):) кфо да мие кфи бактерии тези точици дори не са и пъпчици са си на мастна основа ВСЕКИ има тва че не ги виждате е друг въпорс :)
Преди 1-2 часа се изкъпах и специално се огледах и не ги намерих!
С толкова много хора които ги имат напрао се чудя дали да не постна тема:Аз мутант ли съм? :razz: :razz: :razz:

Бе не си мутант ама си много тъп :) Четох ти изказвания и в други теми и доколкот разбрах си девствен , в което няма нищо лошо ама се изказваш като някой жиголо ( ако знаеш какво значи със 20 год зад гърба си )

и ся аз говоря нормално той ми вика мутант ли съм .. ми спокойно не си мутант ама си много тЪп :)

fear4o казаха ли ти истината в очите 8-)

Doomcryer
05-20-2010, 15:23
Pearly Penile Pupils :)

snake223071
05-20-2010, 15:31
скайп sladkata560 дай снимка и ще ти кажа

Doomcryer
05-20-2010, 15:41
Ебати загорелите деца сте,щом искате да гледате патката на някав 15 годишен. ](*,)

fear4o
05-20-2010, 16:33
Да благодаря за "комплиментите"!
1Не се изказвам като жиголо просто спамя!
2Не се изказвам по проблеми по които нямам познания!
3Не си ти човека който да определя дали съм тъп или не просто защото не ме познаваш!
4Предишния ми пост беше напълно на базик(да кажа ако не си видял смеещите се емотиконки или не си разбрал шегата)-Отнася се до HouseMusicBoy
5Извинявам се за спама!

1.Това говори лошо за тебе
2.тогава защо пишеш в темата
3. от 1 и 2 следва че си тъп
4.на момчето едва ли му е до базици и до спамери като тебе щом пита
5. и да се извиняваш и не все си спамиш :)

1Като гледам форума е пълен със спамъри!
2По проблема съм се изказал!
3Писах в темата сигурно защото мога да съм полезен с нещо за разлика от теб!
4Айде със здраве и недей да спориш защото ще загубиш! :) :)

HouseMusicBoy
05-20-2010, 17:41
я се замисли в тая тема кой беше по полезен ?! аз , който му казах да отиде на дерматолог или ти който нон стоп казваш , че си мутант ?!?!

значи защото има спамери и ти им подръжаваш ... добре , че всички не мислят като тебе ;)

аз не споря :):) аз знам , че съм прав .. както и всички останали го знаят :)

o4iats
05-20-2010, 17:57
Сори за спама,ама ако ще давате полезни съвети на човека го правете,но не обръщайте форума на чат...

fear4o
05-20-2010, 18:49
я се замисли в тая тема кой беше по полезен ?! аз , който му казах да отиде на дерматолог или ти който нон стоп казваш , че си мутант ?!?!

значи защото има спамери и ти им подръжаваш ... добре , че всички не мислят като тебе ;)

аз не споря :):) аз знам , че съм прав .. както и всички останали го знаят :)
офф айде, че не ми се спори признавам се за затапен!
Стига сме се коментирали по темите!
Колкото до спама на мнение съм, че форума нямаше да е това което е ако го нямаше непрекъснатия спам!
Peace!
ПС:До o4iats! Ти не прегледа ли предишните коментари?И 2мата сме се изказали по темата!(може и само ХаусМюзикБой вече не помня къде съм коментирал и къде съм спамил :D )

HouseMusicBoy
05-20-2010, 19:08
PEACE !!! 8) 8)

krokkrok
05-20-2010, 19:09
А така...спираме ли с темата? :grin: