PDA

View Full Version : Ако може помогнете с съвет



gigiii
05-19-2010, 15:58
Аз и приятеля ми сме заедно от 5 месеца...моя проблем е
Мисля че няма чуства към мен ,но пък постоянно ми натягва,че не му позолявам да ме пипа отдолу ...и че щом не може да се държи разкрепостено... и нз си кво Smile
Вчера му написах ,че ми е домъчняло за него а той , ми пише е нали ще се видим скоро,очаквах поне да напише ,че и на него му е домъчняло....
А като сме заедно е различно ,не си мисля че няма чуства към мен ...но като сме далече един от друг си мисля какво ли не ..
Според вас възможно ли е да не показва достатачно чуставата си ?и за това да си мисля такива работи... Razz Razz

AutomatiC
05-19-2010, 16:00
don't know

valdesbg
05-19-2010, 16:02
Ама ти не му ли пускаш?

Ако не му пускаш - от там се корени проблема :)

А ако му пускаш - навиваш се за глупости.

На колко си? 14-15?

radina13
05-19-2010, 16:13
На 18 е-или поне така пише в една друга тема. Но започнах да не вярвам. Темата беше: ''заедно сме от 6 месеца, а не правим секс'', но там беше 6 месеца, а тук 5. А и на 18 с такива въпроси??? Има раздел за пълнолетните и там не питат такива неща. Не му дава до я опипва, а иска секс??? :? Съжалявам, че се върнах в старата тема. Ами пълнолетниче, според мен има чуства, но мисли, че ти си мн. ......... ( не знам какво :razz: ) Може би, че не държиш на връзката. Поговорете-като нормални хора!!! :-o Или пък смята, че си имаш друг...

Priceless
05-19-2010, 16:31
Тоя път съм съгласна с бат Влади. 8-)

valdesbg
05-19-2010, 16:39
Е само тоя път ли бе, тиквичке? :-o

Priceless
05-19-2010, 16:51
Ммм ... е не, ама .. скоро не се е случвало. :oops:

valdesbg
05-19-2010, 16:52
Еее то щото не можем да се засечем тука по форОма :)

Ти си женена вече.. с деца.. нямаш време за форумни истории :Р

Priceless
05-19-2010, 16:54
Хахахаха .. чак така не. Ама .. винаги ще имам време. 8-)

gigiii
05-20-2010, 08:31
Е тук да се говори само по темата!!!!!!!!!!!!!

valdesbg
05-20-2010, 08:35
Баш по темата си говорим. Даже има и уточняващи въпроси.

Пускаш ли му или не?

GD
05-20-2010, 09:01
Абе защо трябва да си с някой и задължително след 1,2,3 дори 5 месеца трябва да правят секс? Ако момчето има чувства ще разбере момичето. А момичето си знае кога да пусне на някой или не, всеки е възпитан различно. Съжалявам за израза но вече и от 10 годишни децата правят секс и накъде отива света се питам аз? А аз ще отговоря на момичето, че ако има нещо към теб ще те разбере и няма да се държи така както казваш. Винаги си личи на един човек кога му пука за другия.Това от сорта обичам те мило немога без теб вече е банално само и само да простиш на другия айде ще ме извинявате ама нестава така по телефон дори скайп. Реалното държание е по - важно а не само тези думи!!!!

valdesbg
05-20-2010, 09:03
^Филма е само в твоята глава. Излез навън да подишаш чист въздух малко :)

dimitar_ak
05-20-2010, 09:11
Айде разберете, че аз на кафе, кино, театър, кръчма и подобни мога да отида с приятелите ми мъже или с брат ми. Жената до мен ТРЯБВА да ми предлага и секс. Да мога да почакам, но не безкрайно. Обикновено след 2-ра, 3-та среща се знае дали човека насреща те привлича и искаш секс с него. Ако едно момиче не го предложи, да не се чуди, че любимецът й скоро си е бил камшика.