PDA

View Full Version : Белгия – България



smeshenmc
05-19-2010, 16:23
Град: Брюксел
Стадион: „Крал Бодуен"
Дата: 19 май 2010 г.
Час: 20:45 часа (21:45 наше време)
Съдия: Михаел Вайнер (Германия)
Асистент съдия 1: Кристоф Борнхорст (Германия)
Асистент съдия 2: Йозеф Майер (Германия)
Четвърти съдия: Дирк Сталерт (Белгия)



Състав на Белгия:
Име/ Отбор:
Тоби Алдервейрелд АФК Аякс, Амстердам
Логан Бейли Борусия, Мьонхенгладбах
Кристиан Бентеке КВ Кортриик
Томас Бъфел КРС Генк
Мехди Карсела Гонзалез Стандарт, Лиеж
Лоран Симан КВ Кортрийк
Кевин Де Брюн КРС Генк
Стивън Дефур Стандарт, Лиеж
Муса Денбеле АЗ Алкмаар
Оливие Дешашт РСК Андерлехт
Жулиеме Жилет РСК Андерлехт
Жан Франсоа Жилет АС Бари
Иден Хазард Лил ОСК
Винсент Компани Манчестър Сити
Джонатан Лежер РСК Андерлехт
Кристоф Лепойнт КАА Гент
Николас Ломбартс ФК Зенит, Санкт Петербург
Ромелу Лукаку РСК Анделехт
Кевин Миралас АС Сент Етиен
Силвио Прото РСК Анделехт
Бернд Тиис КАА Гент
Жил Ван Дам РСК Андерлехт
Жан Вертонген АФК Аякс, Амстердам

Треньор: Жорж Леекенс



Състав на България:
Име/Отбор:
Николай Михайлов Твенте, Холандия
Георги Петков Левски, България
Станислав Ангелов Енерги Котбус, Германия
Станислав Манолев ПСВ Аиндховен, Холандия
Веселин Минев Левски, България
Живко Миланов Васлуй, Румъния
Плавен Николов Литекс, България
Иван Иванов Алания Владикавказ, Русия
Павел Виданов ЦСКА, България
Стилян Петров Астън Вила, Англия
Ивелин Попов Литекс, България
Чавдар Янков Металург Донецк, Украйна
Иван Стоянов Алания Владикавказ, Русия
Благой Георгиев Терек Грозни, Русия
Георги Пеев Амкар Перм, Русия
Мартин Камбуров Локомотив Сф, България
Димитър Рангелов Борусия Дортмунд, Германия
Николай Димитров Касимпаша, Турция
Валери Божинов Парма, Италия

Треньор: Станимир Стоилов

Колеги дайте прогнози.

cunt
05-19-2010, 16:31
Мисля , че ще бием. Белгия не са нищо особено ,а и нашите ще са крайно мобилизирани да се докажат след напускането на Бербатов.

SemperFidelis
05-19-2010, 17:01
Можем да врътнем поне Х, белгийците са без 2-3 от ключовите си хора, треньора ще ползва много нови лица и нова схема, ако наще се разиграят като нищо ще ги бият.

MissStunning
05-19-2010, 17:16
Това, което искам, е нашите момчета да покажат желание да защитават цветовете на фланелката. Не ми пука за резултат от този мач, макар че е престижно да ги бием като гости отново. Надявам се, че футболистите ни ще се подготвят добре, за да побеждават в официалните мачове - тогава, когато е необходимо. Мисля, че всички ще се съгласни с това мнение.

BladeDancer
05-19-2010, 17:37
Боби михайлов пак се е намесил за сина си . Връзки. Докато имаме такива работи във футбола просто няма къде да стигнем. Мисля че трябва да се взема в националния Иво Иванов Главата. Доказал се е с голове и асистенции а пък е и добър футболист. Димитър Бербатов няма да го коментирам. То си беше ясно че той не му пука. Ако иска и на друга планета да играе не го искам в националния. Предател! Другите са г/д добре. Поправка. Караджов от ЦСКА е повикан спешно...

Nebezizvestniq
05-19-2010, 17:43
абе, по коя програма ще го дават някои знае ли :?

BladeDancer
05-19-2010, 18:22
Не знам ама търси по Pro BG Ring BG , Диемите... все някъде

SemperFidelis
05-19-2010, 18:26
21:45 БНТ

lubomirky
05-19-2010, 19:03
Боби михайлов пак се е намесил за сина си . Връзки. Докато имаме такива работи във футбола просто няма къде да стигнем. Мисля че трябва да се взема в националния Иво Иванов Главата. Доказал се е с голове и асистенции а пък е и добър футболист. Димитър Бербатов няма да го коментирам. То си беше ясно че той не му пука. Ако иска и на друга планета да играе не го искам в националния. Предател! Другите са г/д добре. Поправка. Караджов от ЦСКА е повикан спешно...

оф, кво давате мнение, като изобщо не разбирате? ще кажеш, че Ники Михайлов е в националния само заради връзки ли? и че няма качества да застане на вратата на националния ни отбор? нас ни бият, защото ни е слаба защитата, а не вратаря. и двамата ни вратари - и гошо и ники са идеални.

BladeDancer
05-19-2010, 19:19
Урсула е супер слаб. Лефски го направи нещо. Колкото пъти да видя да му вкарат гол толкова пъти е идиотски и е по негова грешка. Ники откакто изпусна ония гол си пролича...!

cunt
05-19-2010, 19:44
Боби михайлов пак се е намесил за сина си . Връзки. Докато имаме такива работи във футбола просто няма къде да стигнем. Мисля че трябва да се взема в националния Иво Иванов Главата. Доказал се е с голове и асистенции а пък е и добър футболист. Димитър Бербатов няма да го коментирам. То си беше ясно че той не му пука. Ако иска и на друга планета да играе не го искам в националния. Предател! Другите са г/д добре. Поправка. Караджов от ЦСКА е повикан спешно...
Ники Михайлов ни спаси това полувреме ,а аз предлагам всички мегафутболистчета от БИРОИ да бъдат повикани в националния отбор!!

Andreew
05-19-2010, 20:42
86 минути момчетата се мъчат да запазят резултата и на сцената излезе Пламен Николов (Аплодисменти) . Той им показа къде бъркат . Браво , Пламене , така така

SemperFidelis
05-19-2010, 20:54
Накрая приличаше по-скоро на комедия, отколкото на мач. Иначе много добър мач на Михайлов има хляб в него, Иван Иванов се представи на ниво (млад, перспективен - мисля че грешките му в предишните мачове са били плод на липса на опит, но времето ще покаже). Манолев се е развил много за тази една година в Холандия. Чавдар Янков и Живко Миланов издишаха. Като цяло горе-долу добре игра отборът, искат се 2-3 промени, но това ще ни е гръбнакът на националния отбор.

MissStunning
05-19-2010, 21:00
Как можете да спите спокойно след подобна тъпа загуба ?

go71n
05-19-2010, 22:02
и те ни биха като тупан :D

nIkEnCeTy_bE
05-20-2010, 09:04
Направо накрая си беше комедия. Как може до 85 минута да водим и в рамките на 1-2 минути да вкарат 2 гола и да победят. Направо нямам думи :? И какво отнемане на топката имаше просто нямам думи...

TicketToHeaven
05-20-2010, 10:25
Тцтц , мн смешна загуба :?

Как ще ни обърнат за 2 минути и то в края на мача :shock:

Ако ще правим нещо на тия квалификации по - добре да се оправят тия глупави грешки в защитата и да започнем да вкарваме повече голове , защото ако продължаваме така , пак ще липсваме на европейското :(

transformable
05-20-2010, 11:32
Просто нямам думи... Как може до 85 минута да е 0-1 за нас,а след 5 минути 2-1 за Белгия ? Просто нямам думи..Поне да беше Х мача добре,но .. Изпуснахме шанса :?

BlueGirl
05-20-2010, 17:44
Нелепа загуба.
Все още нямаме манталитет на победители явно...

BladeDancer
05-20-2010, 19:56
Бирои здраво ви бърка в гъзовете. Не нямаме "супер футболистчетата", наркомани и пияници в отбора си. Имаме едни хора които се опитват да играят футбол, а не като някои ( пример симулантчето от лефски). И да Иво Иванов трябва да бъде привикан. Млад талант. Ако не се взимат такива играчи като него които играят футбол няма накъде да отидем с националния. Ще лапаме на Белгия дето нищо не правят. Щото такива ни са играчите. Чудят се и те защо са в националния.. Нашите играчи са такива. Играят в националния за да ги види някой от големите отбори... А докато се пускат хора доказали се някъде и от там нататъка излизат с 1 -2 гениални изпълнения на година колкото да ги запазят в супер мега якия отбор в който играят само заради заплатата и да няма мотивация да играе в националния не става. Да трябват опитни добри играчи, но трябва и мотивация. Без нея футбол не става, а се вижда какво става в момента. Просто отдавна се бях отрекал да гледам мачовете на националния отбор заради смешките навсякъде, ама сега го гледах само защото тоя идиот Бербатов излезна от отбора и си мислех, че нещо се е променило ама нещо не намирам.

Бтв за ония .Аз ще си гледам бироиту ходи гледат наркоманите по стадионите и на трибуните и селяните дето викат на нас граждани !

CMEPT
05-21-2010, 09:11
Пародия