PDA

View Full Version : За пореден път станах жертва на домашно насилие



detelina101
05-19-2010, 17:16
Здравейте! Днес бях много жестоко пребита от баща си.Дърпаше ме за косата и ме биеше където свари-само,защото не исках да се обадя на един човек.Аз просто не исках,а той не се съобрази с мнението ми.И друг път ме е биел и то с цел да ме нарани-няма да давам примери защото ако види тази тема,ще бъда пребита до смърт. И най-важното,гледа да не оставя следи,за да не мога да се оплача пред никого.Само близките ми знаят какъв изверг е.Ако някой намери сили да изчете тази тема нека да ми даде съвет.И не ми казвайте ,че съм си го заслужила-никое дете не заслужава да мачкано и малтретирано.(упражняван ми е и психически тормоз)

tonie__
05-19-2010, 17:27
http://www.stopech.sacp.government.bg/?sid=child_bg&pid=0000000003

http://society.actualno.com/news_256965.html

номера на полицията го знаеш предполагам.Действай!

alex4et0y
05-19-2010, 17:32
Вероятно има псеихически отклонения.
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=121087 влез тук.
Не чакай да те пребие пак.
Действай, както казаха по-нагоре.

dPa3HuTeJl
05-19-2010, 17:32
Еми кво да ти кажа .. баща ти е за пандиза .. или примерно някой цигани да го бият до смърт , знаеш ли номера на полицията ??? мисля че го знаеш , има и тема за номера за различни малтретирани деца от такива педали като твоя шибан баща , казваш на "властите" и ще го вкарат в пандиза най-малкото .. кво ше те бие .. майка ти нищо ли не прави по-въпроса? Баща ти пие ли ? Физически е по-добре да те бие от колкото да те наранява психически .. Тука и съвети да ти даваме полза няма .. ако някой напише да поговори с него тва ше е бахти тъпия съвет .. много мразя такива хора който бият децата си .. :x

detelina101
05-19-2010, 18:59
Aми майка ми се опитва да ме защити,но и тя го отнася.И да-пие.

nIkEnCeTy_bE
05-19-2010, 19:15
От алкохола е ! Закрила на детето, полиция

term0t0
05-19-2010, 19:42
никой не е умрял от шамара на тате,айде лигавщини.баба ми всеки ден на закрила на детето е звъняла

WaterLilly
05-19-2010, 19:56
никой не е умрял от шамара на тате,айде лигавщини.баба ми всеки ден на закрила на детето е звъняла
ОМГ, дебил. Скрий се. Дано тате ти удари не шамарче, ами да те повлече за косата и да те спука от бой като авторката на темата, че да видиш какво е и да се научиш на нещо, наречено съчувствие, и да ти отминат одъртелите възгледи, че едно дете може да бъде "възпитано" (т.е. приучено да го е страх от родителите му), чрез бой.

BadBadGirl
05-19-2010, 20:22
Опитай се да го ядосаш и запиши на видеокамера,ако стане по-лошо и тръгне вече да те пребива,защитавай се,бягай,излез от ва,но вземи записващото устройство,важно е като се обадиш на полицията,да имаш доказателство.Послушай ме,на колко години си? Имаш ли приятели,които вашите не знаят къде живеят?

gia_sena_mono
05-19-2010, 20:43
^ Това е доста рисковано.

term0t0
05-19-2010, 20:46
никой не е умрял от шамара на тате,айде лигавщини.баба ми всеки ден на закрила на детето е звъняла
ОМГ, дебил. Скрий се. Дано тате ти удари не шамарче, ами да те повлече за косата и да те спука от бой като авторката на темата, че да видиш какво е и да се научиш на нещо, наречено съчувствие, и да ти отминат одъртелите възгледи, че едно дете може да бъде "възпитано" (т.е. приучено да го е страх от родителите му), чрез бой.бил ме е ида,направили са човек от мене..каква е позлвата от родителите като ти нямаш респект от тях

gia_sena_mono
05-19-2010, 20:47
Респектът с бой ли се постига? Дай тогава да те пребиват до смърт ежедневно и сигурно ще станеш велик човек!

alternative2girl
05-19-2010, 23:02
никой не е умрял от шамара на тате,айде лигавщини.баба ми всеки ден на закрила на детето е звъняла
ОМГ, дебил. Скрий се. Дано тате ти удари не шамарче, ами да те повлече за косата и да те спука от бой като авторката на темата, че да видиш какво е и да се научиш на нещо, наречено съчувствие, и да ти отминат одъртелите възгледи, че едно дете може да бъде "възпитано" (т.е. приучено да го е страх от родителите му), чрез бой.бил ме е ида,направили са човек от мене..каква е позлвата от родителите като ти нямаш респект от тях

Але ти тъп ли си къф си?!
За тва че са те били сега е било станало човек от теб...яла да те бием с бухалки всеки ден па може и президент да станеш

anonimchetou
05-20-2010, 06:06
момичето има проблем а вие се карате по между си .. за кво говорим изобщо ???? :? :? :? :? :? :? по темата казаха ти по горе потърси помощ.

justwondering
05-20-2010, 07:39
И да потърси помощ какво? Няма да го затворят, това е България, а тук нищо не става, както му е редът. Ще се размине с предупреждение и той като се прибере така ще я пребие, че няма да си помисли повече да се оплаче където и да било.
На колко си? Ако си пълнолетна или завършваш тази година гледай да се изнесеш колкото се може по-бързо от вас. Ако си по-малко се опитай да го изтраеш и не му давай повод да се ядоса и да те бие. Би било хубаво да се оплачеш, но, честно казано, не мисля, че ще постигнеш нещо. *дано греша*

dimitar_ak
05-20-2010, 08:54
Дали не се пресилва. Проблема в България е, че всеки си знае правата, но не и задълженията. Показваш само твоята гледна точна, а за да има конфликт и шамар са необходими 2-ма.

DrCIH
05-20-2010, 11:00
Не зная до колкот е сериозна ситуацията, по твоите думи е много. Не зная дали ти си го заслужаваш. Но както и да е. Проблема в България е следния.

Първо, както казаха преди мен, ако се обадиш на закрили и не знам си какви, ще му направят забележка и като се прибере ще ти откъсне главата и после ще ти я зашие на задника. Най-голямото нещо, което могат да направят тия от закрила на детето е да те вземат от тях и да те пратят в някой дом, което повярвай ми е по-лош вариант в 99% от случаите като твоя. Много е трудно да се даде конкретен съвет на това. Трябва да се изяснят всички подробности кога, как те бие, защо колко и т.н. Можеби ако му се направи нещо на НЕГО конкретно, примерно да го вкарат в затвор или лудница или да получи законова мярка да не те доближава и ти останеш само с майка ти, ако тя работи, тогава всичко ще се пооправи.

Но при всички положения, за да ти помогнем, ти разкажи кога те бие дали винаги под въздействие на алкохол, какви са причините за това, какво дете си, добра ученичка ли си, майка ти как реагира но с подробности, от колко време го прави, какво му влияе за да го направи. Изобщо пъди по изчерпателна, за да знаем ак да ти помогнем.

detelina101
05-20-2010, 11:16
Този проблем не е от ден-два,а от години.Аз съм от най-кротките и най-тихите деца.И както се досещате,той това го прави под въздействието на алкохола.Майка ми иска да ме защити и тогава той бие и двете ни.Повечето случаи за дреболии.Тази година понеже съм подготве и успехът ми малко се понижи,но винаги до сега съм минава с над 5 и 50.Не го разбирам първо ме пребива,а после казва фалшиви извинения.

mrafka
05-20-2010, 13:40
166- вземи меркии! И това което казаха с камерата е доста рисковано, но е единствения вариант от полицията да ти обърнат спешно внимание! И си намери приятели където можеш да останеш и баща ти да не те намери!

autista88
05-20-2010, 16:36
никой не е умрял от шамара на тате,айде лигавщини.баба ми всеки ден на закрила на детето е звъняла

Самата истина.

mArMaLaDkA
05-20-2010, 17:28
добре де, само на мен ли не ми се връзва картинката?
принципно, децата, които са тормозени от родителите си, са със смачкано самочувствие. А авторката на 20 пъти си направи четки колко послушна и невинна била. Не казвам, че трябва да ходи с фередже и наведена глава, ама...
Да не говорим, че си имаш компютър, интернет и си отговаряш доста редовно в темата, което не би могло възможно, ако "те пребиват за най-малкото нещо".

Да не говорим, че учителите забелязват, когато някое дете има проблем.

AutomatiC
05-20-2010, 17:50
колкото и крайно(за мен нормално)да звучи,развода между родителите ти мисля,че би помогнал..

detelina101
05-20-2010, 20:03
добре де, само на мен ли не ми се връзва картинката?
принципно, децата, които са тормозени от родителите си, са със смачкано самочувствие. А авторката на 20 пъти си направи четки колко послушна и невинна била. Не казвам, че трябва да ходи с фередже и наведена глава, ама...
Да не говорим, че си имаш компютър, интернет и си отговаряш доста редовно в темата, което не би могло възможно, ако "те пребиват за най-малкото нещо".

Да не говорим, че учителите забелязват, когато някое дете има проблем. Добре.Не казвам,че съм пребивана ежедневно,но просто това започна да излиза извън границите на нормалното.Аз и досега не мога да проведа нормален разговор със съучениците си заради това.Просто съм по-затворена в себе си и не мога да споделям нищо с никого.Само аз си знам какво ми е.

RoFLmaN
06-18-2010, 18:45
добре де, само на мен ли не ми се връзва картинката?
принципно, децата, които са тормозени от родителите си, са със смачкано самочувствие. А авторката на 20 пъти си направи четки колко послушна и невинна била. Не казвам, че трябва да ходи с фередже и наведена глава, ама...
Да не говорим, че си имаш компютър, интернет и си отговаряш доста редовно в темата, което не би могло възможно, ако "те пребиват за най-малкото нещо".

Да не говорим, че учителите забелязват, когато някое дете има проблем.

Учителите хич не ги е*е на кой какво му е - тестове, оценки, ваканции и заплата - друго от тях не се очаква.

По темата: Стига си губила време да пускаш тъпи постове - ДЕЙСТВАЙ! АГЕНЦИЯ ЗА ЗАКРИЛА НА ДЕТЕТО + ПОЛИЦИЯ !!!!!

liim0nka
06-19-2010, 13:30
никой не е умрял от шамара на тате,айде лигавщини.баба ми всеки ден на закрила на детето е звъняла

Самата истина.
затова да се трепем като животни, докато някое дете не умре? :) о, да чудесна идея .. :?

MrBeaN
06-19-2010, 15:09
нз мен наще не са ме били удряли са ми само шамар но ако наистина ти причинява това което казваш мм ... има психолози в училище саветвай се с нея може и да ти помогне но незнам зависи от училището ако добра ще ти помогне но ако не е ваобще не си прави труда направи това което те саветваха другите . Късмет !

някой беше казал преди мен че разводът би оправил всичко излез с майкати към центара или някаде на кафе и поговори с нея да направи нещо

JackSparrow
06-19-2010, 15:26
никой не е умрял от шамара на тате,айде лигавщини.баба ми всеки ден на закрила на детето е звъняла
ОМГ, дебил. Скрий се. Дано тате ти удари не шамарче, ами да те повлече за косата и да те спука от бой като авторката на темата, че да видиш какво е и да се научиш на нещо, наречено съчувствие, и да ти отминат одъртелите възгледи, че едно дете може да бъде "възпитано" (т.е. приучено да го е страх от родителите му), чрез бой.бил ме е ида,направили са човек от мене..каква е позлвата от родителите като ти нямаш респект от тях
ТермоЧорапе зная те от друг форум, няма да казвам кой, какво си лекенце! Не ти е бил достатъчен боя сякаш..

kotetokateto
06-19-2010, 19:40
никой не е умрял от шамара на тате,айде лигавщини.баба ми всеки ден на закрила на детето е звъняла

Самата истина.

Тук не става въпрос за "шамар", а за пребиване! Има разлика :)
И както казаха това е България, и дори да се оплаче някъде, най-много баща и пак да я пребие. С него нищо няма да се случи. Всичко ще си продължи постарому. Единствения вариант, който виждам е, да траеш докато станеш на 18 и да се изнесеш тогава, или има и друг вариант- да се оплачеш в Закрила на детето и ако преценят, че е нещо много сериозно, да те настанят в дом, което не е добра идея в никакъв случай! Не че у вас е много добре. Специално аз бих избрала в дом, вместо да живея с такъв баща ;ь