PDA

View Full Version : момичета...кажете



bobar55
05-19-2010, 17:37
Днес в трамвая влизат 3 момичета и стоят около мен...по едно време едната ме пита:имаш ли дъвка??хД Аз и казах че нямам.После ми каза че другите две са ми ''фенки''.Тези двечките през цялото време се кикотеха.
Та въпросът мие дали са се ебавали с мен или кво??? :-o

PhoneiX666
05-19-2010, 17:42
определено имат някакъв интерес към теб !

valdesbg
05-19-2010, 17:44
И за туй тряяше да пуснеш цяла тема? Баси зле-то си честно...

По темата: Не, не са се ебавали, макар че би трябвало.

ivcheto0o
05-19-2010, 17:44
Зависи от момичетата и от настроението им.

FlashMX
05-19-2010, 17:45
Punk'd!? Другия път ако ги видиш отново ги попитай :D Иначе може би никога няма да разбереш. Може да е било много неща. Да са флиртували или да си забравил да си измиеш зъбките и да е намек 8-)

bobar55
05-19-2010, 17:45
И за туй тряяше да пуснеш цяла тема? Баси зле-то си честно...

По темата: Не, не са се ебавали, макар че би трябвало.

споко, ще го преживееш

п.с. за другия път ще знам хД

mArMaLaDkA
05-19-2010, 17:49
а ти толкова ли не можа да прецениш на място за какво става дума? :shock:

valdesbg
05-19-2010, 17:49
споко, ще го преживееш

п.с. за другия път ще знам хД

Ем ще пия една студена и ще го преживея... Няма как.. живота е радост и тъга :)

Другия път се закачи и ти. Щото това си е било чист опит да се запознаят с тебе :)

bobar55
05-19-2010, 17:57
мерси на всички :)

pandelka
05-19-2010, 18:13
Според мен е ебавка ;д

tuzaro
05-19-2010, 18:13
тестис си правят с тебе майна

Nakadah
05-19-2010, 18:17
искали са да те бият, но след като си нямал дъвка е нямало какво да вземат...

diditu97
05-19-2010, 18:21
е зависи сега всички момичета са различни едни обичат да са центар на вниманието и само на тях да се обръща внимание :smt102 а други неискат въобче да чеват за момчета :D

kindergarden
05-19-2010, 18:23
лигавили са се :D

Bellatrix
05-19-2010, 18:25
Според мен е ебавка ;д
Абсолютно.

breathless
05-19-2010, 18:44
лигавили са се :D

umri
05-19-2010, 21:55
Днес в трамвая влизат 3 момичета и стоят около мен...по едно време едната ме пита:имаш ли дъвка??хД Аз и казах че нямам.После ми каза че другите две са ми ''фенки''.Тези двечките през цялото време се кикотеха.
Та въпросът мие дали са се ебавали с мен или кво??? :-o
3 момичета виждат леко свитичко, но симпатично момче. Най-вероятно е ебавка, защото като са две или повече се чувстват безсмъртни. Като момичето е само, тогава нищо не може да ти каже, но 3... Ако беше мъжкарче нямаше да го направят. Като са видяли реакцията и въпреки кикотенето им не си ги погледнал, нито заговорил това говори за притеснението и несигурността ти. Това ги кара още повече да те натиснат и да те сложат в графата "безопасен" и да си правят каквото поискат. Всичко става неосъзнато, на подсъзнателно ниво. Момичетата/жените имат инстинкт в такива ситуации и той им говори постоянно за момчето/мъжа отсреща.

И кратък отговор на въпроса ти... не се надявай. Най-малкото тряяше да им се усмихнеш и да се запознаеш или да ги питаш на какво се смеят. Едва ли ще ги срещнеш пак.

LovEsIckk
05-19-2010, 21:59
Едва ли са били на повече от 14. :) Не го мисли въобще..

DimovB
05-20-2010, 05:54
Днес в трамвая влизат 3 момичета и стоят около мен...по едно време едната ме пита:имаш ли дъвка??хД Аз и казах че нямам.После ми каза че другите две са ми ''фенки''.Тези двечките през цялото време се кикотеха.
Та въпросът мие дали са се ебавали с мен или кво??? :-o
3 момичета виждат леко свитичко, но симпатично момче. Най-вероятно е ебавка, защото като са две или повече се чувстват безсмъртни. Като момичето е само, тогава нищо не може да ти каже, но 3... Ако беше мъжкарче нямаше да го направят. Като са видяли реакцията и въпреки кикотенето им не си ги погледнал, нито заговорил това говори за притеснението и несигурността ти. Това ги кара още повече да те натиснат и да те сложат в графата "безопасен" и да си правят каквото поискат. Всичко става неосъзнато, на подсъзнателно ниво. Момичетата/жените имат инстинкт в такива ситуации и той им говори постоянно за момчето/мъжа отсреща.

И кратък отговор на въпроса ти... не се надявай. Най-малкото тряяше да им се усмихнеш и да се запознаеш или да ги питаш на какво се смеят. Едва ли ще ги срещнеш пак.
абсолютно подкрепям

yeSHua
05-20-2010, 09:56
Ако на мен някой ми заяви, че ми е фен - ще го питам има ли маркер и къде предпочита ли афтографът да е с посвщение, както и дали има конкретни предпочитания къде да се подпиша ;) (както съм и правил, между другото). Ти сега да пишеш тук „след дъжд качулка“ - действа се на момента и по реакцията на отсрещната страна разбираш дали е се занасят с теб или наистина ти се кефят.