PDA

View Full Version : Тъпите cabletel направо вече прекалиха



bebzgirl
05-19-2010, 18:17
НАПРАВО СЪМ БЯСНАААА ! :-x :-x :-x Тея идиоти са баннати вече и от youtube !! :-x :-x :x :x :x Секи ден влизам там а ся и оттам са баннати :-x :-x Хора аре правете ако ше прайте групи в фейсбук щоту ми иде им изкъртя модемааа :-x :-x Бясна съмм :-x :-x

Jus7DreamBoy
05-19-2010, 18:28
На майка им тъпата путка вече прекалиха нито теннпроблем ми отваря нито форума (влизам през някви бавни проксита ) ГООГЛЕ съм баннат в абв-то съм баннат и въобще почти навсякъде! Сайта им не ми се отваря като го отворя никъде не мога да цъкна само някво \"blizooo\" ми излиза направо откачам ! Телефона не го дигат утре ще отида и ще ги увикам

RadioMan
05-19-2010, 18:56
хахахахахахахахаахах :lol: :lol: :lol: смях в форума бергон е най добрия интернет в българия от никъде нее баннат като гърми не пада не се късат жици поддържат си технологията хората

Предлага високоскоростен интернет телефонни услуги и кабелна телевизия :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

koko95
05-19-2010, 19:29
НАПРАВО СЪМ БЯСНАААА ! :-x :-x :-x Тея идиоти са баннати вече и от youtube !! :-x :-x :x :x :x Секи ден влизам там а ся и оттам са баннати :-x :-x Хора аре правете ако ше прайте групи в фейсбук щоту ми иде им изкъртя модемааа :-x :-x Бясна съмм :-x :-x

Хора аз съм на кейбълтел и нямам проблеми с тези сайтове влиза ми във всички освен във тея забранените от тях като клипче.цом,флиртче.ком и други иначе нета е съкс :oops: :razz: .Всеки ден ме дропва от цс и ми лагва жестоко уж си качих скороста да и еба и боклуците.Иначе вие може да нямате достъп до тези до youtube ако от isp на кейбълтел са го забранили.Иначе аз съм на кейбълтел за София 15 мб скорост кабелен интернет исп интер-бг.ком лтд

Samoten89
05-19-2010, 19:33
Как може да се прецаквате така нз. Толкова са жалки от тази компания, че на официалния им сайт един много яко ги беше напсувал във форума още от преди може би година и темата беше измежду последно коментираните и ВСЕ ОЩЕ БЕШЕ АКТИВНА като я гледах преди седмици. Буквално дори форума нямат време да си погледнат/поддържат. :D :razz: :grin: Чудя им се на акъла. Преди да сключвате договор проучете малко ;).

producenta
05-19-2010, 22:24
хахахахахахахахаахах :lol: :lol: :lol: смях в форума бергон е най добрия интернет в българия от никъде нее баннат като гърми не пада не се късат жици поддържат си технологията хората

Предлага високоскоростен интернет телефонни услуги и кабелна телевизия :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
+5864645646847646546984654651

Jus7DreamBoy
05-20-2010, 04:43
хахахахахахахахаахах :lol: :lol: :lol: смях в форума бергон е най добрия интернет в българия от никъде нее баннат като гърми не пада не се късат жици поддържат си технологията хората

Предлага високоскоростен интернет телефонни услуги и кабелна телевизия :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
+5864645646847646546984654651

А къде мога да видя градовете в които го има тоя нет :-o

firestone224
05-20-2010, 06:23
хахахахахахахахаахах :lol: :lol: :lol: смях в форума бергон е най добрия интернет в българия от никъде нее баннат като гърми не пада не се късат жици поддържат си технологията хората

Предлага високоскоростен интернет телефонни услуги и кабелна телевизия :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
е чи аз съм на TelNet и нямам такива проблеми.. :) даже съм доста доволен..

DarkAngelOfHope
05-20-2010, 07:16
Тия ограничения в КТ дето говорите са явно само в някои градове ... в моя град няма ... поне според хората които съм питал де ... :)

Reaper93
05-20-2010, 08:46
Не съм баннат от youtube, но вчера ми спираха нета 9 пъти, и го намаляваха на 8Mbps....На сичкото отгоре, като нямам нет, телефона не работи...
Pic (http://www.prikachi.com/files/1595492O.jpg)

Писах и на ши*ания майл, преди около месец, още не са ми отговорили...

firestone224
05-20-2010, 08:48
Не съм баннат от youtube, но вчера ми спираха нета 9 пъти, и го намаляваха на 8Mbps....На сичкото отгоре, като нямам нет, телефона не работи...
Pic (http://www.prikachi.com/files/1595492O.jpg)

Писах и на ши*ания майл, преди около месец, още не са ми отговорили...
:D страхотно отношение с клиентите... :x