PDA

View Full Version : моля да ми помогнете да си върна едно момче



diditu97
05-19-2010, 18:40
м проблема ми е че от половин година не сме заедно и постоянно ми е в главата всяка вечер плача по цели часове :-# опитах какво ли не тръгнах с друг без резолтат казах му да не ме търси за нищо на втория ден неиздаржах и му звъннах... :-# искам по някаъв начин да си го върна , но ме е срам да му кажа страх ме е ,че ако му кажа ще ме намрази :smt089 моля ви помогнете ми

Priceless
05-19-2010, 18:58
За кво ще те намрази по-точно ? Вярно малко е тъпо, че първо му казваш да не те търси и после му звъниш ти, ама .. не е срамно да признаеш чувствата си:)))

Bellatrix
05-19-2010, 19:10
Честно казано, щом от половин година не сте повдигали въпроса за събиране е малко вероятно изведнъж да се полу4и.

BlueFace
05-19-2010, 19:12
Поредният филм ... :-o :?
Ние няма как да ти помогнем ,ако ти сама не го направиш ;)

m0n4yyy
05-19-2010, 19:12
А това момче има ли чувства към теб, търсил ли те е ? Раазкажи по- обстойно. :)

valdesbg
05-19-2010, 19:40
Навиваш се за дивотии.

Толкова ли е сложно да продължиш напред, а не да лешиш по 50 пъти счупената чаша?

Nakadah
05-20-2010, 06:16
diditu97, на 13 години можеш да си позволиш да почакаш малко..

TheUnforgiven2309
05-20-2010, 07:13
Както казва Къци: "Риск печели,риск губи" Или му казваш и по някакъв начин се разбирате,или си мълчиш и страдаш.Но според мен e хубаво да му споделиш.Ако ти се изсмее в лицето или нещо от сорта поне ще знаеш,че не си заслужава цялата тая мъка заради един кретен ;]]

LadyDi
05-20-2010, 07:16
Кой кого заряза?

lovetoyou
05-20-2010, 07:17
м проблема ми е че от половин година не сме заедно и постоянно ми е в главата всяка вечер плача по цели часове :-# опитах какво ли не тръгнах с друг без резолтат казах му да не ме търси за нищо на втория ден неиздаржах и му звъннах... :-# искам по някаъв начин да си го върна , но ме е срам да му кажа страх ме е ,че ако му кажа ще ме намрази :smt089 моля ви помогнете ми

ами нали за това е този форум, за съвети и решаване на проблемите. сподели с нас на каква възраст сте, той имал ли е такива чувства към теб, защо се разделихте и въобще продължавате ли да се чувате или виждате по някакъв начин и тогава може да ти дадем съвет как да си го върнеш и да го спечелиш отново :)

Lyubeto
05-20-2010, 07:58
Нека силата бъде с теб!

diditu97
05-20-2010, 17:21
mi tой уж имаше някакви чуства към мен и изведнъж тръгна с друга а после кът скъсаха той дойде и започна да плаче на моето рамо. А причината да се разделим беше че наще мислеха да живеем в америка а връските от разтояние нямат смисал кът не се вийдаш можа да се нарече че не е ходене ... и кат му казах той искаше да дойде обаче нямаше много пари и неможа и се разделихме след два месеца аз неиздаржах избягах и се прибрах и кът си дойдох го заварих с другата и супер много се натажих :smt089 а го обичам с цялото си сарце той е единствения който съм обичала истински другото мисля че беше лапешка работа не ,че ся съм много голяма ...

alex4et0y
05-20-2010, 17:57
Е*аси пикленските истории. Интересно ми е, как въобще можете да наречете това приблем? "Обича ли мее, оо май не ме обича"... Не ви виждам как ще се справите със сериозните проблеми.
---
Ама нали за такива лигавщини е форума...
Според мен те има само за приятелка. Примири се! :)

sunshinepp
05-20-2010, 18:11
Де да знам . . поговори си малко с него като приятел, виж как се държи ..
Въпреки, че си мисля че след половин година, той вече се е отърсил от тебе . . и едва ли може нещо да се получи отново!. . :(

Monstre
05-20-2010, 18:13
:lol: :razz:

Има толкова много момчета, продължавай напред.

karityYy
05-20-2010, 18:27
аз пък съм оптимист и мисля, че нещата между вас могат да потръгнат отново :wink: само трябва да си по-смела и да опиташ :) има вероятност той още да те обича и просто да се е опитвал да те замести с някоя :)
а ако не - ще продължиш напред без да се питаш "Ама дали все пак не ме обича поне малко?"
както каза TheUnforgiven2309: "Ако ти се изсмее в лицето или нещо от сорта поне ще знаеш,че не си заслужава цялата тая мъка заради един кретен ;]]" :wink: :)

diditu97
05-21-2010, 14:12
защо сички тряя да е лиготия в любовта всичко е вазможно :) и защо да се 0ткажа ... ако не опитам нищо няма да разбера се пак тряя да рескувам ... тва че вие не се влубвате истински поне недейте да вините другите моля ви :smt010

igrata
05-21-2010, 15:08
За кво ще те намрази по-точно ? Вярно малко е тъпо, че първо му казваш да не те търси и после му звъниш ти, ама .. не е срамно да признаеш чувствата си:))) .Така е.Дори и да ти откаже,не е последния. :-)

DinViesel
05-21-2010, 15:14
Един съвет: НЕ живей в миналото.
Половин година не е малко и ако той не проявява интерес не виждам как изведнъж ще се съберете. Не се отчайвай,има много риби в морето. :)

ReachlessGirl
05-22-2010, 08:06
Реплики от сорта на "никога повече" са простотия .. :? Хубаво е да се мисли като се говори ама тоо не е лесно да си 97 .. :lol:
Общо взето ако момчето не е твърде отчаяно надали ще се върне при теб .. ама ако ти е наборче след 1-2 дни ще се "обичкате" много .. :lol:

fortvilelse
05-22-2010, 08:25
Защо не си намериш някво хоби? Чети книги.. излизай с приятелки, преоткривай света.. аз както разбрах ти от Америка си се върнала за тоя пикльо..тва е супер глупаво..в момента ти е важно училището и да си дадеш начален старт в живота.. кат толкова искаш някой да те обича си вземи котка ;Д

justonegirlwithonehope
05-22-2010, 10:00
Ако ти сама не надскочиш гордоста си и не се опиташ да си го върнеш по всевъзможни начини, ние просто няма как да ти помогнем.Опитай се да създадеш приятелски отношения между вас, поне за сега и ако е писано любовта ще се върне. Иии недей да плачеш, няма никакъв смисъл, какво променя този плач ? :)

in4et0yy
05-22-2010, 10:13
Не е ли смешно... Ако му кажеш, че го ОБИЧАШ той ще те НАМРАЗИ ?!? :shock:
И все пак половин година е много време. Замисли се. А само ти ли му звъниш или и той на теб? Ако и той ти звъни, може би и той иска да се съберете. А ако ти му звъниш така всеки ден не мислиш ли, че ставаш малкоо...досадна в неговите очи? Бе незнам..малко сама почнах да си противореча, но както и да е ;дд