PDA

View Full Version : ПГСАГ Пловдив



rethros
05-19-2010, 18:54
Здравейте ! Значи аз съм ученик във 8 клас и смятам да кандидатствам във ПГСАГ Пловдив . Проблема е , че не знам въобще какво да правя,къде да ида , трябва ли да правиш изпит и такива работи . Ако може някой по-запознат със тези какндидатсвания да ми обясни и да даде дата и място .

Благодаря предварително . Моля без просташки отговори . :-D

SemperFidelis
05-19-2010, 20:16
Преди години като бях 8ми клас ни даваха едни книжки с дати за подаване на документи в училищата, паралелките които трябва да се запълнят за следващия випуск (специалностите).
По принцип документите, които се подаваха бяха - медицинско, копие от дипломата, копие от акта за раждане и копие от личната карта.
И като отидеш там ти дават празна бланка да я попълниш, трябва и родител да се подпише, но няма да те върнат дори и ти да врътнеш подписа (различен от твоя).
Сега обаче нали промениха системата и не знам как е точно, може и същото да е. Като ти трябва дати, ако не ви дават такива книжки, можеш да провериш в интернет, можеш да идеш до училището и да питаш, можеш да питаш познат за някое друго училище коя е датата на подаване на документи - датата е една за всички училища.