PDA

View Full Version : Питане.. ?!



Foxytooo
05-19-2010, 19:28
Значи с приятелят ми (сериозен) искаме да опитаме без презерватив, но разбира се имаме своите притеснения... Попринцин и двамата сме си "първи", което намалява възможността за доста болести. Интересува ме вие какво ще ме посъветвате, как да постъпим, какви рискове има и как да се пазим евенутално без презерватив...? Благодаря предварително. :)

fear4o
05-19-2010, 19:30
Ем след акта Ескапел(ако го правите без презерватив) заради предеякулационната течност :D

SpOrTs_GiRl
05-19-2010, 19:34
Рискове? .. Ами може би бременност, не се ли замисли? ... След като искате да го правите без презератив - отиди на гинеколог, за да ти предпише противозачатъчни. Тук не става въпрос за това, че имате сериозна връзка и сигурно си имате доверие .. нещата са непредвидими и не опират до това.

ef4etyYy
05-19-2010, 19:35
^ ако за всяка предеякулационна течност се пие Ескапел знаеш ли колко милиарда хапчета тряа съм изпила досега?! Нямаше да са останали хапчета в София бе .. а и Ескапела не е за всеки път за без презерватив, а когато той свърши в нея ..
гледайте да не свърши в тебе само
и изобщо е по-добре да не рискувате, щом сте си първи значи може да не може да се контролира много добре момчето, да не стане гафа ..
:booooomb:

fear4o
05-19-2010, 19:38
^ ако за всяка предеякулационна течност се пие Ескапел знаеш ли колко милиарда хапчета тряа съм изпила досега?! Нямаше да са останали хапчета в София бе .. а и Ескапела не е за всеки път за без презерватив, а когато той свърши в нея ..
гледайте да не свърши в тебе само
и изобщо е по-добре да не рискувате, щом сте си първи значи може да не може да се контролира много добре момчето, да не стане гафа ..
:booooomb:
Грешката става веднъж!Ти се благодари, че още не е станала при теб!

SpOrTs_GiRl
05-19-2010, 19:41
Подкрепям пича .. отгоре! :D

Foxytooo
05-19-2010, 19:41
да много добре се замислих за риска от бременност... за противозачатъчни - не мисля да почвам от сега.. Иначе много ясно, че няма да свърши в мене! Притеснява ме тази течност, за която споменаха вече, от която също стават гафове.. Ами ако пробваме с прекъснат акт?

ef4etyYy
05-19-2010, 19:42
Грешката става веднъж!Ти се благодари, че още не е станала при теб!
първо не ме проклинай ако може, не ми се става майка
второ има много хора които го правят без презервативи, доколкото си спомням даже някой във форума каза, че когато приятелката му не е в цикъл или овулация той свършва в нея и не е забременявала досега, сметни
трето лесно ти е да кажеш Ескапел, нито ще даваш пари за еедно мижавко хапче, нито ще ти се ебът хормоните и всичко вътре после
четвърто не ме дразни нервна съм 8-) :booooomb:

fear4o
05-19-2010, 19:42
Подкрепям пича .. отгоре! :D
пича си има име и то е Fear4o

SpOrTs_GiRl
05-19-2010, 19:44
да много добре се замислих за риска от бременност... за противозачатъчни - не мисля да почвам от сега.. Иначе много ясно, че няма да свърши в мене! Притеснява ме тази течност, за която споменаха вече, от която също стават гафове.. Ами ако пробваме с прекъснат акт?
Провери в интернет за статистика колко жени са забременели от такъв полов акт. :)

П.П. Не мисля, че така е името ти .. не ми се говори на "никнейм".

fear4o
05-19-2010, 19:46
да много добре се замислих за риска от бременност... за противозачатъчни - не мисля да почвам от сега.. Иначе много ясно, че няма да свърши в мене! Притеснява ме тази течност, за която споменаха вече, от която също стават гафове.. Ами ако пробваме с прекъснат акт?
Провери в интернет за статистика колко жени са забременели от такъв полов акт. :)

П.П. Не мисля, че така е името ти .. не ми се говори на "никнейм".
Добре де може да ми викаш и Сашо :D :D а иначе и да го прекъснете тая течност излиза сравнително рано!

Foxytooo
05-19-2010, 19:49
Тогава няма да съм в овулация...това някакво значение има ли ? :D

SpOrTs_GiRl
05-19-2010, 19:51
Тогава няма да съм в овулация...това някакво значение има ли ? :D
Извинявай .. как разбираш, че си в овулация?! Че не ми стана ясно .......

fear4o
05-19-2010, 19:51
Тогава няма да съм в овулация...това някакво значение има ли ? :D
Пфф естeствено!Щом няма да си в овулация е*и се на воля!
И все пак нека не свършва в теб защото сперматозоидите живеят няколко дни в човешкото тяло!

ef4etyYy
05-19-2010, 19:51
Тогава няма да съм в овулация...това някакво значение има ли ? :D да, ако си в овулация по-добре да не пробвате точно тогава, ама щом не си почти няма проблем (при всеки различно)

dimitar_ak
05-19-2010, 19:52
Ако цикълът ти е редовен като швейцарски часовник може да опиташ с температурния метод да определяш кога е овулацията ти. Има дни в които бременност е много малко вероятна. Практикували сме го с бивша, но все пак при нас евентуална бременност беше допустима.

fear4o
05-19-2010, 19:52
Тогава няма да съм в овулация...това някакво значение има ли ? :D
Извинявай .. как разбираш, че си в овулация?! Че не ми стана ясно .......
Смята се!Aubergene го беше обяснила някъде ама не ми стана много ясно

Foxytooo
05-19-2010, 19:54
http://www.surecheck.info/clogin.php ето така разбирам ;]

gandalfepi4
05-19-2010, 19:54
да много добре се замислих за риска от бременност... за противозачатъчни - не мисля да почвам от сега.. Иначе много ясно, че няма да свърши в мене! Притеснява ме тази течност, за която споменаха вече, от която също стават гафове.. Ами ако пробваме с прекъснат акт?

прекъснат полов акт е доста рискован а и вреден за пича (и двете лесно се разбират след 2 минути в гугъл ама кой му пука нали)

противозачатъчни не са добра идея щото ако ги вземаш дълго време ставаш инфертилна. има само едни които са за пубери с по-странните хормони от зрелите хора на уви им забравих името :-k

не ти казвам да не си вярваш на гаджето, знам какво е да си влюбен и да си вярваш на партньора но презервативите са НАЙ–доброто решение щото и противозачатъчните дето не ти преебават хормоните не са особено евтини.

ако толкова искаш на голо си купи онова уредче за клизма и му пускай да те цъка у дупарата 8-) не е толкова ужасяващо колкото си мислят повечето моми

...стига разбира се да не ти се вземат ескапели като бонбони или да имаш пари за анонимни аборти

SpOrTs_GiRl
05-19-2010, 19:56
http://www.surecheck.info/clogin.php ето така разбирам ;]
Моля?! .. Смяташ, че някакъв ГЛУПАВ САЙТ може да ти каже за особеностите в организма ти ли?! .. Да не би за всеки да е еднакво? .....

П.П. Сашо може да ми вика Васи ..

fear4o
05-19-2010, 19:57
да много добре се замислих за риска от бременност... за противозачатъчни - не мисля да почвам от сега.. Иначе много ясно, че няма да свърши в мене! Притеснява ме тази течност, за която споменаха вече, от която също стават гафове.. Ами ако пробваме с прекъснат акт?

прекъснат полов акт е доста рискован а и вреден за пича (и двете лесно се разбират след 2 минути в гугъл ама кой му пука нали)

противозачатъчни не са добра идея щото ако ги вземаш дълго време ставаш инфертилна. има само едни които са за пубери с по-странните хормони от зрелите хора на уви им забравих името :-k

не ти казвам да не си вярваш на гаджето, знам какво е да си влюбен и да си вярваш на партньора но презервативите са НАЙ–доброто решение щото и противозачатъчните дето не ти преебават хормоните не са особено евтини.

ако толкова искаш на голо си купи онова уредче за клизма и му пускай да те цъка у дупарата 8-) не е толкова ужасяващо колкото си мислят повечето моми

...стига разбира се да не ти се вземат ескапели като бонбони или да имаш пари за анонимни аборти
Момичето/жената няма да е в овулация!Което означава, че няма опасност да забременее освен ако овулацията и не е в следващите 2-3 дни!Това означава, че е свободна да се е*е колкото си иска без презерватив!А и при анален секс има вероятност от забременяване(виж темата за сексуалната култура и често задаваните въпроси)

Foxytooo
05-19-2010, 20:00
Както виждаш в саита пишеш всичко индивидуално за себе си! (а лично на мене цикъла ми е много точен!) Не виждам защо да не са точни изчисленията??!

SpOrTs_GiRl
05-19-2010, 20:02
Както виждаш в саита пишеш всичко индивидуално за себе си! (а лично на мене цикъла ми е много точен!) Не виждам защо да не са точни изчисленията??!
Защото организма на всеки човек е различен.... Защото всеки емсец процеса може да протече по различен начин ........ Защото не можеш да разчиташ на сайт за сигурността си?! ............

krokkrok
05-19-2010, 20:03
^ ако за всяка предеякулационна течност се пие Ескапел знаеш ли колко милиарда хапчета тряа съм изпила досега?! Нямаше да са останали хапчета в София бе .. а и Ескапела не е за всеки път за без презерватив, а когато той свърши в нея ..
гледайте да не свърши в тебе само
и изобщо е по-добре да не рискувате, щом сте си първи значи може да не може да се контролира много добре момчето, да не стане гафа ..
:booooomb:
Грешката става веднъж!Ти се благодари, че още не е станала при теб!

и аз съм за ПИЧА ...брао,пич :grin:

fear4o
05-19-2010, 20:04
Както виждаш в саита пишеш всичко индивидуално за себе си! (а лично на мене цикъла ми е много точен!) Не виждам защо да не са точни изчисленията??!
Защото организма на всеки човек е различен.... Защото всеки емсец процеса може да протече по различен начин ........ Защото не можеш да разчиташ на сайт за сигурността си?! ............
Aко трябва да сме чесни няма нищо сигурно на тоя свят!
И все пак шанса е 50:50 или ще стане гаф или няма да стане

SpOrTs_GiRl
05-19-2010, 20:05
Както виждаш в саита пишеш всичко индивидуално за себе си! (а лично на мене цикъла ми е много точен!) Не виждам защо да не са точни изчисленията??!
Защото организма на всеки човек е различен.... Защото всеки емсец процеса може да протече по различен начин ........ Защото не можеш да разчиташ на сайт за сигурността си?! ............
Aко трябва да сме чесни няма нищо сигурно на тоя свят!
И все пак шанса е 50:50 или ще стане гаф или няма да стане
Така е .. Това са си живи 50 % .. Но тя си е решила явно, защо изобщо се допитва?!

Foxytooo
05-19-2010, 20:06
Първо незнам защо тръгваш за да се заяждаш, като аз съвсем нормално питам. Второ месечният ми календар показва, че през изминалите 3-4 месеца цикъла ми е идвал по едно и също време и с една и съща продължителност!

Както и да е... не ми беше това въпроса ;D

Foxytooo
05-19-2010, 20:08
Така е .. Това са си живи 50 % .. Но тя си е решила явно, защо изобщо се допитва?!

Всъщност нищо не съм решила за това се допитвам. :) И да 50-50 е всичко.

krokkrok
05-19-2010, 20:13
Така е .. Това са си живи 50 % .. Но тя си е решила явно, защо изобщо се допитва?!

Всъщност нищо не съм решила за това се допитвам. :) И да 50-50 е всичко.

Знаеш си и все пак дори го обмисляш :shock: :shock: :shock:

fear4o
05-19-2010, 20:15
Леле нещо много се обърках! Тва което разбрах е че момичето пита има ли някакъв начин да се предпази от "болестта" наречена:бебе!
А иначе не знам кво е решила и кво не ама ако и тя се е объркала като мен напрао да очакваме след 1-2 седмици тема:бременна ли съм?

Sofff
05-19-2010, 20:16
От болести има рискове ... но, ако сте сигурни, че сте здрави няма да имате проблеми ... друг риск е бременноста ... има вероятност и от предеякулационна течност да се забременее .

Foxytooo
05-19-2010, 20:20
Да объркване стана! Fear4o правилно си разбрал и благодаря за съветите ти... Надявам се да не се стига до тема "бременна ли съм" !!

FeelMyPain
05-19-2010, 21:15
Освен ако не зимаш противозачатъчни има риск от бременност.Консултирай се с гинеколог, ако искаш да ти бъдат предписани.
Противозачатъчни => проблеми.

gia_sena_mono
05-19-2010, 21:22
Защо решихте, че още първият път ще се подкарате така? То ще ви хареса и за напред все така ще го правите. И после "Бременна ли съм?".
Ако искаш консултирай се с лекар, за да си по-сигурна и спокойна.
Боже, аз съм на 20 години и ме е страх да го правя без презерватив, а вие лапенцата, дето се изпонаебахте още на 13-14 години, го карате през просото и не ви пука. Само се шашкате като й закъснее на гаджето и тогава ви иде акъла. Но после след като установите,че всичко е наред и пак си продължавате.

krokkrok
05-19-2010, 21:24
Защо решихте, че още първият път ще се подкарате така? То ще ви хареса и за напред все така ще го правите. И после "Бременна ли съм?".
Ако искаш консултирай се с лекар, за да си по-сигурна и спокойна.
Боже, аз съм на 20 години и ме е страх да го правя без презерватив, а вие лапенцата, дето се изпонаебахте още на 13-14 години, го карате през просото и не ви пука. Само се шашкате като й закъснее на гаджето и тогава ви иде акъла. Но после след като установите,че всичко е наред и пак си продължавате.

+++++++ =D> =D> =D>

Foxytooo
05-20-2010, 09:00
Да отбележа, че няма да ни е първия път, в който правим секс! И до сега винаги е било с презерватив.

sifon4o
05-20-2010, 09:12
Щом ще го правите без презерватив тогава задължително противозачатъчни и готово! Секс без презерватив не трябва да се прави дори и да не свършва в теб... Абе, изобщо не можеш да очакваш да го правите без абсолютно никакви предпазни средства..

fear4o
05-20-2010, 09:15
Щом ще го правите без презерватив тогава задължително противозачатъчни и готово! Секс без презерватив не трябва да се прави дори и да не свършва в теб... Абе, изобщо не можеш да очакваш да го правите без абсолютно никакви предпазни средства..
Защо, a aко иска бебе?

sifon4o
05-20-2010, 09:17
... тя некъде да е написала, че иска бебе? доколото разбрах тя иска да се предпази от бременност, ако не е така се извинявам

1234565
05-20-2010, 10:55
като изключим болестите не е мн сиг ама пробвай да си изчислиш кога си в овулация. И по време и 5 дена преди тва никав секс НО ПАК НЕ Е СИГУРНО!

_butterfly_
05-20-2010, 13:10
Значи с приятелят ми (сериозен) искаме да опитаме без презерватив, но разбира се имаме своите притеснения... Попринцин и двамата сме си "първи", което намалява възможността за доста болести. Интересува ме вие какво ще ме посъветвате, как да постъпим, какви рискове има и как да се пазим евенутално без презерватив...? Благодаря предварително. :)

На колко години си? Имаш сериозна връзка с постоянен партньор и можеш да се замислиш за варианта консултация с гинеколог, за да преминеш на противозачатъчни. Някой ти подхвърли идеята за Ескапел- огромна глупост, това не е бонбон, а спешен контрацептив. Друг вариант е ако му имаш достатъчно доверие да го правите без, но ако решите да повторите да е с презерватив, защото в семенните канали остава сперма. Доколкото въпроса за предеякулационна течност- да в нея може да се съдържа нищожен брой сперматозоиди, но дори и да си в овулация вероятността от забременяване от нея е да не кажа почти нищожна. Общо взето момчето трябва да е предпазливо, а ти добре да си запозната с месечния ти цикъл, защото не си ли в овулация, няма ли яйцеклетка няма какво да се оплоди- но виж ти и приятелят ти трябва да сте способни да си поемете сами последствията ако се случи нещо непредвидимо.

sifon4o
05-20-2010, 16:21
Значи с приятелят ми (сериозен) искаме да опитаме без презерватив, но разбира се имаме своите притеснения... Попринцин и двамата сме си "първи", което намалява възможността за доста болести. Интересува ме вие какво ще ме посъветвате, как да постъпим, какви рискове има и как да се пазим евенутално без презерватив...? Благодаря предварително. :)

На колко години си? Имаш сериозна връзка с постоянен партньор и можеш да се замислиш за варианта консултация с гинеколог, за да преминеш на противозачатъчни. Някой ти подхвърли идеята за Ескапел- огромна глупост, това не е бонбон, а спешен контрацептив. Друг вариант е ако му имаш достатъчно доверие да го правите без, но ако решите да повторите да е с презерватив, защото в семенните канали остава сперма. Доколкото въпроса за предеякулационна течност- да в нея може да се съдържа нищожен брой сперматозоиди, но дори и да си в овулация вероятността от забременяване от нея е да не кажа почти нищожна. Общо взето момчето трябва да е предпазливо, а ти добре да си запозната с месечния ти цикъл, защото не си ли в овулация, няма ли яйцеклетка няма какво да се оплоди- но виж ти и приятелят ти трябва да сте способни да си поемете сами последствията ако се случи нещо непредвидимо.

В една тема бяха посочени към десетина (поне) случая от форума на бгмама, където майките споделяха, че са станали бг мами именно по този начин на предпазване. Просто предеякулационната течност не е за подценяване!

fear4o
05-20-2010, 16:40
... тя некъде да е написала, че иска бебе? доколото разбрах тя иска да се предпази от бременност, ако не е така се извинявам
Пфф говоря принципно!Защото коментара ти така прозвуча сякаш абсолютно всеки път когато прави секс без презерватив трябва да взима предпазни мерки!

krokkrok
05-20-2010, 17:33
... тя некъде да е написала, че иска бебе? доколото разбрах тя иска да се предпази от бременност, ако не е така се извинявам
Пфф говоря принципно!Защото коментара ти така прозвуча сякаш абсолютно всеки път когато прави секс без презерватив трябва да взима предпазни мерки!

Саше,Саше...може и да звучи така,но не точно в тази тема,където авторката ПИТА КАК ДА СЕ ПРЕДПАЗИ ОТ БРЕМЕННОСТ...Също така мисля,че никой не е достатъчно прост да опитва да зачене с противозачатъчни :shock: мисля,мисля ама 'ше вземе да ме изненадате скоро

fear4o
05-20-2010, 18:45
... тя некъде да е написала, че иска бебе? доколото разбрах тя иска да се предпази от бременност, ако не е така се извинявам
Пфф говоря принципно!Защото коментара ти така прозвуча сякаш абсолютно всеки път когато прави секс без презерватив трябва да взима предпазни мерки!

Саше,Саше...може и да звучи така,но не точно в тази тема,където авторката ПИТА КАК ДА СЕ ПРЕДПАЗИ ОТ БРЕМЕННОСТ...Също така мисля,че никой не е достатъчно прост да опитва да зачене с противозачатъчни :shock: мисля,мисля ама 'ше вземе да ме изненадате скоро
Може и да си права(не съм в настроение за спорене)! :D :D
Само една молба!Може ли да не ме наричаш Саше? Дразня се от звученето на галеното име!

purehate
05-21-2010, 18:35
Емм щом сте си първи защо пък не и имате сериозна връзка проблема е да не забременееш!

SpOrTs_GiRl
05-21-2010, 19:14
Емм щом сте си първи защо пък не и имате сериозна връзка проблема е да не забременееш!
Не е ли достатъчен?! :-o

zority7
05-23-2010, 16:01
по-добре не го правете без презерватив защото е опасно,вярно че презерватива не доставя максимално удоволствие,но по добре така отколкото да си задоволена и бременна :)

Foxytooo
05-24-2010, 09:56
Имам 1 друг въпрос : Ако свърши в презерватива докато е във мене има ли опасност от забременяване?
(като преди това се уверим, че презерватива е напълно здрав!)

1234565
05-24-2010, 10:05
офф я пробвай да си отговориш сама ако даржиш здрав балон с вода 6е се намокриш ли :shock:

Foxytooo
05-24-2010, 11:17
не :wink: Но не виждам лошо да попитам все пак!

fear4o
05-24-2010, 11:47
не :wink: Но не виждам лошо да попитам все пак!
Аз пък виждам! Точно от такива тъпи въпроси ни писна! Толкова ли си тъпа, че да не можеш да си отговориш сама?? :-x :-x :-x :-x

krokkrok
05-24-2010, 12:03
не :wink: Но не виждам лошо да попитам все пак!

освен,че ще излезеш тъпа като гъз?! меко казано :?

LamBaDa
05-24-2010, 16:25
Риска е трърде голям от забременяване както и други болести но все пак ти си знаеш най добре все пак и не трябва да питаш другите за това ,питай себе си и си отговори !!!

kalpazanka
05-24-2010, 16:32
Значи само в последните 4 месеца ти идва на точната дата?
Виж тук как се изчисляват опасни дни
Възможно е в миналото да сте забременяла точно в „безопасния” си период. Все пак, ако сте фанатичка на природосъобразния начин на живот, може би държите ползваният от Вас противозачатъчен метод също да бъде природосъобразен.
Сигурността на т.нар. „календарен” метод се повишава не когато правим секс през „безопасните дни”, а когато се въздържаме от секс през „опасните дни”. Всяка жена може да определи кои са нейните „опасни дни” с доста висока точност, но за целта е необходимо търпение и прилежност в продължение на 6 месеца. Правим следното:

* Отбелязваме продължителността в дни на 6 последователни менструални цикъла. Ден първи е денят на поява на менструация. Ден последен е денят, предшестващ появата на следваща менструация.
* От броя на дните в най-краткия цикъл вадим 18. Получаваме първия „опасен” ден.
* От броя на дните в най-дългия цикъл вадим 11. Получаваме последния „опасен” ден.
* Независимо от продължителността на следващите цикли, в периода между първия и последния „опасен” ден не правим този вид секс, от който се забременява.
http://koog-vma.com/statii-10.htm

В аптеките се продават локални контрацептиви. Поинтересувай се и прочети повече по въпроса.

Интересно ми е за всички онези, които препоръчаха противозачатъчни/орални контрацептиви, биха ли ги пили на твое място?!

Foxytooo
05-24-2010, 20:48
не :wink: Но не виждам лошо да попитам все пак!
Аз пък виждам! Точно от такива тъпи въпроси ни писна! Толкова ли си тъпа, че да не можеш да си отговориш сама?? :-x :-x :-x :-x

Боже...нали този сайт е за да може хората да питат.. споделят се мнения,опит... !! Какви са тея нападки? Като ти е "писнало" от такива въпроси КОЙ ТЕ КАРА ДА ПИШЕШ В МОЙТА ТЕМА И ДА ОТГОВАРЯШ НА ВЪПРОСА МИ? :) :?

1234565
05-24-2010, 21:25
не :wink: Но не виждам лошо да попитам все пак!
Аз пък виждам! Точно от такива тъпи въпроси ни писна! Толкова ли си тъпа, че да не можеш да си отговориш сама?? :-x :-x :-x :-x

Боже...нали този сайт е за да може хората да питат.. споделят се мнения,опит... !! Какви са тея нападки? Като ти е "писнало" от такива въпроси КОЙ ТЕ КАРА ДА ПИШЕШ В МОЙТА ТЕМА И ДА ОТГОВАРЯШ НА ВЪПРОСА МИ? :) :?



ше се кефи6 ли някой всеки ден да те пита:"тъпа ли си?", "тъпа ли си?", "тъпа ли си?"

t0d1t0
05-24-2010, 23:12
Училище > Часовете
Неучебно време > Лекар
Ново поколение > Гугъл

fear4o
05-25-2010, 10:18
Абе foxytoo, на теб няма ли да ти се стори тъпо, някой да ти зададе реторичен въпрос и да очаква отговор? И доколкото виждам нападките са само към тъпи хора с тъпи въпроси!

evstatii
05-25-2010, 20:51
Искам да се обърна към един форумен девствен мишок с ник - fear4o... ти къде се буташ с девствената си пишка между ебачите бе съсел??? :-x

ef4etyYy
05-27-2010, 19:48
Искам да се обърна към един форумен девствен мишок с ник - fear4o... ти къде се буташ с девствената си пишка между ебачите бе съсел??? :-x :lol: къф е проблема .. ако има някаква представа как стоят нещата и има поне малко сексуална култура, има ли значение девствен ли е или е най-оборотния кифльо? :lol: ффс ограничени хорица .. :booooomb:

fear4o
05-27-2010, 19:51
Искам да се обърна към един форумен девствен мишок с ник - fear4o... ти къде се буташ с девствената си пишка между ебачите бе съсел??? :-x
Ахах добре котенце затапи ме! Ще се бутам там където знам и мога!
А колкото до девствената ми пишка ти за нея не бери грижа има си момичета за тая работа айде скачай си в голфа и със здраве!