PDA

View Full Version : Женкар съм!Немога да съм сериозен.



batistuta59
05-19-2010, 20:52
Здравейте.Имам един проблем.От година и половина се опитвам да си намеря сериозна приятелка но всички ми омръзват.За това време съм сменил повече от 20 момичета.Искам да съм сериозен,но немога.Омръзват ми.Искам съвет как да стана сериозен,как да не изневерявам и да успея да съм с едно момиче повече от 2 седмици..

theImmoral
05-19-2010, 20:56
Не мога са две думи, за разлика от неграмотен.
Просто нямаш чувства, сигурен съм, че някой ден ще си намериш някоя, недей се плаши, като ти гледам ника сигурно си на 14, или по - малко, което означава, че тепърва ще разбереш за кво става на въпрос.

SemperFidelis
05-19-2010, 20:59
Ако е на 14 Батистута трябва да го е гледал през на баща си гащите...

По темата:
Искаш да си сериозен, ама не можеш? Нищо не можеш да постигнеш след като не можеш да си сериозен - оттам тръгни.

theImmoral
05-19-2010, 21:07
Извинявай, не разбирам от футбол и веднага приех името като *Батистата* (демек оня от кеча) и реших да разменя цифрите, че да получа набор.
Тогава отговорът ми може би е невалиден, но всичката несериозност се поражда принципно от липсата на чувства, особенно в ранните тийн години...

mArMaLaDkA
05-19-2010, 21:28
кой, както си го направи.
ако ще пред теб да застане симпатично момиче, което е забавна и интересна личност, ти пак няма да я отразиш, просто защото не знаеш как да си прекараш добре и да направиш така, че да ти е приятно с някого.

плюс тва, ти не че не можеш, ти не искаш.

umri
05-19-2010, 21:28
Здравейте.Имам един проблем.От година и половина се опитвам да си намеря сериозна приятелка но всички ми омръзват.За това време съм сменил повече от 20 момичета.Искам да съм сериозен,но немога.Омръзват ми.Искам съвет как да стана сериозен,как да не изневерявам и да успея да съм с едно момиче повече от 2 седмици..
Ако ебеш поне половината от тия, браво на теб, ама не ми се вярва.

onestar
05-19-2010, 22:57
Не си дорасъл, за да си сериозен.

ivcheto0o
05-20-2010, 06:05
Не си срещнал правилното момиче.

Nakadah
05-20-2010, 06:09
Здравейте.Имам един проблем.От година и половина се опитвам да си намеря сериозна приятелка но всички ми омръзват.За това време съм сменил повече от 20 момичета.Искам да съм сериозен,но немога.Омръзват ми.Искам съвет как да стана сериозен,как да не изневерявам и да успея да съм с едно момиче повече от 2 седмици..


ок