PDA

View Full Version : Без какво не може една връзка?



producenta
05-19-2010, 22:53
Без какво не може в една връзка?

Знам,че трябва да има от всичко,но просто не е възможно.

LadyDi:
Така заглавието е по-добре

valdesbg
05-19-2010, 22:56
Секс и уважение :)

producenta
05-19-2010, 22:57
Секс и уважение :)

Някои могат и без секс познавам такива хора

djipsito
05-19-2010, 22:57
Секс и уважение :)

и доверие

LovEsIckk
05-19-2010, 22:58
Доверие,доверие и пак доверие.

valdesbg
05-19-2010, 22:59
Някои могат и без секс познавам такива хора

Е че то това си е просто добро приятелство значи. Дъвкали сме го милиони пъти и извода е ясен - връзка без секс е приятелство.

Уточни се какво питаш.

producenta
05-19-2010, 23:00
Някои могат и без секс познавам такива хора

Е че то това си е просто добро приятелство значи. Дъвкали сме го милиони пъти и извода е ясен - връзка без секс е приятелство.

Уточни се какво питаш.

то си е точно и ясно

Но мислиш ли,че секса е най-важното нещо в една връзка?

valdesbg
05-19-2010, 23:04
Оф пак ли.... Няма да дъвча едно и също по 15 пъти. Да секса е важна част от връзката. Точно толкова важна, колкото и уважението и точно толкова важна част колкото доверието.

Казах ти - ако двама човека не правят секс - значи са добри приятели/познати. Ако не си съгласен - питай някоя твоя приятелка :)

Уточни се за каква връзка питаш.

producenta
05-19-2010, 23:08
любовна връзка

пп
не съм казал,че не може без секс питах те съвсем друго

valdesbg
05-19-2010, 23:10
Отговорих ти - секса е важен точно толкова колкото уважението и доверието. Трите вървят ръка за ръка.

Едното ако куца или липсва.. значи във връзката има проблем. Дали ще си го признаят или ще го игнорират е въпрос на съвсем отделна тема.

hahavteen
05-19-2010, 23:27
Ми всичко е важно. Секс, любов, разбирателство, доверие, загриженост, жертвоготовност, компромиси... То не може да се каже с една дума... Но все пак си мисля че ако секса е на ниво и хората могат да говорят един с друг за всичко то връзката им ще просъществува.. :-o Ако не можеш да говориш с партньора си за всичко то рано или късно ще се отдалечите един от друг, ще почнете да премълчавате, да се държите дръпнато, да търсите други събеседници и накрая ще скъсате... Ако пък секса е зле тогава ще почнете да се карате защото няма да сте удовлетворени, ще се обвинявате нон стоп един друг, страстта ще изчезне а любовта ще я последва рано или късно... :-o Така си мисля аз поне.. О и да не забравяме че е добре партньорите да са на еднакво интелектуално ниво и да имат еднаква ценностна система и представи за бъдещето. Ако единия се интересува само от купони и кафета и не иска никога да има деца а другия има всестранни интереси и мечтае за семейство нищо няма да излезе колко и да се уважават и колкото и хубав секс да правят.

silky92
05-19-2010, 23:40
Подкрепям мненията по -горе и бих добавила и искреност . :)

Jessie
05-19-2010, 23:43
Ми всичко е важно. Секс, любов, разбирателство, доверие, загриженост, жертвоготовност, компромиси... То не може да се каже с една дума... Но все пак си мисля че ако секса е на ниво и хората могат да говорят един с друг за всичко то връзката им ще просъществува.. :-o Ако не можеш да говориш с партньора си за всичко то рано или късно ще се отдалечите един от друг, ще почнете да премълчавате, да се държите дръпнато, да търсите други събеседници и накрая ще скъсате... Ако пък секса е зле тогава ще почнете да се карате защото няма да сте удовлетворени, ще се обвинявате нон стоп един друг, страстта ще изчезне а любовта ще я последва рано или късно... :-o Така си мисля аз поне.. О и да не забравяме че е добре партньорите да са на еднакво интелектуално ниво и да имат еднаква ценностна система и представи за бъдещето. Ако единия се интересува само от купони и кафета и не иска никога да има деца а другия има всестранни интереси и мечтае за семейство нищо няма да излезе колко и да се уважават и колкото и хубав секс да правят.


\:D/

Nakadah
05-20-2010, 07:14
Скоро ще има катинарче :lol:

ivcheto0o
05-20-2010, 08:02
Доверие,доверие и пак доверие.

LadyDi
05-20-2010, 08:11
Скоро ще има катинарче :lol:
На мен темата всъщност ми харесва. Само заглавието ще оправя, че дразни :)

Иначе по въпроса, съм съгласна с Влади (за кой ли път). Без секс и уважение сме за никъде.
Който казва "доверие" също е прав, но то не е чак толкова съществено, колкото другите две. Защото, замислете се, когато има уважение между двама души, не би имало поводи за не-доверие.

valdesbg
05-20-2010, 09:02
Ааа поласкан съм шефке :)

Ако има уважение между двама души ще има и доверие... Ама обратното не е в сила.

psihoataka
05-20-2010, 10:51
!!!ЛЮБОВ!!!

ForzaFelipe
05-20-2010, 13:01
Любов,уважение и доверие.Секса е важна част също но не бих казал че ако няма секс няма връзка ;)

pamii
05-20-2010, 13:15
Желание .. :wink:

BlueFace
05-20-2010, 13:19
И аз съм съгласен с valdesbg и LadyDi :)

kristito3
05-20-2010, 14:01
любов и разбирателство

m0n4yyy
05-20-2010, 14:07
ЛЮБОВ! Ако двама души наистина се обичат то другото само идва. ;)

kypo
05-20-2010, 14:54
шибанйе 8-)

djipsito
05-20-2010, 15:17
ЛЮБОВ! Ако двама души наистина се обичат то другото само идва. ;)

Не мисля че любовта е на първо място... и смятам че САМО с любов не става...

Vanish
05-20-2010, 15:21
Наистина доверие, с което нито единия, нито другия трябва да злоупотребява.

snufff
05-20-2010, 15:29
Доверие,доверие и пак доверие.

alex4et0y
05-20-2010, 16:36
Уважение, онази искра( 8-) сещате се) и доверие. :) :)

mArMaLaDkA
05-20-2010, 16:41
уважение, доверие и интимност(като под тази дума може да се разбира не само секс, ами и целувка, дори разговор)

Priceless
05-20-2010, 17:06
Без участието и на двамата в нея.. 8-)

gabsit000
05-20-2010, 17:38
без ДОВЕРИЕ

Manuella
05-20-2010, 17:44
Ако има искренна любов и доверие...нещата идват от самосебе си :grin:

flowerlina
05-20-2010, 17:47
Доверие..липсата му убива връзката

wali00
05-20-2010, 17:49
100% любов, 70% доверие, 50% компромиси, 50% уважение, 20% ревност.. и така :)

blackday
05-20-2010, 17:59
всеки си иска нещата ,които го правят щастлив във връзката му с даден човек,ако щеш секс ; пари или просто яки чуства :)

Mariela1995
05-20-2010, 18:37
Според мен една вразкааа безззз довериее не може... :-P :-P

krem4et0
05-21-2010, 11:48
valdesbg, като казваш че връзка без секс не е връзка, а приятелство, имаш ли надежден източник да го твърдиш? Защото аз от първа ръка мога да ти кажа, че връзка без секс може да има определено време и тя далеч не се изчерпва с приятелството. Писала съм го нееднократно, но отношенията ми с половинката преди да правим секс нямат нищо общо с отношенията ми към някой приятел или приятелка. И това не е продължило 1-2 месеца, а много повече време. Разбира се нямам предвид никога да не правите секс, но доста време- може.

Иначе по темата аз лично сексът бих го сложила доста назад. Добрият секс е добра прибавка към хубавата връзка, но в никакъв случай основа, нито основна причина тя да просъществува във времето. Доверието, уважението, приятелството, обичта (любовта), разбирането, комуникацията, компромиса градят дългите и стабилни връзки. Едва след това бих сложила хубавия секс.

П.С. Няма как да не се съглася със slun4ice за пореден път - общата ценностна система, стремежи и желания са много важни. Интелектуалното и социалното равнище също трябва да са сходни.

LadyDi
05-21-2010, 11:52
valdesbg, като казваш че връзка без секс не е връзка, а приятелство, имаш ли надежден източник да го твърдиш? Защото аз от първа ръка мога да ти кажа, че връзка без секс може да има определено време и тя далеч не се изчерпва с приятелството. Писала съм го нееднократно, но отношенията ми с половинката преди да правим секс нямат нищо общо с отношенията ми към някой приятел или приятелка. И това не е продължило 1-2 месеца, а много повече време. Разбира се нямам предвид никога да не правите секс, но доста време- може.

Иначе по темата аз лично сексът бих го сложила доста назад. Добрият секс е добра прибавка към хубавата връзка, но в никакъв случай основа, нито основна причина тя да просъществува във времето. Доверието, уважението, приятелството, обичта, разбирането, комуникацията, компромиса градят дългите и стабилни връзки. Едва след това бих сложила хубавия секс.
Ако сега се лишиш от секс сега?

SonataArctica
05-21-2010, 11:56
Доверие, комуникацията и чувства! Може да минете без другото....

krem4et0
05-21-2010, 12:00
Виж, обичам да правя секс. Не казвам, че не ми е хубаво или че не искам да правя. Трудно издържам няколко дни без секс (по-скоро без сексуална стимулация) не мога да карам много време и дори той може доста повече от мен. Но поради различни причини ми се е налагало да не правя секс доста време, а може и да ми се наложи пак. Не е болка за умиране. Има дразнене, защото се възбуждам или той, а просто не може. Ами не се дразним и минава. Не е толкова страшно. Не е нещо без което не мога да заспя да речем. Ако поради една или друга причина не можем да правим секс не е проблем. Ако се разделим не е проблем да не правя секс, защото аз не го правя защото ми се прави, а защото ми се прави с НЕГО. Той е дразнителят, който провокира мислите ми или желанията ми в тази насока, а не толкова тялото ми. Мога да се самозадоволя и за 5 минути сама и сигурно ще изпитам хубав оргазъм, но не е там работата. Не правя секс заради оргазма, а заради чувството на единство и съвършенство, което изпитвам в този момент.
Сексът няма да ми липсва толкова, колкото любовта, разбирателството или комуникацията между нас.

valdesbg
05-21-2010, 12:07
Кремче - технически секса отличава връзката от приятеслтвото. Защото всичко друго което се прави в една любовна връзка се прави и с приятелите. Сега ще кажеш че чувствата са различни. Да ама не е съвсем така. Любовта си е любов винаги. Просто насочена към различни индивиди има различни ограничения предвид обособените вече взаимоотношения.

Доверието, уважението, приятелството, обичта, разбирането, комуникацията, компромиса градят дългите и стабилни връзки

Така е. Току що описа дефиницията за ВСЯКА дълга и стабилна връзка. Автора пита за любовна такава. И предвид че има специално наименование на този вид връзки, а именно "любовна" би трябвало да има и нещо което я отличава от всички други такива. И пак се връщаме на тезата че колкото и да си кривим душата.. това е секса.

Сам по себе си секса не е достатъчен да задържи двама души. това е факт. Обаче липсата му изнервя обстановката, поражда отдалеченост, отчужденост в известна стешен и става повод за раздразнение и скандали. Сама се сети защо.

Тук ще намеся и друго - казвала си не един път че вие сте си първите един на друг. А това в случая е от ключово значение. Както се казва изтраяли сте 18 години(примерно) ще изтраете и още една-две(примерно). Което обаче не значи че имате любовна връзка в пълния смисъл на думата.

С цялото ми уважение към теб - нямам лични проблеми и нападки към теб.

DeViLMaN
05-21-2010, 12:07
Виж, обичам да правя секс. Не казвам, че не ми е хубаво или че не искам да правя. Трудно издържам няколко дни без секс (по-скоро без сексуална стимулация) не мога да карам много време и дори той може доста повече от мен. Но поради различни причини ми се е налагало да не правя секс доста време, а може и да ми се наложи пак. Не е болка за умиране. Има дразнене, защото се възбуждам или той, а просто не може. Ами не се дразним и минава. Не е толкова страшно. Не е нещо без което не мога да заспя да речем. Ако поради една или друга причина не можем да правим секс не е проблем. Ако се разделим не е проблем да не правя секс, защото аз не го правя защото ми се прави, а защото ми се прави с НЕГО. Той е дразнителят, който провокира мислите ми или желанията ми в тази насока, а не толкова тялото ми. Мога да се самозадоволя и за 5 минути сама и сигурно ще изпитам хубав оргазъм, но не е там работата. Не правя секс заради оргазма, а заради чувството на единство и съвършенство, което изпитвам в този момент.
Сексът няма да ми липсва толкова, колкото любовта, разбирателството или комуникацията между нас.




Ето на това тряа да се научат и малките деца ... това са ценности за който си струва да живееш .... Не е лошо и тия думи да си ги запазиш някъде , те са за библията .

LadyDi
05-21-2010, 12:08
Защо ми се струва, че твърде одухотворявате и поставяте любовта не пиедестал. Тя има нужда от първичност понякога. Наблягам на това, че "има нужда", това не е просто бонус. Удовлетворението, което носи секса, от чисто физиологическа гледна точка - партньорите са по-спокойни емоционално, ако щете, защото сексът разтоварва като просто физическо упражнение дори. Освен това, редовният секс малко или много засилва доверието - партньорът ти те желае, харесва те, това дори повдига самочувствие (има и изключение, но ми се иска да се придържам към общия случай).
Мога още много да кажа, но съвсем на кратко имам предвид, че връзката е много по-пълноценна и дори емоционално наситена, когато има редовен секс :)

krem4et0
05-21-2010, 12:22
Спор няма, че връзката става по-хубава, по-силна и по-удволетворяваща с наличието на секс. Но без секс една връзка може. Разбира се не става дума изобщо без секс, но за определен период от време това не е проблем. И връзката ще продължи да съществува ако не правите секс 6 месеца да речем заради проблемна бременност.

Аз лично на първо място не мога да градя никакви отношения с никога без искреност и прямота, без уважение, без добра комуникация и не на последно място без да ми трепне нещо като го видя. Но трепета към роднина, приятел или любим е различен. Изобщо не мога да кажа, че е едно и също чувство.

LadyDi, не мога да отделя и да преценя секса извън контекста му на любовта, която го поражда. Трудно ми е да съзра това първично и животинско. Не, че не ме сърби понякога, но ако да речем не чувствам нещата на 100% откъм любов, уважение, разбирателство и прочие, няма да правя секс, само защото някои органи южно от пъпа ми ми казват да да направя. Правя секс с глава и сърце, а не с междукрачието си. Друг секс не познавам просто.

dimitar_ak
05-21-2010, 12:27
Кремче, моя опит е показал, че секса винаги идва много преди да дойде любовта. За да осъзнаеш, че обичаш някого или си влюбен в него трябва време. Да го пожелаеш са ти достатъчни само няколко минути. Аз самия си признавам, че ако секса се забави много губя търпение и излизам от връзката, когато става дума за ново познанство.

krem4et0
05-21-2010, 12:30
Брой ме за изключение от правилото. С разлика между двете дейности повече от година...с предимство на любовта. Правих секс, защото го обичам. Пак оставих първичното на заден план.

buuu
05-21-2010, 13:54
valdesbg, като казваш че връзка без секс не е връзка, а приятелство, имаш ли надежден източник да го твърдиш? Защото аз от първа ръка мога да ти кажа, че връзка без секс може да има определено време и тя далеч не се изчерпва с приятелството. Писала съм го нееднократно, но отношенията ми с половинката преди да правим секс нямат нищо общо с отношенията ми към някой приятел или приятелка. И това не е продължило 1-2 месеца, а много повече време. Разбира се нямам предвид никога да не правите секс, но доста време- може.

Иначе по темата аз лично сексът бих го сложила доста назад. Добрият секс е добра прибавка към хубавата връзка, но в никакъв случай основа, нито основна причина тя да просъществува във времето. Доверието, уважението, приятелството, обичта (любовта), разбирането, комуникацията, компромиса градят дългите и стабилни връзки. Едва след това бих сложила хубавия секс.

П.С. Няма как да не се съглася със slun4ice за пореден път - общата ценностна система, стремежи и желания са много важни. Интелектуалното и социалното равнище също трябва да са сходни.

+

Denny94
05-24-2010, 15:24
без любов .. ама зависи дали и двамата искат сериозна връзка или просто ей така да се целуват.. и нищо особено да не прават и т.н

ако говорим за ена истинска връзка, ест че трябва разбирателство , споделяне, прошки , компромиси , и някви чувства се пак ..
ии след време като си свикнеш с тоя човек не усъзнаваш че тва си е нещо като любов , и като се чувстваш щастлив с тоя човек точно тогава си в разгара на любовната връзка .. Поне аз така си мисля
и още мога да говора гледам по кратко да е шото ме домързя .. :D

gLypChenCee
05-24-2010, 15:29
любов... разбирателство... :)

zvQr_nO_s_ChAr
05-24-2010, 15:59
Доверие...

anonymous708973
05-24-2010, 17:32
Доверието, уважението, приятелството, обичта, разбирането, комуникацията, компромиса градят дългите и стабилни връзки

Така е. Току що описа дефиницията за ВСЯКА дълга и стабилна връзка. Автора пита за любовна такава. И предвид че има специално наименование на този вид връзки, а именно "любовна" би трябвало да има и нещо което я отличава от всички други такива. И пак се връщаме на тезата че колкото и да си кривим душата.. това е секса.


Раздвоена съм. Смятам (въпреки че не съм имала възможността да изпробвам теорията си на практическо ниво), че сексът е страшно важна част. Секс+уважение+доверие (а в уважението вече влизат компромиси и т.н) и бих добавила редовен контакт. Май забравихме и разнообразието? Рутината съсипва всичко... Излиза, че за една връзка не ни трябват само 2 или 3 съставки. :)
Относно секса обаче ... пак ще дам пример с моята връзка, просто не виждам откъде другаде... до преди месец и половина физическите взаимоотношения с приятеля ми бяха ограничени до целувки, прегръдки и прочее. И пак имахме доста стабилна връзка...
Сега е нещо средно между първоначалното положение и секса (да не навлизаме в подробности) и мисля, че връзката ни се е задълбочила. Прави ни по-близки на психическо ниво. И затова мисля да се съглася с Влади. :)

П.П. Поздравления за смислената тема, определено се нуждаем от повече такива тук :wink:

darkPaladin
05-24-2010, 17:33
^^мерси

kalpazanka
05-24-2010, 17:34
Доверие. Чувства също.
Аргументирам се веднага.
Колкото и добър да е сексът и колкото и силни да са чувствата, скандалите от ревност стопяват нервите и желанието за близост. Дори в спалнята нещата да не вървят, с комуникация и експериментаторство може да се върви към положителна промяна, но липсва ли доверие, няма ли ги чувствата...

DeAdLyDoSe
05-28-2010, 11:05
Ми всичко е важно. Секс, любов, разбирателство, доверие, загриженост, жертвоготовност, компромиси... То не може да се каже с една дума... Но все пак си мисля че ако секса е на ниво и хората могат да говорят един с друг за всичко то връзката им ще просъществува.. :-o Ако не можеш да говориш с партньора си за всичко то рано или късно ще се отдалечите един от друг, ще почнете да премълчавате, да се държите дръпнато, да търсите други събеседници и накрая ще скъсате... Ако пък секса е зле тогава ще почнете да се карате защото няма да сте удовлетворени, ще се обвинявате нон стоп един друг, страстта ще изчезне а любовта ще я последва рано или късно... :-o Така си мисля аз поне.. О и да не забравяме че е добре партньорите да са на еднакво интелектуално ниво и да имат еднаква ценностна система и представи за бъдещето. Ако единия се интересува само от купони и кафета и не иска никога да има деца а другия има всестранни интереси и мечтае за семейство нищо няма да излезе колко и да се уважават и колкото и хубав секс да правят.


Съгласна съм :P

Milen0v
05-28-2010, 11:46
без секс,любов и доверие (трите са заедно като доверието е основно ,другите две може и без едно от тях)

anonimchetou
05-28-2010, 13:39
Една връзка не може без МНОГО неща .. защо всички повтаряте доверие та доверие... дааа знаем го колко е важно така е ! Нека предположим че в една връзка има доверие но няма разбирателство.. или нещо друго.. много неща могат да накарат връзка да куца.. не е само доверието..

3oPuTy
05-28-2010, 13:48
-доверие
-сигурност в партньора
-обич
-сексуално привличане


Абе много са нещата,които са важни за една връзка.

FiRe_LaDy
05-28-2010, 13:48
Доверие ...

mechtaq_za_teb
05-28-2010, 14:59
Ха... интересно. Ами съдейки по своя опит, определено една връзка не може без искреност и доверие. Също така уважението заема важна роля.

Sham
05-28-2010, 19:37
цепя се от колектива с:
общ език (кой както иска да го разбира)

DqVoLsKoJeLaNiE
05-28-2010, 20:01
Най-важното за мен остава равновесието..имам предвид и двамата да се обичате, разбирате и никой да не се опитва да задушава другия или да му държи сметка за абсолютно всичко, което прави.

След това се нарежда доверието...без него ще има само скандали, скандали и пак скандали. Ако няма доверие, няма и спокойствие, нямате време да покажете чувствата си, а само прескачате от скандал на скандал в опити да се задържите и ден без да се скарате.

Взаима любов...ето това звучи като че ли е страшно изискване за всяка връзка..нали се очаква да я има тая взаима любов..Е да, ама не..в някои случаи.. Момичето или момчето в някои връзки върти половинката си на малкия си пръст, ходи с него/нея, само защото няма с кой или преодолява раздяла...или най-лошото--не знае какво иска.

Уважение...Дори когато обичаш някой го нараняваш по свой си, неосъзнат начин, което се проявява в очите на половинката ти като неуважение и само от любов към гаджето си търпи...дори шегите, които понякога си пускате (шматко,глупи, лиглъо и т.н.) понякога могат да бъдат обидни за половинката ви, особено ако са казани пред приятели или прекалено често повтаряни и натяквани.

Това е според мен основата за връзка, но много малко са късметлиите, имащи всичко това. :)

DANNYYYYY
06-01-2010, 14:11
Емоции,доверие, компромиси, романтика, загриженост, отговорност, търпение, здрава психика, инат, малки жестове, изненади, уважение, тактика, оптимизъм, смелост, любов, тръпка и секса на последно място, защото това е просто консумацията на една връзка... :-)

kRisSkOy
06-01-2010, 23:11
ДОВЕРИЕ :grin:

BgHtH
06-01-2010, 23:17
Не може без хубав секс 8-)

tanch3t093
06-02-2010, 12:24
ДОВЕРИЕ! Мани секса, без него може, ама без доверие .. Забрави! :?

juveteam
06-02-2010, 13:56
Без какво не може в една връзка?

Знам,че трябва да има от всичко,но просто не е възможно.

LadyDi:
Така заглавието е по-добре

Любов,Уважение,Разбирателс во,Секс.....

rebeccaa
06-02-2010, 14:34
Аз пък не мисля, че секса е най - важното .. Според мен доверие и разбирателство.

pebals
06-02-2010, 16:18
БЕЗ ДОВЕРИЕ И ЛЮБОВ !!!!

EndlessVoid
06-02-2010, 16:39
Емоции,доверие, компромиси, романтика, загриженост, отговорност, търпение, здрава психика, инат, малки жестове, изненади, уважение, тактика, оптимизъм, смелост, любов, тръпка и секса на последно място, защото това е просто консумацията на една връзка... :-)

:smt023 те така и аз мисля :D Според мен секса е за затвърдяване на връзката. Но това е мое мнение :D

awerw
06-02-2010, 18:47
Скоро ще има катинарче :lol:
къде е не го виждам :D

YouMakeMeSmile
06-02-2010, 19:13
доверие!

brutaLxxbunny
06-02-2010, 19:23
страст :)

hahavteen
06-02-2010, 19:35
Според мен който не е имал сексуали проблеми спартньора си не може да прецени колко е важен секса за една връзка. Говорете ми каквото искате но ако човека до вас е егоист в леглото или ако не може да получи ерекция, ако не може да получи оргазъм, ако не желае секс повече от 1-2 пъти месечно а през останалото време отказва да ви задоволи, ако той има фетиши които вие не приемате АКО сте в такава ситуация ще оцените колко е важно да се разбирате в леглото.

toncheca
06-28-2010, 23:36
Доверие и уважение!!!

LoveRetroMusic
06-28-2010, 23:48
Доверие. :)

MaLkaTa_LaDy
06-29-2010, 09:53
Напоследък осъзнавам колко е важна личната свобода. Бих добавила и нея.

BiGBaDWolF
06-29-2010, 10:08
Доверие,Любов !

mincheto
06-29-2010, 11:06
Доверие,доверие и пак доверие.

+ love

LoVe3e
06-29-2010, 15:38
Мога да кажа на всички който са писали секс, че една връска може и без него...В една връска е важно хората първо да са приятели да си споделят всичко, да се уважават, да имат доверие един на друг, да подържат любовта и всичко останало...Ако някое от тези неща липсва то тази връска няма бъдеще ...

miishell
06-29-2010, 16:00
нужни са "тя и той" - останалото са подробности..

umri
06-29-2010, 16:13
Не може без сръбска музика и бой.

SunnyGiirl
06-29-2010, 16:35
- Доверие
- Любов
- Лична свобода

tanch3t093
06-29-2010, 16:43
- Доверие
- Любов
- Лична свобода
най-важното ;)

xXmagisXx
06-29-2010, 21:10
Доверие! :)

justonegirlwithonehope
06-29-2010, 21:11
Уважение. ;)

krem4et0
06-30-2010, 07:45
Мога да кажа на всички който са писали секс, че една връска може и без него...В една връска е важно хората първо да са приятели да си споделят всичко, да се уважават, да имат доверие един на друг, да подържат любовта и всичко останало...Ако някое от тези неща липсва то тази връска няма бъдеще ...

Е, секс си трябва, ама безспорно не е най-най важното. Секс не съм правила от сума ти време, последния месец ми се отдава страшно рядко, но по-близки не сме били, защото гласим общия си дом мислим за нещо общо, за бъдещето, правим компромиси, съобразяваме се, не се караме...

JustAngel
06-30-2010, 11:39
Любов,доверие,искреност,ли на свобода ... много са нещата

shokoladchety
06-30-2010, 15:03
Една връска може без всичко друго,но не може да уцелее без любов,без чувства.За мен ...и без секс.

Wasilewaa
08-28-2010, 21:47
Секс доверие и уважение :)

housse
08-28-2010, 21:58
Без:
1.Секс
2.Доверие
3.Свобода

housse
08-28-2010, 22:05
Мога да кажа на всички който са писали секс, че една връска може и без него...В една връска е важно хората първо да са приятели да си споделят всичко, да се уважават, да имат доверие един на друг, да подържат любовта и всичко останало...Ако някое от тези неща липсва то тази връска няма бъдеще ...


Хах та секса сплотява хората, без секс тази "връска' :D няма шанс, та както казах в предишния си пост:
1.Секс
2.Доверие
3.Свобода
Това за мен са 3те най-важни неща за успешна "връска" (отново) :D

spopi
09-01-2010, 08:43
Любов
Доверие
Уважение
За секса има време
Компромиси
Това общо взето. :)

PurpleBubble
09-01-2010, 11:31
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

Elenichkaa
09-01-2010, 11:58
ВЯРНОСТ

mimka1912
09-01-2010, 13:53
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

LadyDy
09-01-2010, 14:00
Взаимно уважение
Любов
Приятелство
Вярност
Свобода
и секс, разбира се...

SorrowEyes
09-01-2010, 16:30
Разбирателство и уважение.

PyCoKoCkA93
09-01-2010, 16:47
1.Обич,любов,тръпка..както искате го наречете
2.Умение да разговаряте,да се изслушвате и да си помагате-да сте и гаджета и приятели едновременно
3.Доверие
4.Взаимни компромиси
5.Уважение
6.Всеки да има лична свобода
7.Когато и двамата сте готови и го искате-Секс

fastuka96
09-01-2010, 17:50
без истинска любов .. макар че за някой това не важи :o

IndependentGirl
09-01-2010, 19:26
уважение, разбирателство, доверие, свобода, любов.. и още много неща.. :}

mecheeeee
09-01-2010, 19:37
Любов !!!

NeverTheSame
09-01-2010, 19:55
Компромиси,доверие и секс :)

grettkaa
09-01-2010, 21:39
БЕЗ ПРИСЪСТВИЕТО НА МОМЧЕТО И МОМИЧЕТO :D

естествено ,че без доберие и взаимни чувства :)