PDA

View Full Version : Истинско приятелство!



MishaBabyy
05-20-2010, 11:24
http://vbox7.com/play:fd32255a

не знам,но аз това бих нарекла приятел...а такива хора няма
Има само използвачи,нещастници
Беше ми най-скъпото а сега ме предаде по най долния и жесток начин.
Нямам думи.

danibebi
05-20-2010, 12:26
разчувства ме..много хубаво клипче.. :cry: :cry: :cry:

LetItRock
05-20-2010, 15:53
Ох, още първият път като видях това клипче се разревах. :cry:
За мое огромно съжаление наистина има само използвачи на този свят. "Най-добра ми приятелка" наскоро постъпи по жесток начин с мен, без да й пука. Явно само животните могат да са добросърдечни. :(

nIkEnCeTy_bE
05-21-2010, 18:53
Хубаво е, че си го осъзнала. По-добре късно или никога.

П.С - Ако това си ти на снимката, имам същата блузка. 8-)

TheNewReligion
05-21-2010, 23:54
Клипчето е...велико. А какво е истинско приятелство- не знам.

cherrygloss
05-22-2010, 05:56
Клипчето е...велико. А какво е истинско приятелство- не знам.

uBuTo
05-22-2010, 08:50
Мацко много е яко клипчето.. :cry: А за приятелството - истински приятели няма!.. Момчето което смятах за брат ми разби носа миналия месец.. какво да говорим.. ?

diksi
05-22-2010, 09:27
Няма истинско приятелство и за това сме винови самите ние.

"Кой ражда болката? -
и защо така сме влюбени в нея?!

Ти, който като млад си свиркаш пред страха
Ти, който като огън връхлиташ ледената смърт
за да спасиш едно единствено сърце

Кой ражда болката? Ужасната, позорна, грозна болка
Кой ражда болката и защо така от нея се боим?!

Ти, който като влюбен мамиш своето момиче
Ти, който като стар отстъпваш със усмивка и поклон
за да спасиш натрупаната слава.

Неповторимата, безсмъртна, измислена и земна болка,
не я ли раждаме самите ние?!"

December
05-22-2010, 09:29
"Най-добра ми приятелка" наскоро постъпи по жесток начин с мен, без да й пука.И при мене не така :(

Явно само животните могат да са добросърдечни. :(Съгласна.

mrtn
05-22-2010, 09:33
Аз пък имам прекрасни приятели, знам че никога няма да ме предадът. Ясно ми е, че все някога ще се разделим, защото всеки има различни интереси, но винаги ще ги помня! :grin:

December
05-22-2010, 09:44
Ясно ми е, че все някога ще се разделим, защото всеки има различни интереси, но винаги ще ги помня! :grin:Е да,тва е якото - хубавите спомени които ще останат.Може да сте се разделили гадно,но и хубавите мигове ще останат :) :)

WaterLilly
05-22-2010, 11:11
Ще повторя един мой коментар на това видео:

"Кхъм, не че искам да ви развалям рев-феста, но ако забелязахте, умрялото коте е женско, а другото е мъжко, а обикновено мъжките мачкат с лапи и хапят за врата, когато са разгонени."
Котаракът даже не знае, че котката е умряла.

В природата приятелство няма - всичко е една симбиоза, така е в стадата, в прайдовете, в глутниците. Всеки един "приятелски кръг" или просто група от хора/животни е създадена заради взаимен интерес и ползата, която ще извлекат. Затова съм склонна да вярвам, че и при хората е така - колкото и да сме по-умни, все пак сме си просто животни.

cvetinka95
05-22-2010, 12:38
И какво? Понеже вас са ви заебали веднъж, два, три пъти, и вече край, няма никакви истински приятели! Че то ако беше толкова лесно да намериш точния човек от раз.. :?
Нали сам трябва да си го постигнеш, като се бориш и това е толкова продължително време..
Замислете се, че често проблема е и във вас, правете компромиси.. Иначе не става.
И аз съм против големите групички, компании или каквото и да е. Няма как и да си най-добър приятел с повече от един човек. Така излиза, че вие винаги си пазите резерви, ако случайно този един, дето се предполага да е истинския ви предаде. Така се губи и доверието.

Аз пък лично имам най-добра приятелка, другите са като познати, само забавление..
Имаме различия в характерите, но доверието го има напълно, а тези различия се изглаждат като се съобразяваме една с друга, компромисите.

:)

SmilezZz
05-22-2010, 12:40
И какво? Понеже вас са ви заебали веднъж, два, три пъти, и вече край, няма никакви истински приятели! Че то ако беше толкова лесно да намериш точния човек от раз.. :?
Нали сам трябва да си го постигнеш, като се бориш и това е толкова продължително време..
Замислете се, че често проблема е и във вас, правете компромиси.. Иначе не става.
И аз съм против големите групички, компании или каквото и да е. Няма как и да си най-добър приятел с повече от един човек. Така излиза, че вие винаги си пазите резерви, ако случайно този един, дето се предполага да е истинския ви предаде. Така се губи и доверието.

Аз пък лично имам най-добра приятелка, другите са като познати, само забавление..
Имаме различия в характерите, но доверието го има напълно, а тези различия се изглаждат като се съобразяваме една с друга, компромисите.

:)

Tempest
05-22-2010, 14:39
ъм... аз за цялото това време съм си изградил едно силно приятелство, но имам добра приятелка също... а човека, на който дължа много неща, винаги ше ми е приятел, защото няма да ми прави гадно... сигурен съм! А и аз на него не мога да направя гадно... просто не мога, а и не искам! Даже след година на 1 място ше живеем, ако ме приемат в ТУ-София ;)