PDA

View Full Version : за тампоните?!!



LipSy
05-20-2010, 13:03
Детствена съм, апък искам да използвам тампони. Кажете ми има ли някакви отрицателни ефекти от използването им? А вярно ли е, че може да остане памук от тампона отдолу (досещати се закъде говоря)?! И колко навътре трябва да го пъхна? Чакам отговори :) :-) :-) :-) :-) :-) :) :-)

SmilezZz
05-20-2010, 14:16
Ми не мисля,че ще имаш проблеми..Братовчедка ми носи тампони от 13 годишна някъде (а сега е на 16) и не е имала никакви проблеми..
Иначе то си пише на тях какво да правиш,как да го използваш и колко навътре да го "пъхнеш"

LipSy
05-20-2010, 15:07
Ми не мисля,че ще имаш проблеми..Братовчедка ми носи тампони от 13 годишна някъде (а сега е на 16) и не е имала никакви проблеми..
Иначе то си пише на тях какво да правиш,как да го използваш и колко навътре да го "пъхнеш"

ок. Мерси :-)

Paramour
05-21-2010, 20:31
Абсолютно безвредни са. споко!! вземи си от най-малките размери, ще ти бъде по-лесно да го "пъхнеш" :)

LipSy
05-21-2010, 21:18
Абсолютно безвредни са. споко!! вземи си от най-малките размери, ще ти бъде по-лесно да го "пъхнеш" :)

Аз вчера си взех една опаковка и днес попрегледах листовката и видях едни картинки и на тях беше показано до къде е правилно да се ,,пъхне". Стори ми се много навътре и се уплаших малко. Не знам...кажете ми има ли нещо страшно?! Аз мисля, че няма и ще се престраша, но питам просто за по-голяма сигурност. Ще прочета листовката по-добре. И там между другото пешеше, че може да се използват от детствени момичета. Е, за това поне се успокоих вече! :) :-) :)

SmilezZz
05-22-2010, 08:21
Няма нищо страшно..
Спокойно :)

sunshiine3
05-26-2010, 15:21
Спокойно и аз съм детствена и ползвам тампони.. :wink:

Neopitom3na
05-28-2010, 10:01
Спокойно и аз съм детствена и ползвам тампони.. :wink: +1

fanincety
05-30-2010, 18:03
и аз като бях девствена ползвах тампони 8-) ии продължавам де! ;D ..
Няма нищо страшно..много по-добре е отколкото през лятото да се изпарваш с тея превръзки.. :?

tanichka93
05-30-2010, 18:06
чувала съм, че ако си девствена и използваш тампони има опасност да си изгубиш девствеността...

tnp123
05-30-2010, 19:07
И разискването започва отново...

azida
05-30-2010, 21:26
чувала съм, че ако си девствена и използваш тампони има опасност да си изгубиш девствеността...


Амм честно казано и моето мнение е подобно...Важен е размерът на тампоните и докаде ги вкарваш, но пак ме съмнява чв си оставаш девствена...

DemonchY
05-30-2010, 23:06
чувала съм, че ако си девствена и използваш тампони има опасност да си изгубиш девствеността...
вижте ся, щото ми е смешно и не моа са сдържа :D :D сичките момичета сте филмирани, че девствеността при вас означава нещо да се отвори, разкъса, болка, кръв сякфи такива асоциации... девственост се губи само и единствено от момче, от мъжки полов орган, пенис, патка, както щете :grin: девствеността не е нещо материално, защото не си губиш ципата, нали :lol: :lol: :lol: девствеността е нещо въображаемо, което само знаеш че имаш или нямаш ... така че от тампон можеш да се отвориш, ама ше си изгубиш девствеността само като фанеш да се стимулираш с него :razz: :razz: :razz:

casey
05-31-2010, 10:52
Както каза DemonchY има разлика между това да ти се скъса ципата и да си изгубиш девствеността... Няма място за притеснение. Взимай по-малки тампони. То и аз сега съм решила да пробвам с тампони, но още не съм се престарашила... Както и да е.

LipSy
05-31-2010, 17:10
чувала съм, че ако си девствена и използваш тампони има опасност да си изгубиш девствеността...
вижте ся, щото ми е смешно и не моа са сдържа :D :D сичките момичета сте филмирани, че девствеността при вас означава нещо да се отвори, разкъса, болка, кръв сякфи такива асоциации... девственост се губи само и единствено от момче, от мъжки полов орган, пенис, патка, както щете :grin: девствеността не е нещо материално, защото не си губиш ципата, нали :lol: :lol: :lol: девствеността е нещо въображаемо, което само знаеш че имаш или нямаш ... така че от тампон можеш да се отвориш, ама ше си изгубиш девствеността само като фанеш да се стимулираш с него :razz: :razz: :razz:

Нищо, че аз пускам темата, ама това което си написал/а си е вярно!

LipSy
05-31-2010, 19:32
Ами да ви питам още: Мога ли да използвам също и големината Normal или са много големи за детствени?

Paramour
06-01-2010, 08:57
Ами да ви питам още: Мога ли да използвам също и големината Normal или са много големи за детствени?

Можеш да използваш каквито си искаш. Дали ще са от по-малките или от по-големите, то си зависи от менстроацията, а не от това детствена ли си или не. :)

LipSy
06-01-2010, 10:12
Ами да ви питам още: Мога ли да използвам също и големината Normal или са много големи за детствени?

Можеш да използваш каквито си искаш. Дали ще са от по-малките или от по-големите, то си зависи от менстроацията, а не от това детствена ли си или не. :)

ОК! Мерси за отговора :) :-) :)

Paramour
06-01-2010, 19:54
Ами да ви питам още: Мога ли да използвам също и големината Normal или са много големи за детствени?

Можеш да използваш каквито си искаш. Дали ще са от по-малките или от по-големите, то си зависи от менстроацията, а не от това детствена ли си или не. :)

ОК! Мерси за отговора :) :-) :)

np... ако има нещо питай :-) :) :)

b3b3t0y
07-05-2010, 20:16
А има ли значение дали сме по-тясни или по-широки,защото честно казано чувсвам дискомфорт докато ги слагам и не мога да си го обесня :(

Paramour
07-05-2010, 20:33
А има ли значение дали сме по-тясни или по-широки,защото честно казано чувсвам дискомфорт докато ги слагам и не мога да си го обесня :(

Ами за това.. не знам.
Ти за първи път ли си слагаш тампон или всеки път като си слагаш чувстваш дискомфорт? :-o

elizabethg
07-05-2010, 20:47
чувала съм, че ако си девствена и използваш тампони има опасност да си изгубиш девствеността...
вижте ся, щото ми е смешно и не моа са сдържа :D :D сичките момичета сте филмирани, че девствеността при вас означава нещо да се отвори, разкъса, болка, кръв сякфи такива асоциации... девственост се губи само и единствено от момче, от мъжки полов орган, пенис, патка, както щете :grin: девствеността не е нещо материално, защото не си губиш ципата, нали :lol: :lol: :lol: девствеността е нещо въображаемо, което само знаеш че имаш или нямаш ... така че от тампон можеш да се отвориш, ама ше си изгубиш девствеността само като фанеш да се стимулираш с него :razz: :razz: :razz:


Батее...легнах от смях с коментара ти :razz: ЕВАЛА...много добре го каза :grin: :grin: :grin:

b3b3t0y
07-06-2010, 20:14
А има ли значение дали сме по-тясни или по-широки,защото честно казано чувсвам дискомфорт докато ги слагам и не мога да си го обесня :(

Ами за това.. не знам.
Ти за първи път ли си слагаш тампон или всеки път като си слагаш чувстваш дискомфорт? :-o

Първия път когато слагах още първия път беше успешен,но вчера нещо не стана :-o ;дд в смис пъхнах го ама не ми беше удобно..
btw съм девсвена ..

LipSy
07-06-2010, 20:19
Аз пък не мога да го пъхна! :cry: :cry: :cry: Някак си ме боли и не влиза! На някой да му се е случвало?! :( Кажете ми защо може да е така?

Paramour
07-06-2010, 20:29
А има ли значение дали сме по-тясни или по-широки,защото честно казано чувсвам дискомфорт докато ги слагам и не мога да си го обесня :(

Ами за това.. не знам.
Ти за първи път ли си слагаш тампон или всеки път като си слагаш чувстваш дискомфорт? :-o

Първия път когато слагах още първия път беше успешен,но вчера нещо не стана :-o ;дд в смис пъхнах го ама не ми беше удобно..
btw съм девсвена ..

И при мен единия път беше станало така...
явно не си го сложила както трябва или не си го пъхнала достатъчно навътре :) Пробвай пак иии ... ще се научиш точно как се слага 8-)
п.п. Може би първия път е било късмета на начинаещия ;д

margarita116
12-21-2010, 11:48
b3b3t0y написа:
А има ли значение дали сме по-тясни или по-широки,защото честно казано чувсвам дискомфорт докато ги слагам и не мога да си го обесня Sad


Ами за това.. не знам.
Ти за първи път ли си слагаш тампон или всеки път като си слагаш чувстваш дискомфорт? Surprised


Първия път когато слагах още първия път беше успешен,но вчера нещо не стана Surprised ;дд в смис пъхнах го ама не ми беше удобно..
btw съм девсвена ..



отпусни се.. и не се притеснявай ще го пъхнеш споко :)

futbolita
12-21-2010, 14:03
Аз ползвам тампони от 3 години и до ден днешен чувствам дискомфорт като го слагам и изваждам :) Относно това че ти е било неудобно,пъхни го по-навътре.Ако си го сложила правилно н би трябвало да го осещаш.

Paramour
12-21-2010, 19:24
Стара тема!!

LipSy
12-25-2010, 01:39
Ти си мнн зе как ще използваш тампони толкова малка :? превръзките са по удобни и може и с хартия да ги заменяш щом нямаш а тампоните трябва да купуваш :?
не ползвай тампони

Всеки с мнението си! Аз като съм си решила така, така и ще пробвам. Е добре, то по твоята логика значи за превръзките никакви пари не даваш, така ли?! :? На мен пък превръзките не са ми удобни и затова търся други начини!

SmilezZz
12-25-2010, 15:03
xxKiFlAxx - По начина ти на мислене,си личи кой е
зле..Това,че на теб не ти харесват и не са ти удобни тампоните - не означава,че и при нея ще е така..
А и тя по всяко време - може да мине отново на превръзките..Щом веднъж е започнала - не означава,че трябва и да продължи с тях..
- А и как така "не винаги си купувам": ползваш постоянно някакви "хартийки и парцали" ли ? :?

Paramour
12-25-2010, 16:15
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

превръзките са по удобни и може и с хартия да ги заменяш щом нямаш
:lol: :lol: :lol:
олелеее :lol: :lol: :lol:
не мога повече :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
че то по същата логика може само тоалетна хартия и кърпички да си купуваш и да си ги слагаш :lol: :lol: :lol:
умирам :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

korpin
12-25-2010, 20:37
Еми аз предпочитам превръзки.Не,че са опасни тампоните,просто ми отнемат повече време и усилия 8-)
Слагането не е трудно,но при изваждането е гадната работа,поне при мен.Спомням си 1вия път,когато ползвах тампон как щях да се разрева,че не мога да го извадя.Беше се подул и болеше при изваждането (девствена). Е оживях все пак :D