PDA

View Full Version : Помощ!!!



n3razum3n
05-20-2010, 12:10
Помощ!Преди няколко дена в областта на слабините точно където започва окосмяването ми излезе нещо като пъпка голямо и твърдо пробвах да го стисна и излезе малко гной обаче то остана надуто и малко ме наболява аз си мисля,че е възможно да е обърнат косъм според вас дали може да е това причината или е нещо по-сериозно и между другото като го стисна и посинява малко :? :? :-o

maksimal
05-20-2010, 13:45
Няколко въпроса: :)

На колко години си?

момче или момиче си?


по темата: до скоро имал/а ли си ранички на това място .. или да си се одрасквал ?

n3razum3n
05-20-2010, 14:15
Ами на 16 съм,момче не помня скоро да съм имал раничка :? :?

producenta
05-20-2010, 17:55
компрес реванол на всеки 2 часа сменяш памука ако няма спад лекар и на операционната

maksimal
05-20-2010, 18:42
компрес реванол на всеки 2 часа сменяш памука ако няма спад лекар и на операционната

+

mimsssssss
05-20-2010, 21:28
компрес реванол на всеки 2 часа сменяш памука ако няма спад лекар и на операционната

+
мда, тва имаше специално име, наподобява цирей, но всъшност засяга лимфен възел, получава се на слабините и подмишниците... гадно е и боли...
излизало ми е доста пъти, казват че е слаба имунна система и пиех едни антиботици и правех компрес с реванол :) успех

n3razum3n
05-21-2010, 10:04
Всъщност сложих си йодасепт на гел пише,че може да се използва при възпаление.Спах цяла нощ с него и на сутринта почти нямаше нищо,но като го стиснах излезе супер много гной не знам според мен за още няколко пъти ще се махне напълно благодаря ви иначе :)

Amazingskill
05-21-2010, 14:23
Заради такова ме оперираха ама то се инфектира въпреки, че го мажех всеки ден с някакъв медикамент да дърпа гнойта... Как ще го стискаш ти нормален ли си :-D Отиди на лекар ще го резне 1 път с скалпела да изтече гнойта, ще ти предпише нещо да го мажеш и си готов за няма и седмица ...