PDA

View Full Version : Имали възможност



missyou
05-20-2010, 12:45
Преди два дни с приятеля ми правихме секс без презерватив...той свърши но не във мен и пак започнахме да правим секс има ли възможност да съм бременна? :neutral:

_butterfly_
05-20-2010, 12:50
Възможност за забременяване има дори и да е минимална, много зависи в кой период от месечния цикъл си била.

fear4o
05-20-2010, 16:36
Да има вероятност!Да си чувала за предеякулационна течност?

dimitar_ak
05-20-2010, 17:12
Да има вероятност!Да си чувала за предеякулационна течност?

Мани я тая течност. След акто веднъж свършии и душ и пикане не помага. Повтаряш ли риска е по-висок, защото остават войници в каналчето на члена.

fear4o
05-20-2010, 17:17
Да има вероятност!Да си чувала за предеякулационна течност?

Мани я тая течност. След акто веднъж свършии и душ и пикане не помага. Повтаряш ли риска е по-висок, защото остават войници в каналчето на члена.
мисля, че все пак сме единни, че има шанс да забременее

krokkrok
05-20-2010, 17:20
Преди два дни с приятеля ми правихме секс без презерватив...той свърши но не във мен и пак започнахме да правим секс има ли възможност да съм бременна? :neutral:

естествено , че има...то да ти писне от тинейджърчета дет падат от Марс тука...не разбирам какво толкова ви коства да си сложите 1 презерватив :shock:

Айде,пожелавам ви момиченце шоту съм добричка :D

SpOrTs_GiRl
05-20-2010, 19:15
Разбира се, че има. Ако все пак този път ти се размине и не забременееш, не повтаряй грешката си занапред.

ReachlessGirl
05-20-2010, 19:26
Има да ..

fear4o
05-20-2010, 20:35
Преди два дни с приятеля ми правихме секс без презерватив...той свърши но не във мен и пак започнахме да правим секс има ли възможност да съм бременна? :neutral:

естествено , че има...то да ти писне от тинейджърчета дет падат от Марс тука...не разбирам какво толкова ви коства да си сложите 1 презерватив :shock:

Айде,пожелавам ви момиченце шоту съм добричка :D
Aма ако е момче да го кръстите на мен!

MochaOnMyLips
05-20-2010, 21:14
Да, по дяволите, има! Ей така стават нежеланите бременности - от лигли, които правят секс без предпазни мерки!

Haker4ity
05-20-2010, 21:28
Да има вероятност!Да си чувала за предеякулационна течност?

Мани я тая течност. След акто веднъж свършии и душ и пикане не помага. Повтаряш ли риска е по-висок, защото остават войници в каналчето на члена.
мисля, че все пак сме единни, че има шанс да забременее

подкрепям

martini
05-20-2010, 21:35
Възможност за забременяване има дори и да е минимална, много зависи в кой период от месечния цикъл си била.

Съгласна съм. Не повтаряй повече тази грешка.

DeViLMaN
05-20-2010, 21:43
Оставете ги да се газарят без предпазни средства е :D първия ми пост беше с насока да използвате главите си !

BiboW
05-21-2010, 09:05
Мале на една страница 5 еднакви теми....

pandelka
05-21-2010, 09:06
Винаги има шанс ;).

krem4et0
05-21-2010, 15:24
Мале на една страница 5 еднакви теми....

Защо ли? Правят белята а после пискат, че са сбъркали. Хора, мислете преди да стигнете до интимност. Презервативът винаги трябва да ви е под ръка.

DeViLMaN
05-21-2010, 17:03
как е малктоо роди ли се :D кръстете го тийнчо :D или тийнка :) да имаме форумни дяца :D:D:D::D

HaShhBrOwNiE
05-21-2010, 22:54
Бих казал : Хвърли един поглед на темите обосновени като *важни* преди да задаваш въпроси там перфектно си е описано всичко :)
(ощи немога да давам линкчитъ :( )

gamegame
05-22-2010, 14:44
Преди около 1 седмица и няколко дена правихме секс с приятеля ми. Естествен но бяхме с кондом. Но когато решихме да приключваме вече, защото и време нямаше, той го махна, не беше свършвал. Имаше няколко прониквания без него, след това го извади `` така да се изразя `` и тогава свърши, дори не можа. Отдели се само някаква течност, която при всеки се отделя преди свършване. Въпреки това се притеснявам дали може да съм бременна, реших да ви попитам и се надявам на разбиране от ваша страна.

fear4o
05-22-2010, 17:38
Преди около 1 седмица и няколко дена правихме секс с приятеля ми. Естествен но бяхме с кондом. Но когато решихме да приключваме вече, защото и време нямаше, той го махна, не беше свършвал. Имаше няколко прониквания без него, след това го извади `` така да се изразя `` и тогава свърши, дори не можа. Отдели се само някаква течност, която при всеки се отделя преди свършване. Въпреки това се притеснявам дали може да съм бременна, реших да ви попитам и се надявам на разбиране от ваша страна.
1Не мисля, че има шанс, но не съм сигурен!Нещо не разбрах много добре кво е станало не знам дали е защото съм рус или просто ти не можеш да обясняваш!
2Шанса винаги е 50% или си бременна или не си!