PDA

View Full Version : как?...



ro6lio
05-20-2010, 17:04
Има едно момиче което изглежда ме харесваше преди време но аз не и обърнах внимание или по точно не предприех първата стъпка!След 3 месеца видях че вече не ми обръща внимание и ми стана тъпо...(нормално..)
сега аз мн я харесвам ...стана обратното
Но случайно днес бяхме на кафе (не сами)и неотлепяхме погледи един от друг с усмивки
та чудно ми е как да върна интереса и към мен ,защото момичето наистина ми харесва.

mArMaLaDkA
05-20-2010, 17:09
никакъв шанс да успееш, освен ако момичето не страда от малоценност или пък му се занимава с щуротии.

ти къде беше 3 месеца? след дъжд качулка общо-взето.

brutaLxxbunny
05-20-2010, 20:09
Еех,това ви е акълеца на вас мъжете :D Сещате се,че обичате една жена чаак когато я изгубите..Ноо пък имаш шанс ако и покажеш,че я харесваш много и направиш един-два романтични жеста :)

YouDontKnowMe
05-20-2010, 20:10
никакъв шанс да успееш, освен ако момичето не страда от малоценност или пък му се занимава с щуротии.

ти къде беше 3 месеца? след дъжд качулка общо-взето.
Именно.

Tempest
05-20-2010, 21:09
Еех,това ви е акълеца на вас мъжете :D Сещате се,че обичате една жена чаак когато я изгубите..

айде само да не се слагаме под общ знаменател...

иначе мармаладка си каза точно - след дъжд качулка...

producenta
05-20-2010, 23:10
шансовете ти са 50 на 50

theImmoral
05-20-2010, 23:21
Що просто не и кажеш, кво те спира? Страх ли те е? От кво?
Стегни се и стига си ревал, баси... Проблемите ви са толкова жалки и банални, че ми писна да ги чета всеки ден отново...

codi
05-20-2010, 23:44
Еех,това ви е акълеца на вас мъжете :D Сещате се,че обичате една жена чаак когато я изгубите..Ноо пък имаш шанс ако и покажеш,че я харесваш много и направиш един-два романтични жеста :)

Не съди по държанието на някои обърканите деца :)

pandelka
05-21-2010, 07:50
Еех,това ви е акълеца на вас мъжете :D Сещате се,че обичате една жена чаак когато я изгубите..Ноо пък имаш шанс ако и покажеш,че я харесваш много и направиш един-два романтични жеста :)

DeViLMaN
05-21-2010, 07:53
зависи от много работи :D не слагайте всички под общ знаменател ... Темпест го каза и аз подкрепям мнението му ! :D

remix1912
05-21-2010, 10:39
Кажи и го директно че я харесваш,може да си има сега вече приятел и да не ти обръща поради тази причина внимание.При мен така стана с едно момиче
Тъпото е че сега друго момиче което само двусмислени намеци ми пуска и не знам какво да правя не мога да разбера какво иска

babybyme
05-21-2010, 10:40
ше се самоубия...как да ти помогна, ходи си тегли ножа ;д

DeViLMaN
05-21-2010, 10:59
може и вените да си клъцнете заедно :D

SonataArctica
05-21-2010, 11:05
Еех,това ви е акълеца на вас мъжете :D
Ооо! Я не говори за всички! К`во да го направя че той постъпва толкова глупаво??? И най - вероятно е момче на около 14-15.

ПТ - Момче, постъпил си доста глупаво като не си предпиел първата крачка. Не е влюбване също, а увлечение! Намери си някоя друга която да ти се върже.

bratignat
05-21-2010, 11:05
3 месеца не си направил нищо. Или си много нерешителен и срамежлив или си я харесвал само външно, но нищо повече. По мое мнение е късно. Дори д ате харесва малко, по-скоро би привлякла вниманието ти, а когато се пробваш да се сближите ще ти каже, че иска да сте само приятели. С други думи в момента тя те ловува и залага капани, на които ти се хващаш. А и не я обвинявам 3 месеца...Има още много момичета, но следващия път действай.

igrata
05-21-2010, 15:20
Еех,това ви е акълеца на вас мъжете :D Сещате се,че обичате една жена чаак когато я изгубите..Ноо пък имаш шанс ако и покажеш,че я харесваш много и направиш един-два романтични жеста :) . :D ПОДКРЕПЯМ.

ReachlessGirl
05-22-2010, 08:01
Рано си се сетил .. и все пак опитай да я поканиш да излезнете само двамата и ако не те резне значи е достатъчно заблудена да ти даде втори шанс ..