PDA

View Full Version : ?? Хелп..



pf1xx2s
05-20-2010, 17:09
Такам, ето я поредната любовна тема..емии ние сме в такава възраст..може и да е нормално :D
Таа моя проблем:
Лятото харесвах едно момче, но като отидохме на екскурзия се пусна слух, че едно друго момче ме харесва..аз до тогава не го познавах...и след екскурзията само името му запомних, дори не помнех как точно изглежда..и както и да е . Цяло лято се базиках, че го харесвам..после като започнахме даскало пак се базиках..ами базикане смисъл като съм с приятелки и си говорим и аз казвам, че го харесвам, че да се посмеем малко..иначе никой друг не чуваше...и изведнъж точно 4 дена след рождения ме ден, който е през зимата аз започнах да го харесвам..но не му казах, защото с предното момче много си изпатих.. (смисъл уж в началото ме харесваше, но после се появи едно момиче ии момчето започна да ми казва че ме мрази и тем подобни...) ии мисля, че това момче още незнае, че го харесвам, дори по-лошо може би незнае дори коя съм..охх и аз нз..то живее близо до нас..и аз така правех, че да когато той тръгва на даскало аз и приятелката ми да сме след или преди него..или като се връщаше пак...абе ии всякакви други работи.. с няколоко думи : Правех всичко само и само да е по-близо до мен и макар да не ме забелязва да бъда до него..наскоро дори направих една регистрация в сайт, в който и той е регистриран...амаа не казах на никй, че съм аз...негови приятели започнаха да ме питат коя съм...аз им казах, че харесвам това момче и на др- ден това момче мми писа и ме пита коя съм...аз му казах, че знам че те са му казали всичко, което съм им писала, но той отрече това...и накрая аз много се ядосах и каквато съм "откачалка" взех, че му писах всичко което се е случило от екскурзията до сеага..но не му казах коя съм...оттогава той не ми е писал...после пак се ядосах :D и му писах съобщение в което го питам защо не пише (маолко нахално от моя страна...ама кво да правя...) и той отново не ми отговори... в даскало се държа все едно нямам нищо общо с тази регистрация.... той е с 1 година по-голям от мен..и най-лошото е, че догодина ще учи в друг град - Варна.. всички казват "амии нали лятото ще е тук и ваканциите също" ДА! Ама ако не стане нищо сега, докато сме на училище (смисъл поне да се сприятелим, да се поздравяваме поне) какво ще стане лятото?! Какво да правя, моля ви помогнете мии...

mArMaLaDkA
05-20-2010, 17:15
слагай инициали, че съвсем се обърках по едно време.

де факто, ти си психопат. съвсем сериозно ти го казвам. спри да го преследваш и да се унижаваш. той определено е разбрал, че умишлено вървиш зад него с приятелката си, навярно се е и усетил коя му е писала в онзи сайт. с такива постъпки нЕма да го впечатлиш, ами напротив, още по-жалка ще изглеждаш в очите му.

sunshinepp
05-20-2010, 18:15
:shock: я се дръж малко на ниво! :?

b3b3t0y
05-20-2010, 18:23
Не знам на къде върви светааа!! Стегни се малко :?

Eliii
05-20-2010, 18:33
Зарежи момчето. Намери си друго хоби ;)

silversteinn
05-20-2010, 18:36
a?! :lol:

December
05-20-2010, 21:14
Кви са тея истории на 12 годишните :lol: Ма момчеот онова,та момчето,ама момчето.И с тва харесване...как може да го харесваш,като дори не го познаваш?
В 6 клас една приятелка беше луднала по един от отбора по баскет.И след училище вървяхме след него за да видим къде живее.После вървяхме след него и през останалото време,а той постоянно се обръщаше сякаш го беше страх :D После те се запознаха по скайп и имаше много драми.
Пак по същото време аз харасвех един от блока.Все излизах уж до магазина когато видех през прозореца,че той е на вънка.Когато го видех по кориторите в училище постоянно се хилех с моята приятелка.Дори веднъж без да искам докато се лигавех паднах върху един кактус.След около месец един приятел на момчето което "харесвах" ми хаза,че онзи ме мразел и да спра да го преследвам по улиците :razz:

Изводът е : От тия детски идиотщини батковците по които си хлътнала страдат много,и всички завършва зле с доста черен хумур!Но си е забавно като спомени 8-)

britzy
05-21-2010, 12:19
Кви са тея истории на 12 годишните :lol: Ма момчеот онова,та момчето,ама момчето.И с тва харесване...как може да го харесваш,като дори не го познаваш?
В 6 клас една приятелка беше луднала по един от отбора по баскет.И след училище вървяхме след него за да видим къде живее.После вървяхме след него и през останалото време,а той постоянно се обръщаше сякаш го беше страх :D После те се запознаха по скайп и имаше много драми.
Пак по същото време аз харасвех един от блока.Все излизах уж до магазина когато видех през прозореца,че той е на вънка.Когато го видех по кориторите в училище постоянно се хилех с моята приятелка.Дори веднъж без да искам докато се лигавех паднах върху един кактус.След около месец един приятел на момчето което "харесвах" ми хаза,че онзи ме мразел и да спра да го преследвам по улиците :razz:

Изводът е : От тия детски идиотщини батковците по които си хлътнала страдат много,и всички завършва зле с доста черен хумур!Но си е забавно като спомени 8-)
мн яко разкзаваш :razz: :razz: :razz:
преди около 5 години (7 клас) и аз харесвах един и знаех любимо ядене,пиене,номер,име,къде живее-но забележи не се познавахме :razz: :razz: :razz: :razz:

Авторката да излезне от филма и да сяда да учи,чеее