PDA

View Full Version : Фен тема: Лейди ГаГа <33



pamii
05-20-2010, 18:18
Ето и фен-темата на Lady GaGa. Добре дошли ! хД

Обожавам я! :smt007

December
05-20-2010, 19:45
Лейди ГаГа :smt003
http://images.starpulse.com/news/media/Lady-Gaga-jet-1.jpg
Голям образ е и много радва.Песничките са много мелодични и всяка те грабва още отначало.Любимата ми песен е Бойс,бойс,бойс :-({|=
Определено Фен

KpucmuHa
05-20-2010, 21:03
фен!

wali00
05-20-2010, 21:19
опеделено много я харесвам!! фен.. :oops:

TrustNobody
05-20-2010, 22:14
фен! 8-)
луда е,има стил и знае как се прави шоу.. какво повече ви трябва? :D

December
05-20-2010, 22:28
^ Трябва ми продължение на Telephone!Някой знае ли дали се заснима втора част?На края на видеото пише,че ще следва продължение.Дано,дано!!!
Видеоклиповете на Лейди ГаГа са като къси филми.Чудя се дали ще заловят Бионсе и ГаГа...или те ще убият още някой?

BladeDancer
05-21-2010, 06:10
Ъ кво гарга ? Кво е тва ?
Няма ебавам се хора .. :lol:

firestone224
05-21-2010, 07:24
Ъ кво гарга ? Кво е тва ?
Няма ебавам се хора .. :lol:
не гарга ами като прилеп е.. :razz:

firestone224
05-21-2010, 07:32
http://www.teenproblem.net/news/s/19451.html
купете си шапки,фенчета.. :D

Sunny95
05-21-2010, 08:43
И аз съм фенка,харесвам всичките и песни както и нея самата,защото е откачена и различна :)

LoveLetter
05-21-2010, 18:54
^ Трябва ми продължение на Telephone!Някой знае ли дали се заснима втора част?На края на видеото пише,че ще следва продължение.Дано,дано!!!
Видеоклиповете на Лейди ГаГа са като къси филми.Чудя се дали ще заловят Бионсе и ГаГа...или те ще убият още някой?
Бях чел някъде, че "Monster" ще е продължението и ще излезе юли месец, но преди да излезе официална информация, не вярвам на нищо.

pamii
05-21-2010, 20:09
Не мисля, че ще има продължение на видеоклипа .. :?
Любимата ми нейна песен е So happy i could Die :grin: :smt007

LoveLetter
05-22-2010, 00:08
Тя сама беше казала, че ще има. Иначе "Алехандро" излиза на 28 юни.

cherrygloss
05-22-2010, 06:59
ФЕН!
Всичките и песни и клипове , а и самата тя са уникални! :-)

Molzinka
05-23-2010, 11:08
Обожавам я! :smt007 Любима песен - Paparazzi. А кога ще излиза нов клип?

selenasky
05-24-2010, 14:17
Аз съм фен на Poker face и Lovegame - а Лейди Гага кефи отсякъде.Едновременно като я погледнеш е прелестно създание(красива е, защото е италианка) и едновременно е някак отблъскваща ------------> Аз оба4е съм и голям фен ....

Не 4е ме засяга, но има ли си приятел? - Казваха 4е е лизбийка, но на мен не ми се вярва ... :-D :) :)

December
05-24-2010, 14:22
Според мен е би.То за "гаджета" около нея много не се говори.Медиите наблягат върху това какъв пол е :lol: Мен ми е интересно к'во толкова се задълбочават,кой бил гей,кой си е направил операция и т.н. Важна е музиката!Мисля,че преди време имаше слухове,че имала връзка със онзи от Истинска Кръв дето играе във видеоклиповете й.
Не съм сигурна обаче...

pamii
05-24-2010, 17:08
Аз съм фен на Poker face и Lovegame - а Лейди Гага кефи отсякъде.Едновременно като я погледнеш е прелестно създание(красива е, защото е италианка) и едновременно е някак отблъскваща ------------> Аз оба4е съм и голям фен ....

Не 4е ме засяга, но има ли си приятел? - Казваха 4е е лизбийка, но на мен не ми се вярва ... :-D :) :)

He e итаниянка. Родена е в Ню Йорк. :)

December
05-24-2010, 20:24
^ Т'ва,че е родена в Ню Йорк нищо не значи.И аз съм родена в България,но имам риски корени.Или както му викат наще с майка от СССР :lol:
Лейди ГаГа има италянски корени - www.ladygaga.com/bio/+lady+gaga+italian&cd=1&hl=bg&ct=clnk&gl=bg]Цък (http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:ROk6UEBZChcJ:

Поздравче с една мното приятна и весела песничка - [url]http://www.youtube.com/watch?v=mVEG793G3N4

naviacha
05-24-2010, 22:27
малко фън
http://www.vbox7.com/play:ae22c2b3 8-)

Ambrosia
05-24-2010, 22:41
"I'm a freak bitch baby!" това мисля 8-)

MuffinzZ
05-27-2010, 09:19
много е готина тая жена... любима песен Monster :smt007


малко е грозничка от време на време... особено в клипа за Телефон... ама иначе е страхотна.. костюмите й са върха :grin:

LoveLetter
06-08-2010, 15:34
http://www.ladygaga.com/alejandro/video/

От 30 минути чакам и ми е заредило само 25 секунди, но важното е, че най-сетне излезе! 8-)

wali00
06-08-2010, 16:37
Нямам търпение!!.. Поредния хит, койтто ще покори класациите.. От това, което видях в тийзърите, излежда, че видеото ще е малко тъпо, ама.. Ще се види.. :grin:

Molzinka
06-08-2010, 16:39
http://www.ladygaga.com/alejandro/video/

От 30 минути чакам и ми е заредило само 25 секунди, но важното е, че най-сетне излезе! 8-)

Тъкмо влязох да питам дали е излязъл клипа 8-) На мен нещо не иска да ми го отвори :x Дайте друг линк моля ви :)

LoveLetter
06-08-2010, 16:44
Да и на мене ми заби.

AutomatiC
06-08-2010, 16:55
фен! 8-)
луда е,има стил и знае как се прави шоу.. какво повече ви трябва? :D

Molzinka
06-08-2010, 17:07
Аз си намерих сама линкче 8-) Заповядайте http://www.youtube.com/watch?v=niqrrmev4mA&feature=player_embedded#! :grin:

wali00
06-08-2010, 17:09
преди малко излезееее.. гледайте го > http://www.ladygaga.com/alejandro/video/ ще останете леко.. :shock:

LoveLetter
06-08-2010, 17:17
:shock: Тая жена просто е родена да бъде звезда! <3

December
06-08-2010, 17:32
И аз мисля скоро време да си сложа Гага на ава 8-)
Уф още чакам да зареди...много хора го гледат и става адски бавно :smt010

LoveLetter
06-08-2010, 17:34
Мене ми е заредило 2 минути и малко, а чакам от 40 минути сигурно. 8-)

December
06-08-2010, 17:53
Леле супер дупер е!!!!!
Гледах го 2 пъти,ще го повторя сигурно още 3-4 8-) :grin: :grin: :grin:
Харесва ми, че не е много цветен.Изглежда стилнооо :grin:
Леле колко съм превъзбудена :lol: 8-) :grin: :grin: :grin:
Имам чувството,че нарочно във клиповете е по прашки за да докаже,че няма кур :lol:

LoveLetter
06-08-2010, 17:58
Прави го, за да зарадва бате ви Борислав. :lol:

Знам, че след всеки нейн клип го казвам, но това е най-доброто и видео до сега. 8-)

wali00
06-08-2010, 17:59
хаха.. може и така да е.. мене лично клипа ми е странен (както обикновено :D ).. очаквах мааааалко повече.. :oops: и все пак- страхотен е :P междудругото.. май бях спред първите 300, които го гледаха 8) не че се хваля де :oops:

December
06-08-2010, 18:18
хаха.. може и така да е.. мене лично клипа ми е странен (както обикновено :D ).. очаквах мааааалко повече.. :oops: и все пак- страхотен е :P междудругото.. май бях спред първите 300, които го гледаха 8) не че се хваля де :oops:Аз бях 306 :D
Просто споделям.

LoveLetter
06-08-2010, 18:23
Имам въпрос. "The Fame" има ли клип?

Вчера тамън пуснах на една френска,музикална телевизия и даваха някакъв клип на Лейди Гага, който никога не съм гледал ама беше в края и не разбрах коя е песента. :)

December
06-09-2010, 12:56
Леле,за има-няма 24ч. видеото е гледано повече от 3 милиона пъти :shock:
Това нов рекорд ли е :-o ??

Molzinka
06-09-2010, 13:11
Знам, че след всеки нейн клип го казвам, но това е най-доброто и видео до сега. 8-)

На мен пък не ми хареса чак толкова много. :? Може би, защото очаквах повече 8-) С тази прическа не ми харесва, по-добре беше с дълга коса :(

LoveLetter
06-09-2010, 13:14
Може би съм го казал от еуфорията.. 8-) Иначе обективно погледнато най-добрия и клип е към "Папараци", а лично на мене ми е любимо видеото към "Love Game". :)

Molzinka
06-09-2010, 13:17
На мен пък любимото ми видео е към Bad Romance, а също и Telephone :)

December
06-09-2010, 13:40
На мен пък любимото ми видео е към Bad Romance, а също и Telephone :)И на мене :)
Телефона е страшен филм!Много ми харесва.И особенно там дето всички клиенти от закусвалнята умират 8-) И после танца :smt007
По сити чух,че тая кола с която се возят била от някакъв филм на Тарантино.

Molzinka
06-09-2010, 14:48
На мен пък любимото ми видео е към Bad Romance, а също и Telephone :)И на мене :)
Телефона е страшен филм!Много ми харесва.И особенно там дето всички клиенти от закусвалнята умират 8-) И после танца :smt007
По сити чух,че тая кола с която се возят била от някакъв филм на Тарантино.

Да и аз нещо такова чух. Мен ме кефи най-вече в затвора и като танцува пак в затвора и после като намига вече на излизането от затвора 8-) 8-)

wali00
06-09-2010, 15:02
От филма Kill Bill e.. 8)

TrustNobody
06-09-2010, 15:07
а вие разбрахте ли видеото на Алехандро?

LoveLetter
06-09-2010, 15:49
Честно казано не схванах замисъла.. 8-) Но щом е Гага, значи автоматично ми става любимо.

Cameo
06-09-2010, 19:00
Просто нямам думи да опиша колко много обичам тази песен, а за видеото нямам думи! Уникат! Обожавам всичко в това видео! :grin: ЩЕ го гледам пак и пак и пак и пак и пак....................и никога няма да ми омръзне :smt001 \:D/

ArrowsOfDeath
06-09-2010, 21:38
Хареса ми видеото на Алехандро. С къса коса изглежда доста добре. А и отново показа хубаво тяло.
Очаквам следващите видеота да са на Monster и So Happy I Could Die.

TrustNobody
06-09-2010, 22:23
ще си кажа това,което разбрах АЗ от видеото.

според мен става въпрос за гейовете и това как са отритнати от обществото.Алехандро е съпруга на Гага и е мъртъв,защото е бил гей.Той е в ковчега,дават го и в началото,мяза на Том Круз в лицето ама е много по-хубав 8-) опитвам се да схвана и това,където е облечена като монахиня.
абе общо взето всичко се върти около гейовете,Хитлер и армията 8-)

slavito007
06-10-2010, 08:37
Aко не вникнеш по-дълбоко в смиволизма на клипа или не прочетеш нещо в нета за него, няма да го разбереш. Да, Алехандро е хомосексуален. Целта на всички църковни снимволи в клипа е, че католическата църква отрича хомосексуалните. А гага, както знаете, е учила в католическо училище... Тя се опитва да обучи армията си(танцьорите) да бъдат хетеро. Към края на клипа обаче виждате, че двама започват да си разменят ласки и Гага побеснява. Накрая Гага бива убита.

Това е в общи линии. Всеки който иска да вникне по-дълбоко в смисъла може да потърси още информация.

п.с. Няма да има повече видеореализации на сингли от The Fame Monster. Чак през 2011, когато излиза новият албум.

LoveLetter
06-10-2010, 11:40
Аха, благодаря за инфото. :)

Иначе ще умра, ако не направи видео на "Монстър". 8-)

wali00
06-10-2010, 11:51
Aко не вникнеш по-дълбоко в смиволизма на клипа или не прочетеш нещо в нета за него, няма да го разбереш. Да, Алехандро е хомосексуален. Целта на всички църковни снимволи в клипа е, че католическата църква отрича хомосексуалните. А гага, както знаете, е учила в католическо училище... Тя се опитва да обучи армията си(танцьорите) да бъдат хетеро. Към края на клипа обаче виждате, че двама започват да си разменят ласки и Гага побеснява. Накрая Гага бива убита.

Това е в общи линии. Всеки който иска да вникне по-дълбоко в смисъла може да потърси още информация.

п.с. Няма да има повече видеореализации на сингли от The Fame Monster. Чак през 2011, когато излиза новият албум.



:shock: :shock: :shock:


1во на 1во- Ако наистина това е посланието на видеото.. Е ОТКАЧЕНО.. :shock:

2ро..- как така нама да има повече видеореализации от албума.. нали постояяяянно се говори, че Монстър е очакваното продължение на Папараци и Телефон.. :(

Molzinka
06-10-2010, 12:53
Аз въобще не можах да хвана посланието :( За мен това е един от най-глупавите и скучни нейни клипове и мога да кажа, че съм СТРАШНО разочарована и очаквах много повече. Дано информацията от по-горните мнения да не е вярна, защото Monster наистина трябва да има клип!

December
06-10-2010, 17:35
Вижте какво намерих като се ровичках предималко :D
http://ladygaga.wikia.com/wiki/Gagapedia

TrustNobody
06-10-2010, 17:47
Aко не вникнеш по-дълбоко в смиволизма на клипа или не прочетеш нещо в нета за него, няма да го разбереш. Да, Алехандро е хомосексуален. Целта на всички църковни снимволи в клипа е, че католическата църква отрича хомосексуалните. А гага, както знаете, е учила в католическо училище... Тя се опитва да обучи армията си(танцьорите) да бъдат хетеро. Към края на клипа обаче виждате, че двама започват да си разменят ласки и Гага побеснява. Накрая Гага бива убита.

Това е в общи линии. Всеки който иска да вникне по-дълбоко в смисъла може да потърси още информация.

п.с. Няма да има повече видеореализации на сингли от The Fame Monster. Чак през 2011, когато излиза новият албум.

добра логика 8-)

LoveLetter
06-10-2010, 18:17
Вижте какво намерих като се ровичках предималко :D
http://ladygaga.wikia.com/wiki/Gagapedia
К'во е добро.. 8-)

ArrowsOfDeath
06-10-2010, 18:52
Абе каквото и да си говорим Lovegame си е най-яката за издивяване 8)
Между другото вече е направила 70млн слушания в last.fm 8-) Няма друг такъв случай просто.

UrbanLegend
06-10-2010, 18:55
ако някой го итересува само да кажа,че в Нюйоркър вече продават тениски и потничета с лика на Гага.Май имат договор или нещо подобно.Дори на самия етикет е тя.

December
06-10-2010, 18:58
Абе каквото и да си говорим Lovegame си е най-яката за издивяване 8)
Между другото вече е направила 70млн слушания в last.fm 8-) Няма друг такъв случай просто.Бийтълс имат 200млн. 8-)

LoveLetter
06-10-2010, 19:00
Аз съм помогнал с 328 слушания за 1 седмица.. 8-)

Иначе имам тениска на Гага, но е поръчана от портокала и вече ми е малка. 8-)

naviacha
06-11-2010, 00:08
а в ютубата е гледана 10 млн пъти за два дни.. а само за времето през което изгледах клипа бяха написани 230 нови коментара :D

badblood
06-11-2010, 08:15
лейди гарга ме кефи :ддддд
клиповете и до един ми харесват
много шантави но нали тва я издигнаха нагоре в класациите
оригиналното и мислене като цяло до колкото разбрах тя си прави почти всчики дрехи и пише песните си сама
но не мога да споря това са само слухове
:-D :)

magince
06-11-2010, 21:48
^ Не всички ги прави сама, има дрехи от модни ревюта, други сцени, това с балоните също не е нейно


Йее и аз съм фен на Гага 8-)

VALady
06-13-2010, 14:53
Новият й клип е страхотен, както и песента. По цял ден си я слушам. :-)

xWandereRx
06-13-2010, 16:24
Lady Gaga - Alejandro :smt007 :smt007 :smt007

4o4ina
06-14-2010, 18:09
Фен!
Много ми харесват песните и стила и,изобщо Гага е №1... :grin:

Discard
06-14-2010, 20:00
Фен!-Супер е :grin:

selenasky
06-14-2010, 22:56
Алехандро (новата й песен е мн яка) , но клипа си е малко брутален признайте си ... ина4е харесвам ГаГа - мн е интересна и готина, и ТЯ Е ГОСПОДАРКАТА - вси4ки певици я имитират :-D :-)

VALady
06-15-2010, 13:16
Не мисля, че я имитират. Тя е сравнително нова певица и не съм видяла някой, който се е повлиял от стила й.

DaNi2
06-15-2010, 13:27
на мен ми харесват само песните

jo0zy
06-16-2010, 08:07
купете си шапки,фенчета.. :D

Аз си купих вече :D :D :D

По темата: Отвратителна е! Мразя я. Стана известна само защото лъжеше, че е мъж, после хемафродит .. някъф се папарак й снимал оная работа. Хората се поинтересуваха за нея като чуха тези слухове. Всичко е за славата. Песните й не ми харесват особеноо. Само Bad romance ми хвана окото, но тя е стара вече. Просто ми е смешна :-D

wali00
06-16-2010, 11:21
купете си шапки,фенчета.. :D

Аз си купих вече :D :D :D

По темата: Отвратителна е! Мразя я. Стана известна само защото лъжеше, че е мъж, после хемафродит .. някъф се папарак й снимал оная работа. Хората се поинтересуваха за нея като чуха тези слухове. Всичко е за славата. Песните й не ми харесват особеноо. Само Bad romance ми хвана окото, но тя е стара вече. Просто ми е смешна :-D



пъъълни глупости говориш.. тези измислени слухове се появиха 5-6 месеца, след като стана известна.. и да ти кажа- не са и повлияли по никакъв начин..

December
06-16-2010, 13:19
По темата: Отвратителна е! Мразя я. Стана известна само защото лъжеше, че е мъж, после хемафродит .. някъф се папарак й снимал оная работа. Хората се поинтересуваха за нея като чуха тези слухове. Всичко е за славата. Песните й не ми харесват особеноо. Само Bad romance ми хвана окото, но тя е стара вече. Просто ми е смешна :-DАлооо антито,к'во търсиш тука?Айде марш!Ако не си видяла,отгоре пише ФЕН ТЕМА.И въобще не ме интересува личният й живот.Важното е, че пее добре.Песните и са невероятни,а за клиповете каквото и да кажа няма да е достатъчно.Най-добрите!Като къси филми са.

jo0zy
06-16-2010, 16:44
По темата: Отвратителна е! Мразя я. Стана известна само защото лъжеше, че е мъж, после хемафродит .. някъф се папарак й снимал оная работа. Хората се поинтересуваха за нея като чуха тези слухове. Всичко е за славата. Песните й не ми харесват особеноо. Само Bad romance ми хвана окото, но тя е стара вече. Просто ми е смешна :-DАлооо антито,к'во търсиш тука?Айде марш!Ако не си видяла,отгоре пише ФЕН ТЕМА.И въобще не ме интересува личният й живот.Важното е, че пее добре.Песните и са невероятни,а за клиповете каквото и да кажа няма да е достатъчно.Най-добрите!Като къси филми са.

Хах к'во като е фен тема.. имам право на мнение, на мен не ми харесва като личност и ако искам мога да го кажа и тук . Мен какво ми пука, че са като малки филми :-D Пък и не съм те питала теб какво точно те интересува и какво не :D

ArrowsOfDeath
06-16-2010, 17:36
А тей, скарай им се! Кво си мислят! :lol:

December
06-16-2010, 19:01
По темата: Отвратителна е! Мразя я. Стана известна само защото лъжеше, че е мъж, после хемафродит .. някъф се папарак й снимал оная работа. Хората се поинтересуваха за нея като чуха тези слухове. Всичко е за славата. Песните й не ми харесват особеноо. Само Bad romance ми хвана окото, но тя е стара вече. Просто ми е смешна :-DАлооо антито,к'во търсиш тука?Айде марш!Ако не си видяла,отгоре пише ФЕН ТЕМА.И въобще не ме интересува личният й живот.Важното е, че пее добре.Песните и са невероятни,а за клиповете каквото и да кажа няма да е достатъчно.Най-добрите!Като къси филми са.

Хах к'во като е фен тема.. имам право на мнение, на мен не ми харесва като личност и ако искам мога да го кажа и тук . Мен какво ми пука, че са като малки филми :-D Пък и не съм те питала теб какво точно те интересува и какво не :DАми ще те цитира "имам право на мнение" :razz: Може и да не си ме питала,обаче аз имам право на мнение!Мога да си спамя и да се заяждам колкото си искам :razz:

ArrowsOfDeath ух,скара ни се тя.Защото има право на мнение!Внимавай,че да не се скара и на тебе 8-) :lol:

LoveLetter
06-16-2010, 19:35
Нали знаеш, че и аз може да излъжа, че имам 100 пишки с извинение ама няма да стана известен. Така, че си направи извода дали славата и се дължи на това. :)

Phobiaa
06-16-2010, 19:51
ФЕН!
Харесвам я,защото е различна.И прави уникални песни и клипове. :smt001

Eisblume
06-16-2010, 20:20
ФЕНКА!
Досега не съм виждала певица, която да дава почти всичките си средства за да направи незабравимо шоу за феновете си. Едва ли всяка певица би излязла да пее докато има грип. А когато чух /и видях/ изпълнението на Покър фейс в едно радио бях удивена.
Малко ще се цитирам от вбокса под клипчето със снимките й от максим :Да питам тези които не вярват, че е жена: пред вас ли искате да се разчекне,че да повярвате? :lol:

jo0zy
06-17-2010, 21:02
По темата: Отвратителна е! Мразя я. Стана известна само защото лъжеше, че е мъж, после хемафродит .. някъф се папарак й снимал оная работа. Хората се поинтересуваха за нея като чуха тези слухове. Всичко е за славата. Песните й не ми харесват особеноо. Само Bad romance ми хвана окото, но тя е стара вече. Просто ми е смешна :-DАлооо антито,к'во търсиш тука?Айде марш!Ако не си видяла,отгоре пише ФЕН ТЕМА.И въобще не ме интересува личният й живот.Важното е, че пее добре.Песните и са невероятни,а за клиповете каквото и да кажа няма да е достатъчно.Най-добрите!Като къси филми са.

Хах к'во като е фен тема.. имам право на мнение, на мен не ми харесва като личност и ако искам мога да го кажа и тук . Мен какво ми пука, че са като малки филми :-D Пък и не съм те питала теб какво точно те интересува и какво не :DАми ще те цитира "имам право на мнение" :razz: Може и да не си ме питала,обаче аз имам право на мнение!Мога да си спамя и да се заяждам колкото си искам :razz:

ArrowsOfDeath ух,скара ни се тя.Защото има право на мнение!Внимавай,че да не се скара и на тебе 8-) :lol:


Хах с ирония ли искаш да ме затапиш :D Отивай да си слушаш ГаРгата и стига си се правила на смешна, защото не си :)

LoveLetter
06-17-2010, 21:08
Айде, без да ти знае много устата за December, а?! Велика си, като се опитваш да затапиш с изтърканите си лафчета..вери криейтив! Направо късаш! :wink:

TrustNobody
06-18-2010, 13:10
айде антитата да се изнесат от темата,хванати под ръчичка.щото ти може и да имаш право на мнение,ама то няма място във фен темата.прави си анти-фенче теми и си писукай колкото си искаш,че гага била мъж,гей,травестит или квото и да било.ок?

selenasky
06-18-2010, 16:14
нима някой е способен да направи анти-фен тема на Гага :shock:
но да ви кажа предпо4итам това от колкото някакви хейтъри да я плюят пред о4ите на феновете като нас ...

ArrowsOfDeath
06-18-2010, 16:25
А колко от феновете й тука знаят истинското й име? Кажете си честно :lol:

bloodyF
06-18-2010, 16:49
фенка!!
ArrowsOfDeath ,аз поне и го знам ;)

LoveLetter
06-18-2010, 18:29
Напишете в mp3bear Stefani Germanotta и има няколко песнички, които са от преди 5-6 години и са доста добри. :)

selenasky
06-18-2010, 19:27
Казва се Стефани Гуенрота , защото е от италиански произход :grin:

wali00
06-18-2010, 20:03
Казва се Стефани Гуенрота , защото е от италиански произход :grin:

Не е ли Стефани Германота.. :? поне така съм чел/чувал..

LoveLetter
06-18-2010, 20:21
Казва се Стефани Гуенрота , защото е от италиански произход :grin:
:lol: :lol: :lol:

December
06-18-2010, 20:25
А колко от феновете й тука знаят истинското й име? Кажете си честно :lol:И аз го знам 8-) :lol:
Стефани.Ами Лейди ГаГа е по-добре :lol: По-шантаво,точно като за нея.Вече имам 340 слушания в ласта :smt081

TrustNobody
06-18-2010, 20:53
на кооооооооооой му дреме..важното е,че ми е кеф да я слушам :grin: 8-)

ArrowsOfDeath
06-18-2010, 23:33
А колко от феновете й тука знаят истинското й име? Кажете си честно :lol:И аз го знам 8-) :lol:
Стефани.Ами Лейди ГаГа е по-добре :lol: По-шантаво,точно като за нея.Вече имам 340 слушания в ласта :smt081

Аз пък не усетих кога съм й направил почти 500 8-)

LoveLetter
06-19-2010, 08:17
Мене нещо ми се бъгна..Имам нейни 570 слушания, ама не ми отчита нищо от последните 3-4 дни. Пък изведнъж свръхестествено Paramore от 50 слушания станаха 260.. 8-)

DePutaMadre
06-19-2010, 09:42
Alejandro .. :smt007 абе песните и са велики ..

TrustNobody
06-20-2010, 10:12
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=344775&postdays=0&postorder=asc&start=0

мъж ли е,а? :D

selenasky
06-20-2010, 22:59
Up на тематаааааааа ... Лейди ГаГа е страхотна :-D и не заслужава 2ра страница

ArrowsOfDeath
06-23-2010, 00:05
Коментарът на един украинец в ласта:
Хуйня ваша Гага!

:lol:

umno_dete
06-23-2010, 12:43
И аз съм фенка,харесвам всичките и песни както и нея самата,защото е откачена и различна :)
Точно тва и е якото, не и пука кво ще кажат хората и живее както иска :-) 8) 8) 8)

PsychoBitchFromHell
06-27-2010, 16:48
Гага е адски грозна , но песните й са трепач. 8)

VALady
06-27-2010, 19:07
Поредната щуротия на Гага: На турнето си щяла да вземе и два трупа, които ще са с нея на сцената. :-D

Sofff
06-27-2010, 19:18
Екстравагантна е и тва ме кефи в нея ...

Simonaaaz
06-28-2010, 09:42
Аз съм луда фенка на GAGA. Мн. я харесвам. Всички нейни песни съм ги научила защото все тях слушам. Тя е едиснствена и неповторима. Има мн. яки хитове, а и от хитовете прави албуми - и то да споменем, че са доста качествени. :-) :-) :grin: :grin: :grin:

December
06-28-2010, 10:18
Поредната щуротия на Гага: На турнето си щяла да вземе и два трупа, които ще са с нея на сцената. :-D Къде го прочете т'ва бе :shock: :shock: :lol: Това пък вече...на кой са тия трупове :shock: :lol: Първо си помислих,че е само шега,но като я знам Гага каква е откачена,може и това да направи :-D

MichellePhan
06-28-2010, 13:01
На коя песен ще е следващият и клип?

П.С: http://www.vbox7.com/play:3785e6fc

VALady
06-29-2010, 14:34
Поредната щуротия на Гага: На турнето си щяла да вземе и два трупа, които ще са с нея на сцената. :-D Къде го прочете т'ва бе :shock: :shock: :lol: Това пък вече...на кой са тия трупове :shock: :lol: Първо си помислих,че е само шега,но като я знам Гага каква е откачена,може и това да направи :-D

В сайта на Хай Клуб. Ето я статията:

Скандалната певица измисли нов начин да направи изпълненията си още по-шокиращи. Рецептата се оказа просто - нужно е само да поставиш на сцената двойка трупове.

Лейдито действа по въпроса със специалиста по съхранение на мъртви тела д-р Гюнтер фон Хагенс, за да добави към екипа на турнето си двама мъртъвци.

Немският доктор фон Хагенс е спорна фигура. Преди известно време той възмути обществеността, като откри изложба на мъртъвци, наречена Body Worlds.

Сега GaGa иска да получи консервирани трупове за декор на концерта си в Лас Вегас през март следващата година.

„Тя е във възторг от живота и работата на Гунтер. Той е израснал в Германия, страна, която GaGa обича. Освен това е създал нещо като пощенска служба, която продава и доставя на указан адрес части от тялото", разказва приятел на певицата.

Гунтер фон Хагенс използва човешки останки, които може да съхранява безкрайно дълго благодарение на изобретен от него метод на консервация. За тази цел той заменя всички течности от тялото с течен силикон.

Сега очевидно GaGa се опитва да премине всички граници, поставяйки истински трупове на сцената. Дали наистина ще се осмели да го направи?

loliii
06-29-2010, 22:25
Харесвам стила й и песните й - всичките до една, но не харесвам нея. Грозна е и е шантава... разбирам, че е намерила начин да привлече внимание и да изгради имидж, както всеки изпълнител прави, но това е прекалено стряскащо за мен.
Иначе новата й песен ме кефи, но някой би ли ми обяснил връзката между Алехандро, Фернандо и Роберто? :D

RecoveryNY
06-30-2010, 07:51
Доста вдъхновяваща.
Харесвам я,не е от най-талантливите певици,гласа й няма най-доброто звучене,но определено ми харесват песничките й и много ме радва откачената й визия.Мисля,че музикалния свят се нуждаеше именно от такава откачалка като нея.Много е сладка. :-)

Lincheto
06-30-2010, 08:12
Малко ми е странно, че човек със снимка на Джордисън слуша Гага. 8-)

December
06-30-2010, 08:54
Малко ми е странно, че човек със снимка на Джордисън слуша Гага. 8-) Джордисън,Джордисън той е уникален бее :D А пък колко яко блъска по барабаните си, аууу <33 :D
М и Гага си е яка(разбира се не чак колкото слипкнот и др.).Попринцип не слушам вече много изпълнители като нея които ги дават по City и The Voice, но тя определено е добра.
И е вярно,че си слушам доста различни неща.Не смятам да се ограничавам само в един стил,както някои се правят на рапъри или метали и т.н. :lol:

Lincheto
06-30-2010, 09:41
Правилно няма лошо. 8-)

:-)

LoveLetter
06-30-2010, 10:18
http://www.youtube.com/watch?v=xDFC0nttdOU

Новооо! :grin:

ArrowsOfDeath
06-30-2010, 11:38
Ето и един много добър ремикс на Lovegame - http://www.youtube.com/watch?v=3KT72vBczDA

SpecHide
06-30-2010, 15:16
Прави хубави песни, но стилът и не ми харесва. :?

elito0o0o0
06-30-2010, 15:33
Малко ми е странно, че човек със снимка на Джордисън слуша Гага. 8-) Джордисън,Джордисън той е уникален бее :D А пък колко яко блъска по барабаните си, аууу <33 :D
М и Гага си е яка(разбира се не чак колкото слипкнот и др.).Попринцип не слушам вече много изпълнители като нея които ги дават по City и The Voice, но тя определено е добра.
И е вярно,че си слушам доста различни неща.Не смятам да се ограничавам само в един стил,както някои се правят на рапъри или метали и т.н. :lol:Lincheto какво общо има снимката?!
Искам да кажа, че за пръв път да ми хареса песен на Лейди ГаРга :lol: Тая alejandro не ще да ми излезе от акъла.. 8-) А btw Joey е много готин пък :-P хяхях :D Аз също слушам много различни неща :-o Зависи дали ми харесва една песен.. не е нужно да съм фенка на групата или изпълнителя/изпълнителката... 8-)

VALady
06-30-2010, 16:43
Вижте снимката тук - http://www.bliasak.bg/news/p3_7194_0.html :?

StriPPeD
07-01-2010, 18:36
ALEJANDROO :smt007 :smt035

DarkGirll
07-01-2010, 18:53
alejandro,alejandro... :-({|= :smt003 Уникална е! Харесвам всичките й песни и стилът й и всичко :grin:

StriPPeD
07-01-2010, 19:08
митовете, че е мъж са просто глупави :D
някои хора си нямат друга работа :shock:

darsit0
07-02-2010, 09:47
може и мистър гага да е, ама няма значение. пак ме кефи..... или по-скоро ме кефят песните й :D