PDA

View Full Version : Бих избягала,но после няма да има живот за мен



MishaBabyy
05-20-2010, 17:25
Не знам как стана.Да ги наречем В.-лапето,и Д.-сериозният,зрелият.Бих избягала с него далеч от всичко.

В.-голямата любов.Заедно сме вече някъде от година и половина,непрекъснато на раделяния и събирания.Карахме се постоянно,разделяхме се сигурно 100 пъти,после пак се събирахме.Подлудяваше ме,пиех всяка вечер,ревах по цели нощи,но ето че и тази нощ както всяка друга сънувах го и не исках никога повече да се събудя.Един рай,в който да не се караме.Сега отново сме заедно,но сме скарани за пореден път...
Тогава дойде Д..Идеалният.Умен,грижовен, мее да изслушва,страхотно тяло-абе,перфектен.С него ми е идеално,когато се виждаме,не искам да си тръгвам(пояснявам-приятели сме).Той призна че ме харесва.И че е готов да чака,колкото ми е необходимо.
Просто не знам какво да правя...Днес Д. дойде в даскало за да бие В.,защото ме наранява.Казва че е готов на всичко за мен...усещам,че и аз го обичам,но....без В. умирам.един ден ако не го видя,и съм труп.Заради него се скарах с приятелите си,промених си поведение,характер..повече о от яд.
Благодаря на всички които прочетоха тези глупости.Не очаквам подкрепа,по скоро съжаление.Само това заслужавам.

mArMaLaDkA
05-20-2010, 17:31
'бахти мазохистите, майна. и ти не знаеш кво искаш.

AutomatiC
05-20-2010, 17:35
както казва "мармаладка" не бъди мазохистка,макар че не виждам каква му е работата на Д. да ходи да бие В. наранил те е,ама ти сама си виновна,щом го търпиш..

SmilezZz
05-20-2010, 17:49
Нещата от рода на "Обичам и двамата" - няма..
По-вероятно е да не обичаш нито единия,или пък да чувстваш нещо повече към единия..Но да обичаш и двамата - няма такова нещо..
Явно ти си поредната,която не знае какво иска..Седни,обмисли добре кого обичаш или дали изобщо обичаш и тогава решавай с кого да бъдеш,и какво да правиш

MishaBabyy
05-20-2010, 17:53
То ми е пределно ясно-обичам В.и бих дала всичко за да съм с него,но това ми се отразява доста зле и го осъзнавам.То не бяха приказки,не бяха обещания.Бих се радвала ако Д. ме измъкне от това,но обичта ми към него е по-скоро приятелска...може би заглавието ми не е правилно,ще го сменя.

silversteinn
05-20-2010, 18:04
За твое 'добро' ще е да "избягаш" с въпросния Д., но щом обичаш В., не виждам какво можеш да направиш. На сърцето не може да се заповядва. На където и да тръгнеш ще те боли накрая. Ако останеш с В. вероятно ще продължите да се карате, но ако тръгнеш с Д. може доста време да съжаляваш.
И все пак решението си е твое.

radeberger
05-20-2010, 18:07
Намери си 3-ти или тръгни с Д.

ledenakrasota
05-20-2010, 18:24
Не може да си с човек,който уж те обича и ти го обичаш и непрекъснато да се карате.

Това си е мазохизъм.При повечето момичета колкото по-гадно се държат с теб,толкова повече обичаш.Това няма да се промени,ако не предприемеш мерки.Иначе само си губиш времето :)

Nakadah
05-20-2010, 18:28
И това ако не е Миша баби дето дрънкаше че тя-кифлата е преуспяла и другите момичета само и завиждат... :lol:

Priceless
05-20-2010, 18:37
Ъм .. очаквала съжаление .. и за какво ?! Единственото нещо, за което те съжалявам е това, че си неориентирана.

Snickers
05-20-2010, 18:51
Ау, кой, по дяволите, би тръгнал с теб? :-o

lubomirky
05-20-2010, 19:00
Ау, кой, по дяволите, би тръгнал с теб? :-o

В. и Д.

Snickers
05-20-2010, 19:11
Ау, кой, по дяволите, би тръгнал с теб? :-o

В. и Д.Те са въображаеми.

lubomirky
05-20-2010, 19:18
значи в момента се води битка между Д. и В. във въображението и.

zvQr_nO_s_ChAr
05-20-2010, 19:52
Нещата от рода на "Обичам и двамата" - няма..
По-вероятно е да не обичаш нито единия,или пък да чувстваш нещо повече към единия..Но да обичаш и двамата - няма такова нещо..
Явно ти си поредната,която не знае какво иска..Седни,обмисли добре кого обичаш или дали изобщо обичаш и тогава решавай с кого да бъдеш,и какво да правиш

+1

YouDontKnowMe
05-20-2010, 20:03
Прекалено силни думи използваш, прекалено много внимание отделяш на тези глупости. Аз съм труп, ако не виждам майка ми. Не виждам как разни момченца седят над всичко за вас. Просто преиначаваш. Не обичаш нито един, капризничиш. Съжалявам за острото ми мнение. Просто на всеки се случва, но вие го изкарвате, все едно света е свършил .. Не заслужаваш съжаление. Заслужаваш игнор.

codi
05-20-2010, 23:33
Не знам как стана.Да ги наречем В.-лапето,и Д.-сериозният,зрелият.Бих избягала с него далеч от всичко.

В.-голямата любов.Заедно сме вече някъде от година и половина,непрекъснато на раделяния и събирания.Карахме се постоянно,разделяхме се сигурно 100 пъти,после пак се събирахме.Подлудяваше ме,пиех всяка вечер,ревах по цели нощи,но ето че и тази нощ както всяка друга сънувах го и не исках никога повече да се събудя.Един рай,в който да не се караме.Сега отново сме заедно,но сме скарани за пореден път...
Тогава дойде Д..Идеалният.Умен,грижовен, мее да изслушва,страхотно тяло-абе,перфектен.С него ми е идеално,когато се виждаме,не искам да си тръгвам(пояснявам-приятели сме).Той призна че ме харесва.И че е готов да чака,колкото ми е необходимо.
Просто не знам какво да правя...Днес Д. дойде в даскало за да бие В.,защото ме наранява.Казва че е готов на всичко за мен...усещам,че и аз го обичам,но....без В. умирам.един ден ако не го видя,и съм труп.Заради него се скарах с приятелите си,промених си поведение,характер..повече о от яд.
Благодаря на всички които прочетоха тези глупости.Не очаквам подкрепа,по скоро съжаление.Само това заслужавам.

Животът не ти се вижда честен???

iiordanova
05-21-2010, 06:45
Нещата от рода на "Обичам и двамата" - няма..
По-вероятно е да не обичаш нито единия,или пък да чувстваш нещо повече към единия..Но да обичаш и двамата - няма такова нещо..
Явно ти си поредната,която не знае какво иска..Седни,обмисли добре кого обичаш или дали изобщо обичаш и тогава решавай с кого да бъдеш,и какво да правиш

+ И обмисли всичко до последно , за да не те е яд после ..

December
05-21-2010, 07:19
П@к лi Tи уе KiФлоОу


Ау, кой, по дяволите, би тръгнал с теб? :-oТо и аз тва се чудя :lol: С тея белите устни(които изглеждат неуписуемо до черно наплесканата й кожа от фдт) как ли целува Д. и В.

Гледайти,завиждайтии дрисли мръснии :lol: Кво стана ма Мише?За тея глупости дет ги пишеш ли да ти завиждаме?

pandelka
05-21-2010, 07:43
значи в момента се води битка между Д. и В. във въображението и.

Добре де мамка му .. какво значение има това в момента .. каквато и да е тя .. който и да я харесва и да не я харесва и тя е човек и като всички останали има проблеми .. нужно ли е винаги да се отвръща с такива неща,айде няма нужда :) .

Моето мнение е че колкото и да обичаш Б .. колко и да ти е хубаво да бъдеш с него .. просто ти самата виждаш че той ти носи дори може би повече болка,отколкото щастие . :? За това .. аз те съветвам да прекратите всичко,може пък да е за добре , това ще го разбереш след време :) .

babybyme
05-21-2010, 10:44
една любов, когато прекалено много се преиначава с караници и раздели, се изгубва малко или много. но пък също може и да стане по-силна. според мен, трябва да започнеш на ново и да оставиш това момче, без което не можеш - В., защото ще се научиш поне да не си зависима от някого (него). :) успех!!! :D :D :D :D

hopekiller
05-21-2010, 15:20
А, Б, В - днес връзките са от А до Я. От разказаното от теб, стигам само до неприятни изводи, но няма да ги споделям, за да не се чувстваш наранена...А решението на проблема ти е елементарен: Сядаш си на задника, обмисляш сериозно с кой искаш да бъдеш и кой е по ценен за теб. От кой би могла да научиш нещо ново и кой би могла да научиш на нещо ново. Тогава идва момента, със зелената лампа над главата - "дзън". Отиваш при човека, който си предпочела и му казваш. После следват битки, побоища, ходения по училища...добре познатия сценарий. Колко розово.

ReachlessGirl
05-22-2010, 07:59
.Не очаквам подкрепа,по скоро съжаление.Само това заслужавам.
сама си го каза .. а защо трябва да бъде така?
Не си малка .. избери едно от двете момчета иначе само ще става по - лошо .. :?

BlindedAngel
05-22-2010, 08:24
Тия двете сладурани колко ли забрани този път ще нарушат :grin: :grin: Страааашнаааа 8-) Поздрав :-P

Lucyy
05-22-2010, 08:52
Нещата от рода на "Обичам и двамата" - няма..
По-вероятно е да не обичаш нито единия,или пък да чувстваш нещо повече към единия..Но да обичаш и двамата - няма такова нещо..
Явно ти си поредната,която не знае какво иска..Седни,обмисли добре кого обичаш или дали изобщо обичаш и тогава решавай с кого да бъдеш,и какво да правиш

+

justonegirlwithonehope
05-22-2010, 09:40
Първо не можеш да обичаш двама човека едновременно, невъзможно е, ако си мислиш така по-вероятно е да не обичаш нито един от двамата.Както и да е.По-добре си избери единия и бъди с него или ги остави и двамата и продължи напред, опитай се отново да се промениш към по-добро, започни живота си от начало.Изгради личноста си на ново, нови приятели, нова среда и това е.Ако все пак искаш да бъдеш с В или Д се замисли сериозно с кого от двамата ще е по-добре да си.Не забравяй, че В си го познаваш добре и въпреки всички скандали и всичко останало вие си оставате заедно, може би просто ще трябва да поговорите и да се опитате да направите компромис и двамата, всеки да си каже какво го дразни в другия и да се опитате до някъде да се промените.Описваш Д като идеалния, окей само че идеални хора няма.Нали знаеш, че когато едно момче иска да спечели едно момиче той е перфектен, а далеч след това се заформят проблемите.Едно е да сте приятели, съвсем друго е да имате връзка.А и той няма работа да ходи да бие В при положение, че ти сама си избрала да живееш този живот.Мамка му, ти ако нямаше чувства към В една ли щеше да се унижаваш и да си съсипваш живота по този начин, прояви малко самоуважение и се опитай да разбереш някой работи, защото после сама ще си чукаш главата, ама късно. :)

sh3_1s_7h3_0n3
05-22-2010, 10:25
Щом някой те наранява, кара те да плачеш постоянно, не се чувстваш спокойна, защо изобщо си с него? Колкото и да го обичаш, имай малко повече уважение към себе си, цени се и не позволявай на някой да те тъпче психически. Това вашето не е любов и нормална връзка, а опъване на твоите нерви... Зарежи В., нареви се хубаво... излей си мъката и толкова.
Междувременнно бъди напълно откровена с Д, кавко те тормози, какво не ти дава спокойствие, че имаш нужда да си малко сама, но държиш на него достатъчно... Излизайте заедно, не се отдалечавай, позволи му да влезе в сърцето ти и да бъдеш истински щастлива и обичана. Позволи си да се усмихне и да се чувстваш спокойна, и значима за някого! Ще видиш как животът ти ще се промени в по-добър аспект.

Успех!