PDA

View Full Version : Идея



doggyStyle
05-20-2010, 18:29
Някой може ли да ми даде някаква идея как да се запозная с едно момиче?Проблема е в това, че тя е от другата смяна а там нямам много познати.. :)

SmilezZz
05-20-2010, 18:54
Ми ако се срещнете някъде - поздрави я..Заговори я..После се представи и се запознайте..След това ще намерите обща тема за разговор

nIkEnCeTy_bE
05-21-2010, 19:42
^ Малко тъпо, при положение, че не се познават. Ако е някой надуфка сигурно ще каже къф си ти пък.. зависи от много неща. Можеш чрез някой друг да и намериш фейсбук или нещо подобно и там да я питаш кой клас е ала бала, и така вече като се видите, ще може да се поздравите и заговорите.

LipSy
05-22-2010, 20:20
Ами заприказвай я, ако се срещнете или пък питай някой неин познат за скайпа й и така! Успех все пак :)

ssttu
05-24-2010, 16:24
Страшна тема :D , а отговорите са още по страшни :D :D
Ок ще и намериш skype , facebook и т.н. и какво ще и кажеш там ?
Здравей , аз съм .... , ние сме в различни групи и много искам да се запознаем :D :D :D .
Аз ако съм на мястото на това момиче такъв голям бок ще ти дам ,че ще се чудиш за какво е. :D
Запознайте се по норамлният начин , усмихний се , ако и тя го направи значи имаш някакъв шанс.Отиди при нея за нещо друго направи се на разсеян и в последствие завържете някакъв разговор.Ако се държи като с човек занчи няма да е проблем да и прдложиш да се запознаете , ако пък се държи надменно и по никакъв начин не показва интерес към теб ... за какво ще ти да се запознаваш с нея ?

ssttu
05-24-2010, 16:29
^ Малко тъпо, при положение, че не се познават. Ако е някой надуфка сигурно ще каже къф си ти пък.. зависи от много неща. Можеш чрез някой друг да и намериш фейсбук или нещо подобно и там да я питаш кой клас е ала бала, и така вече като се видите, ще може да се поздравите и заговорите.

според мен малко тъп е отговорът ти , по тази логика как се запознават хората на обществени места (Дискотеки , ресторанти и т.н)? Запаметяват им образа в съзнанието си и след това ги търсят в facebook , за да ги попитат дали искат да се запознаят с тях . :D :D :D
Дори и да се укаже най-надутото момиче , какво ще стане токова ?
Ще ти каже не искам или ще ти обърне гръб , е и с какво ще се промени животът ти с това ? Както във всичко друго , така и в запознанствата има неуспехи , важното е да не се страхуваш и да опитваш . Ако пък се засрамиш ... след 5 минути ще ти мине , не е ли по-добрият вариант от това да си милиш цяла вечер за него/я и да се чудиш какво да направиш и да пускаш теми в форума.

pamii
05-24-2010, 17:34
skype ? :-o

nIkEnCeTy_bE
05-24-2010, 18:41
А мислиш, че автора е способен да го направи? Мислиш ли, че просто ще отиде и ще се запознае? Мислиш ли, какво ще и каже?

elizabethg
05-24-2010, 22:05
Според мен трябва да отидеш и да се запознаете на живо :D Тъпо е във Фейсбук или Скайп...От мен запомни:Момичетата обичат да им се казва директно и да си настоятелен най-вече...Ако се оставиш на страха и интернет пространството...ЗНАЙ:Нямаш Шанс ;) Бъди мил и най-важното...СЕБЕ СИ!!!

doggyStyle
05-25-2010, 20:38
Няколко пъти оставах след даскало и случайно разбрах в кои дни имат физическо и обмислям как да я заговоря ако е в компания например ..какво да кажа ...обичайните неща :D

elizabethg
05-25-2010, 20:42
Нали ти казвам...НА ЖИВО трябва да е ;) Бъди естествен и няма начин да не я спечелиш!След като се запознаете на живо,тогава я намери в Скайп да речем и така ще стане работата.Но гледай да общувате повече на живо!Колкото повече контакти имате,толкова по-добре :) Дано да стане работата :)

doggyStyle
05-25-2010, 21:08
Естествено ,че ще се опитам да се зпозная с нея на живо ,но как да започна всичко в часа по физическо например?

elizabethg
05-25-2010, 21:27
Ами отиди при нея и кажи:"Може ли да се запознаем?"...След като се запознаете завържи някаква тема за разговор и постепенно ще стопите ледовете...Питай я какво обича да прави,каква музика слуша и къде обича да ходи например...След като не се познавате,трябва първо да "опипаш почвата" дето се вика!Бъди мил,прави и комплименти,но в никакъв случай не прекалявай!Всичко в границите на нормалното ;)

elizabethg
05-25-2010, 21:33
Относно проблема ти...препоръчвам ти една книга:"Анатомия на свалките" на Пол Крол!!!Точно за теб е ;) Много може да ти помогне и е много приятна за четене :)

doggyStyle
05-26-2010, 16:54
Много благодаря на всички за съветите! ;-) Между другото книжката я купих днес 8-)

doggyStyle
05-26-2010, 16:55
Много благодаря на всички за съветите! ;-) Между другото книжката я купих днес 8-) ще се образовам малко пък ще видим какво ще излезе..

elizabethg
05-26-2010, 22:19
Много се радвам,че си я взел :) Наистина много ще ти е полезна и също така е приятна за четене :-)