PDA

View Full Version : Проблем с училище



loko1
05-20-2010, 18:26
Днес с един се хванахме на бас кой ще повдигне чина с надървен чеп
Тс. стоиш на стола и се надигаш и така :(
И госпожата ни разбра тя е към 27 годишна и каза че или нас ще изгонят
или тя ще си тръгне,обижда ни и утре ще има съвет в училището.
ДАЛИ ДА КАЗВАМ ЧЕ НИ ОБИЖДА
КАЗА НИ ЧЕ СМЕ ЖИВОТНИ И НЕАНДЕРТАЛЦИ.
КАК ДА СЕ ОПРАВДАВАМ :? :?

fortvilelse
05-20-2010, 18:29
Ъъ какво му е лошото да си пробвате.. силите? ;Д Просто кажи истината, че ви обижда, което си е чист тормоз. Вие по-добре си пробвайте силите в междучасието.. :D

krokkrok
05-20-2010, 18:30
:shock: не мисля,че има възможен начин :shock:
Аз лично съм за госпожичката :-) не че искам да те обидя(кой лъжа и аз... :-D )

loko1
05-20-2010, 18:30
Ъъ какво му е лошото да си пробвате.. силите? ;Д Просто кажи истината, че ви обижда, което си е чист тормоз. Вие по-добре си пробвайте силите в междучасието.. :D
Еи как ще кажа пред баща ми :shock:
Учителите знаят какво сме правили :oops:

krokkrok
05-20-2010, 18:32
Ъъ какво му е лошото да си пробвате.. силите? ;Д Просто кажи истината, че ви обижда, което си е чист тормоз. Вие по-добре си пробвайте силите в междучасието.. :D
Еи как ще кажа пред баща ми :shock:
Учителите знаят какво сме правили :oops:

Поне си знаеш,че ти има шах и мат в ситуацията...но тогава защо питаш :)

c0ci
05-20-2010, 18:32
Щом учителите знаят ,значи вече и баща ти знае ;) Темата не е за тука а ти си някакво лапе на 12-13 ? даже и това е множко

loko1
05-20-2010, 18:33
Щом учителите знаят ,значи вече и баща ти знае ;) Темата не е за тука а ти си някакво лапе на 12-13 ? даже и това е множко
На 17 съм :o ти може да си на 15

lubomirky
05-20-2010, 18:42
Щом учителите знаят ,значи вече и баща ти знае ;) Темата не е за тука а ти си някакво лапе на 12-13 ? даже и това е множко
На 17 съм :o ти може да си на 15

така като я гледаш на 15 ли ти изглежда ? ;д

иначе, c0ci, тук не се измерва в години, а в сантиметри ;д

krokkrok
05-20-2010, 18:46
Щом учителите знаят ,значи вече и баща ти знае ;) Темата не е за тука а ти си някакво лапе на 12-13 ? даже и това е множко
На 17 съм :o ти може да си на 15

Това определено не говори добре за теб...

Любо yeah :razz:

fear4o
05-20-2010, 18:53
Ахаха c0ci на 15 години ахаха тва даже не си го и представям ахах :razz: :razz: :razz:
1Не мисля, че темата е за тоя раздел(никъде не видях проблем свързан със секса)
2На мнение съм, че никой не може да повдигне чина с чепа си независимо колко му е дълъг и надървен!
3Тва което сте правили не е точно за пред учител
4По-добре кажи истината на баща ти преди да я чуе от учителя(даскалите са гадно племе и ще те насолят много яко)
5На съвета си кажете, че ви е обиждала!Учителят няма право да го прави тъй като така ви оронва достойнството! Прочетете на последната страница на бележниците го пише точно!

YouDontKnowMe
05-20-2010, 18:58
Момче, ти си малоумен бе. Какво е това нещо. Заслужавате да ви изгонят . Нямам думи.Всичко си има някакви граници.

krokkrok
05-20-2010, 19:03
Момче, ти си малоумен бе. Какво е това нещо. Заслужавате да ви изгонят . Нямам думи.Всичко си има някакви граници.

Woohoo =D> и искрено се надявам да го направят :?

loko1
05-20-2010, 19:03
Ахаха c0ci на 15 години ахаха тва даже не си го и представям ахах :razz: :razz: :razz:
1Не мисля, че темата е за тоя раздел(никъде не видях проблем свързан със секса)
2На мнение съм, че никой не може да повдигне чина с чепа си независимо колко му е дълъг и надървен!
3Тва което сте правили не е точно за пред учител
4По-добре кажи истината на баща ти преди да я чуе от учителя(даскалите са гадно племе и ще те насолят много яко)
5На съвета си кажете, че ви е обиждала!Учителят няма право да го прави тъй като така ви оронва достойнството! Прочетете на последната страница на бележниците го пише точно!
Може би най големият пич в сайта БЛАГОДАРЯ :-)

fortvilelse
05-20-2010, 19:08
Според мен баща ти сиг би се възгордял от постъпката ви.. ;Д

fear4o
05-20-2010, 20:32
Ахаха c0ci на 15 години ахаха тва даже не си го и представям ахах :razz: :razz: :razz:
1Не мисля, че темата е за тоя раздел(никъде не видях проблем свързан със секса)
2На мнение съм, че никой не може да повдигне чина с чепа си независимо колко му е дълъг и надървен!
3Тва което сте правили не е точно за пред учител
4По-добре кажи истината на баща ти преди да я чуе от учителя(даскалите са гадно племе и ще те насолят много яко)
5На съвета си кажете, че ви е обиждала!Учителят няма право да го прави тъй като така ви оронва достойнството! Прочетете на последната страница на бележниците го пише точно!
Може би най големият пич в сайта БЛАГОДАРЯ :-)
Само без целувки моля не съм гей!

Punisherrr
05-20-2010, 20:33
т. 11