PDA

View Full Version : НЕ издържам повече...;;((



6okolad4ety95
05-20-2010, 20:01
Здравейте!Много съм тъжна в момента имам чуството,че ще рухна :cry: ето и причината:Имам си приятел от близо един месец всичко върви добре,НО аз още обичам бившият ми :cry: :cry: не мога без него :cry: много ми липсва и искам да си го върна :cry: :cry: моля ви помогнете ми не знам какво да правя :-k :cry:

ПП-съжелявам ако има правописни грешки

YouDontKnowMe
05-20-2010, 20:05
Какво да правиш ли? Върви си оправи живота вместо да киснеш на компа. Излез с бившия, кажи му как стоят нещата. Говори и с другото момче. Тук няма врачки , които могат да ти кажат какво е най-добре да направиш.

December
05-20-2010, 20:11
Ами ако бившият няма повече чувства към тебе?Ти ли го заряза или той тебе?Ако е второто, по-добре престани да мислиш за него и не затормозявай ситуацията :wink:

6okolad4ety95
05-20-2010, 20:15
Ами ако бившият няма повече чувства към тебе?Ти ли го заряза или той тебе?Ако е второто, по-добре престани да мислиш за него и не затормозявай ситуацията :wink:

Ами не знам дали има все още чуства към мен :cry: и нито той ме е зарязал нито аз него просто започнахме да си горим по-малко и връзката ни се разпадна :cry: :cry:

SonataArctica
05-20-2010, 20:15
Като цяло си постъпила мн. нехайно. Защо си тръгна със сегашния си при условие че все още си падаш по бившия си?

НЕ мъчи момчето с което си сега и го зарежи. И говори с бившия си.

6okolad4ety95
05-20-2010, 20:33
:cry: :cry: :cry: вече не издържам :cry: в момента искам да звънна на бившият ми и да му кажа всичко :cry: ,Но нещо ме спира нямам смелост :cry: :cry:

Tempest
05-20-2010, 20:36
ако някое момиче тръгне с мене и ми каже, че още обича бившия си... ем няа ми е приятно... цялото време да живея в надежди и да се окаже, че съм просто утешителна награда... пфф...


защо има толкова егоизъм на тоя свят?!

tanch3t093
05-20-2010, 20:40
Събери смелост и действай! Кажи му всичко, което изпитваш и мислиш .. Говори и с гаджето си помисли за него не го лъжи! .. Успех!

6okolad4ety95
05-20-2010, 20:41
ако някое момиче тръгне с мене и ми каже, че още обича бившия си... ем няа ми е приятно... цялото време да живея в надежди и да се окаже, че съм просто утешителна награда... пфф...


защо има толкова егоизъм на тоя свят?!


:cry: прав си егостка съм :cry: :cry: ,но в днешно време ако човек не е егоист няма да оцелее :cry:

BlueFace
05-20-2010, 20:44
ако някое момиче тръгне с мене и ми каже, че още обича бившия си... ем няа ми е приятно... цялото време да живея в надежди и да се окаже, че съм просто утешителна награда... пфф...


защо има толкова егоизъм на тоя свят?!


:cry: прав си егостка съм :cry: :cry: ,но в днешно време ако човек не е егоист няма да оцелее :cry:

Такава огромна заблуда ... :? :?

SemperFidelis
05-20-2010, 20:44
Абра-кадабра... "хм, от толкова векове не бях го използвал, забравил съм как работи, сори..."

Tempest
05-20-2010, 20:54
ако някое момиче тръгне с мене и ми каже, че още обича бившия си... ем няа ми е приятно... цялото време да живея в надежди и да се окаже, че съм просто утешителна награда... пфф...


защо има толкова егоизъм на тоя свят?!


:cry: прав си егостка съм :cry: :cry: ,но в днешно време ако човек не е егоист няма да оцелее :cry:

бе... да съм зомби, не съм зомби... да съм ъндед, не съм... ама и егоист не съм.. в крепко здраве съм... нещо си в грешка

Rounder
05-20-2010, 20:55
ако някое момиче тръгне с мене и ми каже, че още обича бившия си... ем няа ми е приятно... цялото време да живея в надежди и да се окаже, че съм просто утешителна награда... пфф...


защо има толкова егоизъм на тоя свят?!


:cry: прав си егостка съм :cry: :cry: ,но в днешно време ако човек не е егоист няма да оцелее :cry:

Такава огромна заблуда ... :? :?

"Който раздва има всичко,който се свиди,остава с празни ръце" марак че не е много на място в този контекст но се пак..

elfish
05-20-2010, 20:56
Трябва да си егоист само и единствено когато става дума за живота ти ... А относно твоята ситуация - не те разбирам честно... Обичаш един, тръгваш с друг... сега ако кажеш и че спиш с 3-ти ще падна от стола ...

ForzaFelipe
05-20-2010, 21:01
ако някое момиче тръгне с мене и ми каже, че още обича бившия си... ем няа ми е приятно... цялото време да живея в надежди и да се окаже, че съм просто утешителна награда... пфф...


защо има толкова егоизъм на тоя свят?!


:cry: прав си егостка съм :cry: :cry: ,но в днешно време ако човек не е егоист няма да оцелее :cry:

Такаммм не е така,пробвали ли сте да кажете цялата истина че да знаете дали е така...Защо вообще си тръгнала с друго момче,това е много глупаво,незнам ама ако разбера че съм някаква отешителна награда,никога повече няма да ти проговоря...поне бъди честна докато е рано...

onestar
05-20-2010, 21:28
E какво толкова се чудите всички?
Тръгнала е с новото момче, с ЦЕЛ да забрави бившия, както и със заблудата, че ще се получи.
Това е грешка, която прави всяка втора - не е някакво чудо.

И така...
Прекрати отношенията си със сегашния си приятел обяснявайки му как стоят нещата.
Да, ще го загубиш, да, той ще го нараниш, а той ще те сметне за глупава егоистка, но... трябва да го направиш.
Заради него, и заради себе си.

След това се обаждаш на бившия и правиш същото - обясняваш му как стоят нещата.
От тук следват два варианта:
- Той споделя чувствата ти и двамата сте щастливи заедно...
- Отрязва те, защото... хм, той ще каже, но щом го прави значи със сигурност има необратима причина, с която ще се наложи да се примириш.

Разбира се същестува и варианта след като обясниш на сегашния си да продължиш да се бориш докато не се справиш с чувствата си към бившия и... след това не започнеш едно НОВО начало.

Ти реши.

mimsssssss
05-20-2010, 21:31
Като цяло си постъпила мн. нехайно. Защо си тръгна със сегашния си при условие че все още си падаш по бившия си?

НЕ мъчи момчето с което си сега и го зарежи. И говори с бившия си.
+1

6okolad4ety95
05-20-2010, 21:33
E какво толкова се чудите всички?
Тръгнала е с новото момче, с ЦЕЛ да забрави бившия, както и със заблудата, че ще се получи.
Това е грешка, която прави всяка втора - не е някакво чудо.

И така...
Прекрати отношенията си със сегашния си приятел обяснявайки му как стоят нещата.
Да, ще го загубиш, да, той ще го нараниш, а той ще те сметне за глупава егоистка, но... трябва да го направиш.
Заради него, и заради себе си.

След това се обаждаш на бившия и правиш същото - обясняваш му как стоят нещата.
От тук следват два варианта:
- Той споделя чувствата ти и двамата сте щастливи заедно...
- Отрязва те, защото... хм, той ще каже, но щом го прави значи със сигурност има необратима причина, с която ще се наложи да се примириш.

Разбира се същестува и варианта след като обясниш на сегашния си да продължиш да се бориш докато не се справиш с чувствата си към бившия и... след това не започнеш едно НОВО начало.

Ти избери.


Благодаря ти :-) !Благодаря на всички :smt007

DeViLMaN
05-20-2010, 21:38
Сори за туйто ама, не е лошо понякога наистина да мислите с главите си :D :D :D :D

easyboy
05-21-2010, 07:29
Какво чакаш хващай телефона и му звъни НЕ ГУБИ ВРЕМЕ ПРЕД КОМПА
:!: :!: :!: :!:

pandelka
05-21-2010, 07:35
:cry: :cry: :cry: вече не издържам :cry: в момента искам да звънна на бившият ми и да му кажа всичко :cry: ,Но нещо ме спира нямам смелост :cry: :cry:
Ее .. айде спокойно .. ;) . Най-напред най- хубавото,което можеш да направиш е да кажеш на сегашния си приятел как стоят нещата ,че още имаш чувства към бившия .. помисли сии ,момчето надали заслужава да го заблуждаваш :( . Честността е присъща на малко хора :). След като говориш с него вече кажи и на стария си приятел,обясни му всичко,ако на него не му е безразлично ще има ефект :).

TheUnforgiven2309
05-21-2010, 07:39
Заслужава ли сегашния ти приятел да го лъжеш,скривайки от него истинските си чувства?Замисли се над това..Иии успех :)

SonataArctica
05-21-2010, 10:15
Ами ако бившият няма повече чувства към тебе?Ти ли го заряза или той тебе?Ако е второто, по-добре престани да мислиш за него и не затормозявай ситуацията :wink:

Ами не знам дали има все още чуства към мен :cry: и нито той ме е зарязал нито аз него просто започнахме да си горим по-малко и връзката ни се разпадна :cry: :cry:
Зарежи сегашния си! :? Бива ли да си такъв егоист!? Като разбере хич няма да му е приятно! Говори с бившия си! Няма какво да губиш!

Да ви имах проблемите.... :?

YourDream
05-21-2010, 14:20
Здравейте!Много съм тъжна в момента имам чуството,че ще рухна :cry: ето и причината:Имам си приятел от близо един месец всичко върви добре,НО аз още обичам бившият ми :cry: :cry: не мога без него :cry: много ми липсва и искам да си го върна :cry: :cry: моля ви помогнете ми не знам какво да правя :-k :cry:

ПП-съжелявам ако има правописни грешки


Не знам как да си върнеш бившия,но по-добре остави сегашния си и недей да го залъгваш...Защо си с него,след като още обичаш друг?--няма смисъл

ReachlessGirl
05-22-2010, 08:10
бреей чак и аз се саднах .. :lol:
Иначе както написах и в една друга тема .. хубаво е да се мисли преди да се направи нещо!! ..

justonegirlwithonehope
05-22-2010, 10:04
А като обичаш още бившия си, какъв го дървиш с тоя ? :x

sh3_1s_7h3_0n3
05-22-2010, 10:27
Защо по дяволите имаш нов приятел, като страдаш за бившия си?

Егааааааати ку.венските номера, честно.

Вие тези момчета за нищо ги нямате....

kypo
05-22-2010, 10:42
на мен когато ми липсва някоя жена си я връщам със system restore, гледам я на клипчето как я порят и после я изтривам пак от живота и харда си 8-)

Mecho0
05-22-2010, 10:43
Егааааааати ку.венските номера, честно.

Вие тези момчета за нищо ги нямате....

:? .. съгласна

ItalianMafia
05-22-2010, 11:06
Поредната пикла дето не знае кво иска .. аман вече !

SonataArctica
05-22-2010, 11:35
Егааааааати ку.венските номера, честно.

Вие тези момчета за нищо ги нямате....

:? .. съгласна

аха :lol: Даже заеба темата :lol:

Vanish
05-22-2010, 11:41
Carebox is empty.

Candice
05-22-2010, 20:33
От личен опит ще ти кажа, че такива връзки до никъде не стигат.. 3 месеца ходих с 1 момче.. И накрая го зарязах, заради бившия.. Та.. Мисълта ми е.. По добре скъсайте сега.. А не слад време на него да му е по-гадно.. :)

anonymous708973
05-22-2010, 20:36
Винаги съм била твърдо против идеята да се тръгне с едно момче, за да се забрави предишния, камо ли при такива неуточнени отношения като вашите. Ми скъсайте, страдай, плачи, изхаби тон кърпички, псувай, преодолей го както смяташ за добре, пък тогава продължи напред с ново момче - това е единственият сигурен начин да не тъпчеш на едно място...
Съветвам те да скъсаш деликатно, ако изобщо е възможно, с приятеля си и да си дадеш време да обмислиш ситуацията, преди да се хвърлиш на врата на бившия. И ако те отреже, не се втурвай към приятеля си... Би било жалко.
Дай си време!

FreakBitch
05-22-2010, 21:46
Мм.. аз ти предлагам да гръмнеш бившия.. :wink: Него няма да го има, ще го забравиш, ще си със сегашния си приятел и двамата ще бъдете щастливи.. :grin: .. За мен друг изход от ситуацията НЯМА! ;-)

miminka__94
05-22-2010, 21:49
Предлагам да направим клуб : "С ТЕБ СЪМ,НО ОБИЧАМ БИВШИЯ!" :grin:

6okolad4ety95
05-22-2010, 21:54
Благодаря на всички! :-)