PDA

View Full Version : Помощ....



dianganev
05-20-2010, 22:24
Здравейте, искам да се посъветвам с някой, защоото наисттина незнам какво да правя.Има едно момиче от моя клас, ксоето е някаво супер странното. Няквоо стои само, говори едно такова селски, имайки предвид,че аз съм от село сравнение с нея аз съм ....и така тя много ме дразни просто е супер не комунитативнаПомогнете!!!Т ябва да знаете ,че аз съм един от най-умните в моя клас, но не винаги съм бил такъв. И ме е страх, че сега другите са си изградили еедин постоянен образ и няма никога да изляза от него.Аз не искам да страня от моя клас искам да съм в него.Има наистина много хубави хора там.Много ми напомнят на ппознати от предишния .Сигурен съм, че ще се получи нещо , но явно аз трябва да поема първия ход.Кажете ми какво да правя???...

Jus7DreamBoy
05-20-2010, 22:41
Момичето просто може да си е аутсайдер :) Защо трябва да се занимаваш с нея :-o

theImmoral
05-20-2010, 22:45
Какво да помогнем? Да я убием ли искаш, да правим секс с нея, да я променим? Не те разбирам.
Второто защо ни го казваш, какво общо има със цялата история. Честно, това като го пишеше, звучеше ли добре в главата ти, щото ако да - само там е звучало добре.

SmilezZz
05-21-2010, 12:40
А как искаш да ти помогнем ??
Опитай се да поговориш с момичето,общувай повечко с нея..След време предполагам,че ще се отпусне и ще бъде комуникативна

nIkEnCeTy_bE
05-21-2010, 19:22
Помогни и да излезе от срамежливостта си, виждам че искаш и знаеш как .. ще се сближите и така.. всичко с времето си.