PDA

View Full Version : Подарък за абитуриентка



gia_sena_mono
05-20-2010, 22:57
Дайте някакви идеи за подходящ подарък за абитуриентка. Знам, че бижутата са си традиция, но в момента нямам тази възможност. Балът е в събота, така че нямам много време за нещо по-специално по поръчка.
С момичето сме били много добри приятелки като малки. Сега, бих казала, че сме просто познати, защото пътищата ни се разделиха.
Мислех си за някакъв сувенир, но ми се стори глупаво и неподходящо.

theImmoral
05-20-2010, 23:31
Ако си пада по жестовете - направи нещо самоделно. Отнема време, но пък няма да се оръсиш много.
Пример - еротичен кашон.
Вземаш кашон, пишеш *Еротика* на него, заграждаш с червено сърчице и го пълниш с няколко презерватива, ароматни свещи, перо, превръзка за очи, белезници, лубрикант, батерии и инструкции за секс.
Не знам колко е подходящо за абитуриент, ама това правя по рожденните дни. То пак се оръсвам, ама ми е забавно.

gia_sena_mono
05-20-2010, 23:40
Е, това е по-подходящо за по-близък човек, защото ще е уместно. А в моя случай - ние сме си като едни познати, не поддържаме връзка, но сме си запазили уважението по между си (поне аз, не мога да говоря от нейно име).

theImmoral
05-20-2010, 23:45
Аз само давах пример с точно този кашон, защото по това време не се сещам за друго, но ако знаеш примерно, че е фенка на нещо, може да го напълниш с плакати.
Имаш безкрайно опции, ако знаеш по какво си пада.

gia_sena_mono
05-20-2010, 23:47
Ясно. Разбрах те. Но искам нещо практично и подходящо, и същевременно оригинално. :D Много искам, май ...

theImmoral
05-20-2010, 23:50
Винаги има решение. Макар и да смятам подаряването на парфюми за обидно, защо не? Някой як оригинален *Армани*...

YouAteMyHeart
05-21-2010, 07:19
Пари!Това е най-практичното нещо,което може да подариш.Тя ще прецени как да ги използва.50-60-70-100лв,колкото можеш да си позволиш. :)

gia_sena_mono
05-21-2010, 08:28
Неслучайно съм споменала, че в момента нямам възможност да подарявам бижута, следователно не мога да отделя и пари от рода на 50-60 лева. И в крайна сметка това е позната, а не сестра или брат, за да дадеш такава сума.А и мисля, че трябва да имаш пари в излишък, за да си толкова ларж и да отпуснеш толкова кесията.
Имам в предвид подарък от рода на красиво цвете в саксия, някакъв подходящ сувенир и т.н. Просто нямам идея какво да подаря, какво е уместно.

gabi_94
05-21-2010, 08:40
Според мен и подари някакъв сувенир, по-интересенм нестандартен...не знам...Може би някаква необичайна кутия за бижута :-o Или от онези африканските статуетки или маски, наприме http://podnesi.com/images/ertertf.jpg , http://podnesi.com/images/gfgdf.jpg тези маски по принцип нали са за стена и един вид пазят от зли дугове и т.н. На мен са ми интересни, пък са и огигинални....
http://www.topobiavi.com/data/adv_images/148/p_148460.jpg а някаква подобна кутия за бижута също е интересна :)

angel4eto100
05-21-2010, 10:06
Миналия ден от JYSK си взех една много хубава кутия за бижута голяма е има три като шкафчета място за пръстени обеци заключва се и е само 24 лв ако можеш да отделиш толкова това е иделния подарк според мен :-D

angel4eto100
05-21-2010, 10:07
Ако се интересуваш мога да снимам :)

daru6a1
05-21-2010, 10:27
Кутийките за бижута са отживелица , момичето пита за оригинален и същевременно практичен подарък за бал , а не за рожден ден : ]

Тъй като сама каза , че нямаш възможност да отделиш много пари , купи й някакъв комплект - например : дезодорант/парфюм , душ гел , шампоан .. знам ли ..

И аз точно не мога да го измисля .

^^
По нагоре имаше дадена идея за онези маски от дърво и странни изкилефинчени статуйки ;d те са сладурски , а и надали една абитуриентка би очаквала това .. Така че се получава като изненада :-D

angel4eto100
05-21-2010, 10:30
О боже точно това което предлагаш ти е изтъркано дезодорант баси всеки пети подарява такова нещо. Ма айде няма да споря още повече кутияте не е дървена или някаква старовремка но момичето решава относно тези сувенири момичето на което ще ги подари само ще ги завре някъде и ще прашасват по-добре и подари нещо което ще ползва всеки ден

roshlichka
05-21-2010, 10:33
аз пък предлагам да и вземе нещо сребърно.. може да и вземе якоя красива висулка и то за 10лв или пък нещо малко сребърно от този род..

Infinity
05-21-2010, 11:51
Добре , защо направо не кажеш с колко пари разполагаш ? :-o
Според мен е подходящо нещо сребърно.. не знам това ми звучи
най-добре. Една сребърна плочка + черен силикон за нея не става ли ? :-o

la_loba_mariana
05-21-2010, 11:53
И ние сме на абитуриенска в събота.Взехме един часовник,ръчен,хубав.И пари ще сложим и готово.

gia_sena_mono
05-21-2010, 22:29
Мисля да взема или някакви сребърни обици (по-евтини) или в един магазин за всякакви аксесоари и бижута има обеци, който не са сребърни или златни, но има много ефектни модели, а и са големи. Виждала съм я да носи по-големи обеци, така че надявам се да харесам нещо подходящо.

billytalent
05-22-2010, 07:18
Мисля да взема или някакви сребърни обици (по-евтини) или в един магазин за всякакви аксесоари и бижута има обеци, който не са сребърни или златни, но има много ефектни модели, а и са големи. Виждала съм я да носи по-големи обеци, така че надявам се да харесам нещо подходящо.

Има много хубави и интересни бижута,на супер ниски цени точно в такива магазини,не е нужно да е нещо сребърно или златно.

MyAll
05-22-2010, 07:38
Пари!Това е най-практичното нещо,което може да подариш.Тя ще прецени как да ги използва.50-60-70-100лв,колкото можеш да си позволиш. :)

kalpazanka
05-22-2010, 08:42
Неслучайно съм споменала, че в момента нямам възможност да подарявам бижута, следователно не мога да отделя и пари от рода на 50-60 лева.
Защо не й вземеш някаква висулка например? Определено ще минеш с по-малко от 50-60 лв. Аз за бала ми например бях получила висулка златно сърце с камъче.
Не си ли мислила за имитационна бижутерия или нещо от магазини Hand-made?

fenkatakrisi952
05-22-2010, 10:14
аз пък предлагам да и вземе нещо сребърно.. може да и вземе якоя красива висулка и то за 10лв или пък нещо малко сребърно от този род..

+

Flopper
05-22-2010, 10:15
Ако нямаш възможност за бижута и тн можеш да и вземеш хубав голям албум за снимки, така и така ще има много след бала :)

nadincety
05-22-2010, 10:29
Ако нямаш възможност за бижута и тн можеш да и вземеш хубав голям албум за снимки, така и така ще има много след бала :)

Не мисля , че ще е много подходящ подарък .. В днешно време повечето , даже почти всички , се снимат с цифрови апарати и снимките им са по компютрите.. :) Едва ли ще го използва албума .. ;)

kalpazanka
05-22-2010, 10:42
^Абе не е точно така! Пазя снимки на компютъра, но една голяма част от най-сполучливите съм си ги извадила и подредила в албум.

Harum_Scarum
05-22-2010, 11:24
Като ще и подаряваш нещо толкова малко,по-добре недей и подарявай..Представяш ли как ще изглежда подаръка на фона,на огромните подаръци,който е получила.. :)

plamsyyy
05-22-2010, 13:05
^^ Защо трябва да е нещо голямо??Не е ли важен жеста все пак? Момичето няма възможност,а вие я нападате с безсмислени коментари. :?
По темата:
Както ти предложиха по-горе,можеш да вземеш някаква хубава сребърна висулка или по-интересни обеци.Сигурна съм,че ще намериш нещо на разумна цена.Успех! :)

Deadlock
05-22-2010, 13:22
като не ти е близка, защо ще й подаряваш подарък?

Aniiiii
05-22-2010, 13:29
Идеята за албума е хубава. 100% ще бъде ползван и то с най-хубавите и снимки, защото сега не всички снимки ги изваждаме на хартия. Аз поне бих си извадила няколко хубави снимки да си ги имам за спомен ;)

Harum_Scarum
05-22-2010, 13:34
^^ Защо трябва да е нещо голямо??Не е ли важен жеста все пак? Момичето няма възможност,а вие я нападате с безсмислени коментари. :?
Миличка коментара ми ,съвесем не е безсмислен..За к'во да и подарява,няква дреболия..Повече би убидила момичето така.И те не са близки,така че жеста и ще изглежда като отбиване на номера,освен ако не добави,картичка ''в момента нямам възможност" .. Не съм нападнала никой! :)

Deadlock
05-22-2010, 13:42
^ трагично

danibebi
05-22-2010, 14:40
късно е вече да давам предложения..е какво и купи? :)

anonimchetou
05-22-2010, 14:50
направо и дай накви пари ще се зарадва повече. Незнам сестра ми е абитуриентка и празнувахме на ресторант миналия ден почти всички и дадпха пари имаше 1-2 подаръка и тя си е много доволна защото подаръците я се харесат я не докато парите все ще влязат в ползва.. и все пак сякаш си е яко да си имаш нещо за спомен..

GabisiTa
05-22-2010, 14:59
Може да й вземеш голям букет или талон за масаж или някаква друга процедура примерно...

YouAteMyHeart
05-22-2010, 16:11
като не ти е близка, защо ще й подаряваш подарък?

Защото момичето,на което е на бал ще даде поне по 20лв на човек в ресторанта.Малко е тъпо гост да и подари нещо за 5лв. :?

teenems
05-22-2010, 18:29
От всичко това сребърната висулка си прозвуча най-добре.
Или по-евтини обеци ,пак сребърни.
Има доста красиви ,на хубава цена !

gia_sena_mono
05-22-2010, 18:38
Като ще и подаряваш нещо толкова малко,по-добре недей и подарявай..Представяш ли как ще изглежда подаръка на фона,на огромните подаръци,който е получила.. :)
Не е казано,че като подаряваш нещо то трябва да е мега скъпо и огромно! Ти откъде знаеш какво ще подарят другите, че ще съобразяваш подаръка си с тяхните? Който, каквито възможности има, толкова дава. Ще те видим и ти като почнеш работа колко ще ги напечелиш и колко ще си ларж.
Дори не трябваше да си правя труда да ти се обяснявам, но понеже живееш в в замъка при кралицата, го напрвих.


Та, взех й сребърни обеци като топченца - много красиви и стилни. Подарих й цвете. И това беше. Благодаря за съветите.
Темата може да бъде изтрита.

angel4eto100
05-22-2010, 19:16
^^ Защо трябва да е нещо голямо??Не е ли важен жеста все пак? Момичето няма възможност,а вие я нападате с безсмислени коментари. :?
Миличка коментара ми ,съвесем не е безсмислен..За к'во да и подарява,няква дреболия..Повече би убидила момичето така.И те не са близки,така че жеста и ще изглежда като отбиване на номера,освен ако не добави,картичка ''в момента нямам възможност" .. Не съм нападнала никой! :)

Напълно съгласна кво ще отиде при нея и ще и подаде някво мижаво сърчице висулка :D Не ставайте смешни :D
Иначе добре си подбрала обеци и цвете :)

Deadlock
05-22-2010, 21:18
като не ти е близка, защо ще й подаряваш подарък?

Защото момичето,на което е на бал ще даде поне по 20лв на човек в ресторанта.Малко е тъпо гост да и подари нещо за 5лв. :?

ако вземе да се прецака с някой лев, кво ще стане?
затова ли черпите за бала - за подаръците?
за кво въобще черпите некви полупознати хора?
:-o
всичко е част от пародията..

Harum_Scarum
05-23-2010, 04:51
като не ти е близка, защо ще й подаряваш подарък?

Защото момичето,на което е на бал ще даде поне по 20лв на човек в ресторанта.Малко е тъпо гост да и подари нещо за 5лв. :?

ако вземе да се прецака с някой лев, кво ще стане?
затова ли черпите за бала - за подаръците?
за кво въобще черпите некви полупознати хора?
:-o
всичко е част от пародията..

Хахах,бахти яката хейтърка майна .. Пхахахах :lol:

kalpazanka
05-23-2010, 07:58
Потрес, потрес и пак потрес....


Темата може да бъде изтрита.
Заключвам я.
Парад на суетата.