PDA

View Full Version : Приятелки-използвачки



bubless
05-21-2010, 07:31
Всичко започна с това че аз и още 3 момичета станахме "бфф" тка да се каже.В началото всичко си беше ок но постепенно едно от момичетата стана по близка с другото и си останахме аз и четвъртото момиче.После пък едното момиче Я. се скара с другото К. и стана така че моята по близка фр Б. се сближи с Я. и аз останах сама :( След тфа Я. и К. се сдобриха и си останаха трите Я. К. и Б. а аз отново сама ;( Не знам какво стана защо се получи така?. Аз със нищо не см ги обидила. И сега те се сещат за мен само когато имат нужда например когато К. и Б. ги нямаше Я. се мотаеше с мен и искаше да сядаме двете а после когато те се върнаха ме заеба..:( На мен вече г/д спря да ми пука за тях но проблема е че няям мн фр от класа. Имам една фр с която се познааме от 10 години, но тя е по-голяма с 1 година и не е ф моя клас. Писна ми от тези 3 така наречени мои фр .. които са големи използвачки а Я. е такава лиглааа.. Какво да правя с тях? Знам че звучи тъпо но все пакк дайте някакви съветчетаа :) :) :Д

TheUnforgiven2309
05-21-2010, 07:52
Познато ми е,само че мойте "фр" ме заебаха,защото не съм слушала чалга като тях..Иии такаа,ето какво направих аз-всяко междучасие със слушалките в ушите и книга в ръка или се мотах из коридорите,а когато имах време излизах с истинските си приятелки,който за жалост са от различни училища.Просто не си залужава да ходиш след г*зовете им..Да не са с нещо повече от теб?Моята тактика проработи и сега си ходим пак заедно,но винаги си имам едно на ум и знам,че те са ми просто близки познати (друг е въпроса дали те го знаят :D ) Успех и сила (*)

ecstazy
05-21-2010, 07:55
[quote="TheUnforgiven2309"]Иии такаа,ето какво направих аз-всяко междучасие със слушалките в ушите и книга в ръка или се мотах из коридорите,/quote] Сега аз съм така, тук таме някой ме викне да дойда до лафката, до Макдоналдс или КФС, но не е всяко междучасие. Мен пък ме заебаха щото се държах тъпо и сега много съжалявам, но момичето не ще да ме погледне :? . Говори с тях, само това ми идва на ум. Много объркано ми звучи за да ти дам друг съвет 8-) Успехи, бтв кой клас сте?

И спрете с т'ва БФФ,МФФ.. няма такова нещо като БФФ, не го ли разбрахте. БФФ значи бест френдс форевър. Сама си прави изводите вечни приятелки ли сте. Няма нищо вечно, така и няма БФФ :)

TheUnforgiven2309
05-21-2010, 08:49
9ти клас съм..стана в началото на тази година.И да знам,че съм голяма,но държанието им беше като на 2 клас ;xx

ecstazy
05-21-2010, 09:11
9ти клас съм..стана в началото на тази година.И да знам,че съм голяма,но държанието им беше като на 2 клас ;xx Най малоумното нещо,което можеш да направиш, е да определяш хората по музиката, която слушат. Да те заебат за това, че не слушаш чалга е типична постъпка за ДЕТЕ, както ти сама каза все едно са 2ри клас. Не ги разбирам тея хора. .. .. .

sasheto0o
05-21-2010, 13:40
ecstazy,не си права.Не можеш да кажеш,че няма най-добро приятелство.Аз си имам най-добра приятелка.Карали сме се (и то много жестоко) , но бързо ни минава и се сдобряваме.. обичам я СТРАШНО МНОГО :-) Най-добри приятелки сме около 10 години вече :) ,така че смятам това за доказателство,че въпреки всичко има и BFF ;) ..
А по темата - поговори с тях,попитай ги защо се държат така с теб,защо те игнорират (колкото и тъпо да звучи,разговорът в някои случаи помага) .. и ако не ти дадат никакъв логичен отговор..мии заеби ги :D .. Намери си други фр от класа и даскалото :)

zlatnata_ribkaaa
05-21-2010, 14:52
Според мене изобщо не бива да им се връзваш първо поговори с тях всичко директно си им кажи без да ти пука , ако не се разберете просто спри да се движиш с тях ще си намериш други приятели , примерно аз в училище нямах много приятели миналата година тежко го преживявах като не можах да се впиша в някоя определена групичка , ама тая година съвсем случайно се образува група точно от тези които миналата година не си говорехме даже поглеждахме :D , имаше една фраза от Малкълм "Да не ти пука , нещата се нареждат сами " :D така че хич не ходи по гъза на тези флюрци искащи постоянно да се делят и да си плетат интриги :)

MissChocolate
05-21-2010, 17:09
Едничкото нещо,което трябва да ти кажа е да не ги оставяш да те тъпчат. Бъди си самостоятелна и не мисли за такива неща от сорта,че си сама и ще видиш,че всичко стои по-добре.

nIkEnCeTy_bE
05-21-2010, 18:47
Това не е приятелство. Не се занимавай, не си заслужава.

bubless
05-26-2010, 14:19
Мерси на всички за хубавите отговори. ecstazy аз не наричам тфа нашето вечно приятелство но в началото те тка казваха че ще си останем фр завинаги нз си кфоо .. абе пълни глупости. :Д И такова 6 клас съм :Д :). Знам че съм малка амаа .. ко да напрая :Д. И вече наистина спря да ми пука за тях.Както те ме заебаха сега и аз ще го напрая.Вече изобщо не ми пука за разни тъпи използвачки.Проблемът е единствено в това че едната е нещо като лидер на класа и сички и ходят до гъза и искат да са фр с нея..мен тфа адски мн ме дразни шот не го заслужава в смисал не е нито толкова добра приятелкаа нито нш..и ся се получава малко гадно че след като аз не съм и фр един вид всички други ме изоставят заради нея ..има само 1 момиче което не и се води по акъла но понякога и тяя почва да ходи след нея ии някой път се случва даже да няям с кои да отида до лафкатаа..и разберете тфа е спр гадно.Оф ми айде аз стига съм се обясняяла чее малко дългичко стана и едва ли някой ще го прочете.. :) чао и чакам още мненияя ;) :) ;*

LucasBoy
05-26-2010, 14:27
Въйй.. бфф.. добре де 6ти клас, ок. Обаче "лидерка"... това при нас беше до 5ти клас в средата, после "лидерката" стана неудобна и се разцепиха на 4 групички от по 2-3. Вместо да се набутваш в групички и да ставаш неудобна на други 3 групички, изчакай половин-една година и всички ще са една група. Тогава влизаш ти - на никой не си неудобна и можеш много лесно да спечелиш доверието на всички и всички ще искат да са покрай тебб...
PS:
ама съм интригант, а :-D

bubless
05-26-2010, 14:39
Еми знам че е странно тфа с лидерката амаа .. тя е от тоя тип момичета на които им ходят сички след гъза.Има ги насякаде такива .. за жалост.Гадно ми е ама поне малко остана свършваме на 15 юни :) :)

elito0o0o0
05-26-2010, 16:32
БФФ ?! Хм... Нека да помислиииммм.. :-o :-o АМА ТИ ШЕГУВАШ ЛИ СЕ? :?
Бфф? Няма такова животно! Не им обръщай аабсолютно никакво внимание,дори когато ти търсят,въпреки че това може да стане по чиста случайност,разсъждавайки върху това как си ги описала. :) Хм.. Не вярвам да няма начин да се сприятелиш с други от класа ти.. :) Btw... нали имаш и други "приятели" извън училище или се лъжа?! :-o :?

diksi
05-26-2010, 16:45
Заветния шести клас `` класът на групичките`` :lol: Спокойно, като мине една година , сама ще се смееш на тая тема.. Сега нищо не прави нали си имаш други приятели..
Не си струва да създаваш фалшиви приятелства (по думите ти личи, че в твоя клас шанс за истински приятелства НЯМА), най-много да нараниш някого.

Айде ставам, че утре изпити :D

uBuTo
05-26-2010, 16:48
"първото момиче, второто момиче, ама после първото момиче се махна и остана третото момиче.. ама после дойде и 4-то момиче.." ..нищо не схванах.. а по въпроса за "бфф"-то: пффффхааааааахухахуахахух аха :razz:

bubless
05-27-2010, 06:38
elito0o0o0 тфа с бфф-то те го казваха аз винаги съм си знаела че няма ткова нещо или е мн рядко срещано..но тее в началото казваха че ша си бъдем фр завинаги нигока няяло да се разделиим ии кфо ся фр завинаги ли сме ..пълни глупости.И да имам други приятели извън даскало ноо..тей кат няям фр в класа няям даже с кой да отида до лафкатаа..няям с кой да си поговоря междучасиетоо и се получава малко гадничкоо..:) diksi надявам се така да стане и сиг догодина ще седя и ще се чудя това аз ли съм го писала :lol: .Иначе мерси за съвета :).uBuTo ами знам че е малко объркано ноо няя как да го обясня по друг начин :) и по въпроса с бфф-то .. ясно ми е сичко. :D :)
Мерси на всичкии чакам още мненияя :) :-) .

diksi
05-27-2010, 11:59
Ооо повярвай ми! Точно така ще се случи.. :P