PDA

View Full Version : Проблемче с микрофона...



Candice
05-21-2010, 12:45
Такам.. В началото микрофона ми работеше перфектно. После около 1 месец не си говорех по него, и онзи ден се опитах, но не стана. Показва ми, че е включен, но когато говоря не се чува. Помислих, че проблема е в микрофона и онзи ден си взех друг. Но и с него същаща работа.. Показва ми, че е включен, но не се чува какво говоря. Рових се из много теми.. Да си оправя настройките. Но не намерих решение. Бихте ли ми помогнали? Благодаря! :)

DeViLMaN
05-21-2010, 13:00
проблема е нещо из настройките на уина .... мързи ме да ти го обясня :D

Paramour
05-21-2010, 20:45
Ами аз имах такъв проблем ама на лаптопа. Погледни си в настроиките и там тр да имаш настройки и за микрофона :) Погледни дали е усилен 8-) при мен тва беше проблема ;d

Candice
05-21-2010, 23:12
Мисля, че не е от това...

Candice
05-22-2010, 23:26
Навсякъде чета някакви неща от рода
Control Panel -> Sound and Audio Devices и горе страница Audio. В първото поле (Sound playback) кликаш бутона Volume и слагаш отметка на Mute за микрофона. Ако микрофона не е в списъка, меню Options -> Properties, в прозореца слагаш отметка на микрофона и потвърждаваш с OK. .. Да, ама проблема е там, че аз нямам тая опция зя микрофона `отметка на Mute за микрофона. Ако микрофона не е в списъка, меню Options -> Properties, в прозореца слагаш отметка на микрофона`... :(

LucasBoy
05-24-2010, 01:42
Имаш ли допълнителен софтуер за аудиото или си само с мениджърите на Windows? Realtek audio manager предполагам че трябва да имаш ако си с по-новичък компютър.

Candice
05-24-2010, 08:32
Мда.. Имам го т`ва Realtek audio manager.. А за 1-вото изречение.. Въобще незнам за к`во става въпрос 8-) :(

dinnocence
05-24-2010, 11:38
Офф и аз съм така и не знам как да го оправаа ](*,)