PDA

View Full Version : Любов..няма



fortvilelse
05-21-2010, 13:40
Всичкото това е чисто привличане и жажда да ти угаждат..

Mecho0
05-21-2010, 13:58
Зависи от гледната точка и ситуацията в която се намираш :)

fortvilelse
05-21-2010, 14:01
Добре де, кво ще рече любов? загриженост,състрадание,же лание да накараш човека да е добре..или чиста хиия?

Mecho0
05-21-2010, 14:45
Любовта според мен е едновременно най-върховното и най-ужасното нещо, което може да се "случи" на човек :D Ако тя е споделена - добре, всичко е ОК, летим в облаците и какво ли още не. Но ако говорим за несподелени чувства ... нещата стоят по коренно различен начин. Любовта се превръща в омраза, завист, ревност, нежелание за живот ... и все такива меко казано неприятни усещания. Та така - пак казвам, зависи в каква ситуация се намираш :)

SemperFidelis
05-21-2010, 14:46
Всичкото това е чисто привличане и жажда да ти угаждат..
:smt023

britzy
05-21-2010, 14:51
ПОДКРЕПЯМ

BlueFace
05-21-2010, 14:55
А има ли значение дали има , или няма ? Думата "любов" просто описва определено емоционално състояние ..Различните хора я тълкуват по различен начин и всеки от нас твърди ,че неговият си начин е правилният 8-)

simi4ka
05-21-2010, 15:11
А има ли значение дали има , или няма ? Думата "любов" просто описва определено емоционално състояние ..Различните хора я тълкуват по различен начин и всеки от нас твърди ,че неговият си начин е правилният 8-)

+ 1000.... :grin:

krem4et0
05-21-2010, 15:29
Никой човек ли не обичаш? Майка, баща, приятели...Нищо ли не обичаш? Ако е така - жалко за теб.

Има любов и тя е в очите и жестовете на любимите ми хора, в техните прегръдки и целувки Нима майката не може да обича безкористно детето си? Нима приятелят не може да е такъв без да очаква нещо? Нима мислиш, че никога в света двама души не са се обичали и не са били щастливи? Аз живея за да обичам и ми е нужно да обичам, за да живея...

fortvilelse
05-21-2010, 15:48
Да, така излиза. Нищо не обичам..

bratignat
05-21-2010, 15:54
Това е някаква верига от събития, които те повличат. Харесваш си как нчкой изглежда (освен красота - държание, характер). Той/тя най-вероятно ще е пълен кретен или прикрит идиот, обаче химията в комбинация със заблудата, че сме богоизбрани и точно на нас ще се случи щастие ни карат да изглупяваме. Общо взето това е механизмът на любовта............

justonegirlwithonehope
05-21-2010, 16:15
Има любов, има и хора не срещнали любовта и именно тези хора са тези, които твърдят, че няма любов.Това, че дадена личност не е познала истинската любов, не означава, че това чувство и състояние въобще не съществуват. :)

tanch3t093
05-21-2010, 16:23
А има ли значение дали има , или няма ? Думата "любов" просто описва определено емоционално състояние ..Различните хора я тълкуват по различен начин и всеки от нас твърди ,че неговият си начин е правилният 8-)

December
05-21-2010, 16:40
Да, така излиза. Нищо не обичам..Тва човек да не изпита обич си е доста жалкко...
Как не обичаш никого и нищо?Дори и още да не си намерила любовта,тва не означава, че не можеш да обичаш някои малки удоволствия от живота.Примерно да обичаш чувството когато пиеш сутрешното си кафе в спокойна сутрин...

SmilezZz
05-21-2010, 16:49
А има ли значение дали има , или няма ? Думата "любов" просто описва определено емоционално състояние ..Различните хора я тълкуват по различен начин и всеки от нас твърди ,че неговият си начин е правилният 8-)

Rounder
05-21-2010, 16:51
Всичкото това е чисто привличане и жажда да ти угаждат..

Някой да е казал,че има,смисъл може и да е казал,но до сега не е доказано доколкото знам.За мен любов няма...айде плюите ме са

balu4ka
05-21-2010, 16:56
Подкрепям,всичко е до време,няма нищо общо с това любов -дори и да има такова нещо,след всичко това се превръща в едно съчувствие и отговорности...Отказах се да бъде позитивна точно по тая тема (:

DeViLMaN
05-21-2010, 17:47
ей ако някога успея да ги разбера жените ще ви почерпя всички ....
как успя само за 5 мин да ми прецака натроението, да ме кара да се чувствам виновен за нещо за което нямам вина, и да ме използва като парцал ....баси аз тез ралти никога няма да си помисля да ги напрая на някой ....

b3b3t0y
05-21-2010, 17:54
Ей т'ва е !!
:smt023

DeViLMaN
05-21-2010, 17:57
Ей т'ва е !!
:smt023


??? нормално ли е ???

после чакаш любов от такъв човек ....

Mecho0
05-21-2010, 17:57
ей ако някога успея да ги разбера жените ще ви почерпя всички ....
как успя само за 5 мин да ми прецака натроението, да ме кара да се чувствам виновен за нещо за което нямам вина, и да ме използва като парцал ....баси аз тез ралти никога няма да си помисля да ги напрая на някой ....
Ейй как се "кефя" на такива изказвания :x Мразя някой да слага жените под общ знаменател ..

Таа - това си е до човек. Всъщност, случвало ми се е с момче... Не беше само едно така като се замисля. Тя явно не си заслужава. Но едва ли сега ти пука колко струва. Нямам отговор на въпроса ти, но искам да кажа че и на мен ми е писнало от лицемери и двуличници! (не визирам даден пол, а даден тип хора)

radeberger
05-21-2010, 18:01
Всичкото това е чисто привличане и жажда да ти угаждат..



Съгласен съм . :)

DeViLMaN
05-21-2010, 18:01
не я слагам под общ знаменател с останалите жени .... просто аз се надявам тя да има моите чувства, а не да ми праи кофти глупости ....
ай сикти има и други .... :?

Mecho0
05-21-2010, 18:11
не я слагам под общ знаменател с останалите жени .... просто аз се надявам тя да има моите чувства, а не да ми праи кофти глупости ....
ай сикти има и други .... :?
О със сигурност има други, които си заслужават .. Аз с това се утешавам след загубата на поредния .. :)

DeViLMaN
05-21-2010, 18:17
... не вярвам много в това за следващата ... имам чувството, че след всяка следваща ставам все по безчувствен с цел да не ми е кофти когато всичко свърши ... :(

djidjinkb
05-21-2010, 20:22
... не вярвам много в това за следващата ... имам чувството, че след всяка следваща ставам все по безчувствен с цел да не ми е кофти когато всичко свърши ...


И аз съм така за всеки следващ...

SonataArctica
05-21-2010, 20:29
Ха - ха. Съгласен! Наистина няма. (:

silversteinn
05-21-2010, 21:02
Има любов, има и хора не срещнали любовта и именно тези хора са тези, които твърдят, че няма любов.Това, че дадена личност не е познала истинската любов, не означава, че това чувство и състояние въобще не съществуват. :)

+ :)

WaterLilly
05-21-2010, 21:05
http://www.threadbombing.com/data/media/35/CaptainObvious.jpg

Tempest
05-21-2010, 21:38
Всичкото това е чисто привличане и жажда да ти угаждат..

или поне ти така си мислиш/искаш да бъде :)

любов може и да има, ама е като трифазния ток - иди го описвай... то си е до чувство. Това, че искаме всичко да ни е обяснено и да е изпипано с детайли от учените... си е вече жажда за знания, които са напълно ненужни :) любов има, аз съм свидетел на такава и определено не е привличане, нито "жажда да си угаждат"... в момент на афект говорим кво си искаме, айде, простено ти е

onestar
05-21-2010, 22:30
:lol: Айде пак - "Любов няма".
Ама толкова сте ми смешни като почнете така, че... няма накъде повече.

Linns
05-21-2010, 23:08
Поредната..

Candice
05-21-2010, 23:16
Не е така.. Любовта съществува :)

Awak3
05-21-2010, 23:28
Не е така.. Любовта съществува :)

+1

Vanish
05-21-2010, 23:32
няма, да... като те зарежат много ясно, че няма :lol:

fortvilelse
05-22-2010, 06:48
Зарежи.. дълго можем да си спорим дали има или няма..За мен лично няма.. Случвало се е уж да се "влюбя".. до следващата седмица.Може би проблема е в мен, защото съм студена и от там да твърдя, че такова нещо като любов няма. Честно, по-добре е да казваме, че няма отколкото накрая да останем разочаровани.

gabsit000
05-22-2010, 06:56
Зарежи.. дълго можем да си спорим дали има или няма..За мен лично няма.. Случвало се е уж да се "влюбя".. до следващата седмица.Може би проблема е в мен, защото съм студена и от там да твърдя, че такова нещо като любов няма. Честно, по-добре е да казваме, че няма отколкото накрая да останем разочаровани.


попринцип може да съдим "дали има любов или няма" по нашия любовен живот...ако всичко в любовно отношение винаги ти са се случвали хубави неща,разбира се че ще кажеш,че има ...ако пък си разочарована или пък "студена" както каза,за теб няма ..и така ...може би това,че се държиш студено е някакъв вид защитна реакция..тъй като някога си се била раздала за някое момче прекалено много,толкова колкото не е заслужавал и те е наранил .. например аз до сега не съм имала една сериозна връзка,винаги съм била разочарована в любовта ..но не бих искала да изразя мнение по върпоса има ли любов или не...тъй като не се знае какво ще ти поднесе съдбата,но като страничен надблюдател и преживяла го ...те подкрепям,че наистина няма любов или има някакви признаци на това,но донякъде....

krem4et0
05-22-2010, 07:04
gabsit000, мислиш ли, че не съм била разочарована от любовта? Случвало ми се е десетки пъти, но това не ми е пречило да обичам, да се влюбвам и да изпитвам щастие от споделените чувства. Просто не трябва да с отказваш.

fortvilelse
05-22-2010, 07:26
Аз пък мисля, че колкото повече се влюбваш и после скъсвате с всеки пореден път ставаш все по-безразлчен и по-безразличен.. и накрая се оказваш едно човече неспособно да се отдава на хората и дори няма желание за нещо такова..таа ако още в началото си решил да си го спестиш накрая можеш да си живееш спокойно без да се чувстваш изхабен.

gabsit000
05-22-2010, 07:34
gabsit000, мислиш ли, че не съм била разочарована от любовта? Случвало ми се е десетки пъти, но това не ми е пречило да обичам, да се влюбвам и да изпитвам щастие от споделените чувства. Просто не трябва да с отказваш.




така е ...вярно е ..и аз съм изпитвала и радост и тъга в любовта...и когато съм се чувствала щастлива наистина съм мислила,че има любов...но когато всичко отиде подяволите,когато те наранят,а си вярвала в този човек,когато си се раздавал/а изцяло за този човек,той е бил всичко за теб и например те излъже или нарани..как може да си помисля,че има любов...

ReachlessGirl
05-22-2010, 07:36
:lol: Айде пак - "Любов няма".
Ама толкова сте ми смешни като почнете така, че... няма накъде повече.
+++ :?

fortvilelse
05-22-2010, 07:51
:lol: Айде пак - "Любов няма".
Ама толкова сте ми смешни като почнете така, че... няма накъде повече.

Мислиш ли, че не дреме дали сме ти смешни? O.o .. peace.

krem4et0
05-22-2010, 07:55
Има разлика между "има любов" и "има вечна любов"

Seraphine
05-22-2010, 15:13
Щсатие няма. . .Нищо няма!!! досега нищо добро не видях от живота

WaterLilly
05-22-2010, 15:15
Щсатие няма. . .Нищо няма!!! досега нищо добро не видях от живота
С всичките ти 13 години си видял всичко в живота, страдалец мамин! :smt056

DeViLMaN
05-22-2010, 15:20
живота си е гаден, няма спор ... но за да го направиш какъвто искаш ти трябва да се постараеш доста а не да се надяваш да дойде от горе от само себе си ...
Вярата е най-малкото което можеш да направиш за да постигнеш мечтите си ... :)

m0n4yyy
05-22-2010, 15:22
Няма да оспорвам ничие твърдение, само ще споделя моето :

Аз вярвам в любовта, тя е навсякъде около мен, тя е олицетворение на Господ и ме прави щастлива! За някой това може да е заблуда, внушение и т.н., но не ме интересува какво мислят околните, защото се чувствам щастлива. :)

SpeakSoftlyLove
05-22-2010, 16:10
Всичкото това е чисто привличане и жажда да ти угаждат..

Много често такива изказвания идват от хора, които са имали нереални очаквания за любовта.
Любовта включва голяма отговорност, а не само принцове на бели коне и самодиви.

YouMakeMeSmile
05-22-2010, 16:15
ех.. жалко е, че мислиш така. някога ще срещнеш Човека и ще съжаляваш за мнението си.

ImTheBest
05-22-2010, 16:23
Любовта е само по филмите,където всичко е толкова романтично и приказно.Всеки човек вижда това и си мисли,че това е стереотипа за влюбения.В действителност тази "холивудска" любов не съществува.Или дори ако съществува нещо такова, то скоро ще изчезне.Защото тези сладки игрички бързо омръзват..

wwe11
05-22-2010, 16:26
Да, така излиза. Нищо не обичам..

Спокойно не си сама \:D/

Luscious_Heart
05-22-2010, 16:36
Оф тва си говорихме с една фр от Бургас (дето делим с нея този акаунт). Еми сигурно няма любов....поне на тоя етап в тия години.

Sisi7u
05-22-2010, 16:47
Да, така излиза. Нищо не обичам..Тва човек да не изпита обич си е доста жалкко...
Как не обичаш никого и нищо?Дори и още да не си намерила любовта,тва не означава, че не можеш да обичаш някои малки удоволствия от живота.Примерно да обичаш чувството когато пиеш сутрешното си кафе в спокойна сутрин...
всеки обича нещо ..
няма как да не обича ..
сега може би не го осъзнава, но обича ..
може да го разбере след като е твърде късно :-o

valdesbg
05-22-2010, 16:51
Всичкото това е чисто привличане и жажда да ти угаждат..

Така е, няма любов, има само предатели и куpви :D

Сега умри спокойна :)

П.П. :lol:

П.П.2. Има ли логически-издържано обяснение за тази крещящо тъпа тема и защо е 4 страници дълга и все още е на първа страница? :-o

mArMaLaDkA
05-22-2010, 16:58
^ защото тъпите теми висят винаги на първа страница, а интересните и смислените се избутват назад и => се изтриват.

valdesbg
05-22-2010, 17:01
Довода макар и очевиден не е логически издържан....

Искам да знам причината тая дивотия да седи още на първа страница. Каквотолкова сео бсъжда тук? Пак ли са се разделили на два лагера "Всички са куpви" и "има и свестни" и едните убеждават другите в правотата си?

Seraphine
05-23-2010, 13:18
Вие пак от де знаете на колко сам? :o

BlueFace
05-23-2010, 13:19
Няма вече джипове ,джетове 8-) :lol: :lol: :lol:

Seraphine
05-23-2010, 13:26
Mi няМа ма Sкоrо0 няМа iи да imа. . .

forside1
05-23-2010, 19:16
Има любов,просто някои хора неискат да я видят,други немогат да я намерят а трети живеят щастливо погълнати от любов към свойте половинки -като мен :):)

ef4etyYy
05-23-2010, 22:11
Има любов,просто някои хора неискат да я видят,други немогат да я намерят а трети живеят щастливо погълнати от любов към свойте половинки -като мен :):) +
иначе съм съгласна с валдес, темата е тъпа
ако спрем да пишем ше е най-добре :lol: :booooomb: