PDA

View Full Version : Бръснене ...



Kajo
05-21-2010, 13:53
таа имам следния проблем мм значи скоро ще ходя на море амаа имам косми по гърдите пък съм на 15 не са цяло стадо де ама пак си имам .. ии ме е срам :?
някои идеи кво да правя с тях .. да ги обръсна ама с кво ?

YourDream
05-21-2010, 13:55
Ами щом не са прекалено много не ги барай.Ако толкова много ти пречат отиди на козметик-става бързо и лесно ,НО не ги бръсни,защото ще станат по-гъсти и твърди.

KumchoValcho
05-21-2010, 14:02
Недей да ги бръснеш :)
Махни си ги с кола маска или епилатор. Може и на козметик да отидеш. :)

SmilezZz
05-21-2010, 14:28
Недей да ги бръснеш :)
Махни си ги с кола маска или епилатор. Може и на козметик да отидеш. :)

vow
05-21-2010, 14:31
епа кво като стават по твърди и тн. той няма да ги обръсне един път и да ги зареже, ко ще и мн дебели да са той ша се бръсне секи ден

YourDream
05-21-2010, 14:43
епа кво като стават по твърди и тн. той няма да ги обръсне един път и да ги зареже, ко ще и мн дебели да са той ша се бръсне секи ден

Да бе,съмнява ме да го прави всеки ден...а ако ги остави да пораснат ще боцка като таралеж..ужас! По-добре изобщо да не ги маха.

GirLN
05-21-2010, 16:56
епа кво като стават по твърди и тн. той няма да ги обръсне един път и да ги зареже, ко ще и мн дебели да са той ша се бръсне секи ден

Ти чуваш ли се въобще??? Хващам бас, че най-много 1 година да ги бръсне всеки ден и после ще съжалява, че е почнал въобще!

По темата: кола маска или епилатор

kasssidy
05-21-2010, 18:15
епа кво като стават по твърди и тн. той няма да ги обръсне един път и да ги зареже, ко ще и мн дебели да са той ша се бръсне секи ден

Ти чуваш ли се въобще??? Хващам бас, че най-много 1 година да ги бръсне всеки ден и после ще съжалява, че е почнал въобще!

По темата: кола маска или епилатор

+1 Аз не виждам момиче да си играе всеки ден с бръснача , пък камо ли момчета :D Ще му писне и тогава ще стане гора. С кола маска най-добре ... плюс това след време ще му оредеят.

Бтв винаги ми е било забавно как мъжете се правят на големите мъжаги а като стане дума за премахване на косми и почват да мрънкат : ама то с еди кво си ще боли , еди какво си не знам що си :D Бебета. :-D

Това последното не беше към автора на темата. Просто се сетих.

TooGoodForYou
05-21-2010, 19:22
По-добре да ги премахнеш, а пък после се поддържай. :P

Shadowsogirl
05-21-2010, 19:24
Да, наистина кола маската е добро решение.
Рано или късно ще спреш да ги махаш, дали ще е след десет или след двайсет години ще спреш, а с бръснач ще са ужасни, така че по-добре кола маска.

Kajo
05-21-2010, 21:06
мм а някав шанс има ли след тая кола маска да ми се появят някви пъпки или обриви :(
бтв мс за отговорите :-)

kasssidy
05-21-2010, 21:07
Шанса е колкото и ако го правиш с бръснач. По принцип след епилация излизат пъпчици , но те са за кратък период ( мен ми стоят до 1-2 часа ) От колата маска не ми е излизало нищо.