PDA

View Full Version : Началото на края...или просто На къде ? ;(



buuu
05-21-2010, 14:12
" Няма да го допусна... Чу ли ?! НЯМА !!! Ще направя всичко което е по силите ми за да продължим напред заедно... за да има НАС .. за да има до кой да се събуждам сутрин .. Чу ли мило мое не искам да спре до тук .. прекалено силно е.. по- силно от мен и теб .. Трябва да направим поредния компромис за да може най-красивото време да е пред нас .. за да сме ЗАЕДНО ! Няма да го допусна .. не искам !!! Просто .. обичам те и знай ,че ако се случи .. ще продължавам да те обичам ,защото няма да мога да те преодолея.. прекалено голяма спирка си в моето сърце ! И там ще си останеш ... "

еми да но нищо вече не зависи от нас .. приятеля ми и аз .. 6 месеца заедно.. + още година и нещо предварително приятелство .. някви супер яки моменти и спомени се появяват в съзнанието ми .. лятото наближава и естествено наближиха и мислите и намеренията ни да работим заедно в Слънчев Бряг .. мн думи-никви действия .Баща ми се зае с тва да намери нещо и за 2ма ни , имаше предварителна уговорка с познати за един хотел, където ни беше надеждата понеже си мислихме ,че ше му осигорят квартира/той е от Бургас/ ии до последно се надявах всичко там да се нареди.. но ето.. вчера като отидохме да говорим с управителя той просто ни отритна като кучета, понеже не сме били пълнолетни и глобите били адски големи.. не си спомни за уговорката която чичо ми беше оредил и се направи ,че не познава баща ми. Така .. имахме още сумати варианти , но и там нещата се провалиха.. Сега се надявам на още 1 хотел и 3 магазина , но честно да ви кажа страх ме е да се зарадвам дори да се получи.. Майка му още преди знаеше че мислим да бачкаме заедно и се съгласи той да дойде тук , но не беше споменала че е съгласна за квартирата.. и снощи моя човек ми заяви ,че тя била твърде категорична и НЕ , нямало да станат тези наши планове.. искала ако той работи с мен , да се прибира ..смис да му осигорят пътя без да нощува при мен . Много са се карали , като говорихме беше нмн сдухан ,ядосан, тъжен.. каза че е опитал мн пъти да я обеди ама .. шанса .. Сдържах се да не се разплача по телефона , но той усети как се промени гласа ми.. но стараех се да не го показвам , понеже не исках да го повярвам . Нищо не зависи от нас.. аз направих квото можах, потърсих , но уви не се получи ..


От тук нататък се чудя как ще продължим ...
Ако и тези оферти отпаднат , той си остава да бачка в Бургас , а аз ще съм в един магазин за дрехи в Сл. Бряг ..2 месеца.. разделени.. 2 месеца без ласки, без мигове заедно, без яко лято.. без НЕГО, без НИЩО.. ето това ме притеснява ..
Какво ще се случи с нас ? Къде ще отидат тея 6 месеца ? Липсата му я усещам още на 2рия ден след като сме се видяли .. даже и по-рано .. Каза ми ,че ще се чуваме по телефона , но ако настина го мисли и смята , че ще може без мен толкова много време ,аз съм навита .. ппросто ще се преборя, защото ще знам , че и той го прави !
Но ако каже ,че по-доброто решение е да се разделим ? За да не се измъчваме ?За да е по-лесно ? Тогава какво да направя? Какво ще стане .. просто така ли ще се разделим .. просто така ли ще се откажем ? Неее.. няма да го допусна .. според мен щом се обичаме тва ще е изпитание за връзката ни и ще трябва да се издържим ЗАЕДНО ..
Мисля да говоря с него след като разбера окончателно на къде отиват нещата , а може и още тия дни .. на рождения ми ден .. когато ще се видим.. /хаа бахти празника ше е ако ще трябва да се примирим и да се разделим.. /
Казва ми ,че колкото по-дълго не се виждаме толкова желанието да се срещнем после е по-голямо и за това си мисля ,че ако наистина не работим заедно...така още повече ще се заобичаме но може би и това нз дали ще е така ..
Просто се страхувам ! Страх ме е , да не би да избере грешното решение на проблема ..безсилна ще съм да кажа каквото и да било , мисля просто да се съглася с него и да чакам.. Да чакам докато осъзнае какво губи , докато усети ,че без мене няма него.. толкова много се допълваме , не желая да свършва така ! Ей тва е .. раздвоена съм , знам какво искам , но не знам той какво ще сметне за добре ... и дали аз ще успея да се примиря с решението му.. но..
Ще рискувам ! Ако ми каже да се разделим , ще се '"съпротивлявам малко'" и ще ме боли много , защото просто ще го оставя да си тръгне .
Ако ми каже , че иска да продължим напред и да се чуваме по телефона , твърдо ДА съм и започвам да се боря с себе си и с времето без него .. заслужава си да пробваме , заслужава си да опитаме , да рискуваме .. няма да се предам толкова лесно !
Объркана история. Съсипана съм. Исках да споделя ... Споделете какво мислите ..[/u]

BlueFace
05-21-2010, 14:50
Прочетох го ,изненадан съм от себе си :-D

Аз мисля ,че ако всичко това ,което написа ,е вярно (вашата голяма любов,как се допълвате,че не можете един без друг и т.н.) връзката ви ще стане по-силна :) Все пак това ще е вид изпитание ,но те укрепват връзките,които са достатъчно силни ,за да ги преодолеят :)

Аз те съветвам да не се разделяте ;)
Успех :)

buuu
05-21-2010, 18:52
кажете нещо моля ви :-#

BlueFace
05-21-2010, 18:58
Мързи ги да четат 8-)

FrostHammer
05-21-2010, 19:03
Прочетох го ,изненадан съм от себе си :-D

Аз мисля ,че ако всичко това ,което написа ,е вярно (вашата голяма любов,как се допълвате,че не можете един без друг и т.н.) връзката ви ще стане по-силна :) Все пак това ще е вид изпитание ,но те укрепват връзките,които са достатъчно силни ,за да ги преодолеят :)

Аз те съветвам да не се разделяте ;)
Успех :)

+1

Задължително ли е да работиш ?

Може и да не работиш никаде и ще сте си заедно :)

На по колко години сте ?

Assshley
05-21-2010, 19:05
По въпроса с работата-да,наистина нищо не зависи от вас,но по въпроса с връзката ви всичко зависи от вас.Наистина има два варианта-или да се разделите за лятото или да продължите да сте заедно,но има една приказка,че невиждани очи се забравят.Представи си,че стане така,че той срещне някоя друга или,че ти срещнеш някой друг и т.н Нищо не се знае.Разбрах от това,което си написала,че може би наистина се обичате обаче всичко е възможно като варианти.За мен най-добрия вариант е да се разделите поне за тея 2 месеца.Аз лично бих се измъчвала супер много да го чувам само по телефона и постоянно да го мисля какво прави,с кой е и т.н Апък ако той те обича наистина като се прибереш всичко ще си е като по старо му даже още по-хубаво,защото ще сте си липсвали и т.н Незнам .. малко си противореча,защото лично аз миналото лято с вече бившия ми приятел си бяхме решили да си останем заедно,въпреки че той щеше да ходи да бачка в Слънчев Бряг за 1 месец,но в край на сметка бачка само 2 седмици и през тея две седмици на мен ми беше супер кофти дори,когато се чувахме по телефона,защото си знаех,че го няма .. Незнам изпитание си е за една връзка разстоянието,но какво ще стане зависи от вас.;)

BlueFace
05-21-2010, 19:10
^ Това ,че ти си нямала доверие на приятеля си ,не означава ,че и при нея случаят е такъв ;) Една истинска връзка се гради върху уважението и доверието,ако нещата са писани да потръгнат , между тях ,това изпитание няма да бъде проблем :)
Голма грешка ще направите ако се разделите ;)

zvQr_nO_s_ChAr
05-21-2010, 19:39
Аммм аз само мога да ти кажа... не се предавай ... ако е нещо наистинааа истинско ще получи своето възмездие...

buuu
05-21-2010, 20:08
еми да .. задължително трябва да бачкам.. понеже са ми нужни пари и ако се откажа наще ще мрънкат бая .. а и той ми каза че ако има възможност да бачка, ще бачка без да се замисли ..демек и аз ще направя същото ..просто ми тряят..

buuu
05-21-2010, 20:17
По въпроса с работата-да,наистина нищо не зависи от вас,но по въпроса с връзката ви всичко зависи от вас.Наистина има два варианта-или да се разделите за лятото или да продължите да сте заедно,но има една приказка,че невиждани очи се забравят.Представи си,че стане така,че той срещне някоя друга или,че ти срещнеш някой друг и т.н Нищо не се знае.Разбрах от това,което си написала,че може би наистина се обичате обаче всичко е възможно като варианти.За мен най-добрия вариант е да се разделите поне за тея 2 месеца.Аз лично бих се измъчвала супер много да го чувам само по телефона и постоянно да го мисля какво прави,с кой е и т.н Апък ако той те обича наистина като се прибереш всичко ще си е като по старо му даже още по-хубаво,защото ще сте си липсвали и т.н Незнам .. малко си противореча,защото лично аз миналото лято с вече бившия ми приятел си бяхме решили да си останем заедно,въпреки че той щеше да ходи да бачка в Слънчев Бряг за 1 месец,но в край на сметка бачка само 2 седмици и през тея две седмици на мен ми беше супер кофти дори,когато се чувахме по телефона,защото си знаех,че го няма .. Незнам изпитание си е за една връзка разстоянието,но какво ще стане зависи от вас.;)ю


доверието си го имаме на маХ, доказвал ми го мн пъти , не се движи с момичета ,а и ако беше така нищо нямаше да стаен , не е такъв .Ако искаше да ма разигеава и да са занимава и с др, щеше да го прави и сега , без да му мигне окото :) Защо трябва да го прави когато не се виждаме 2 месеца , като той ако искаше можеше да го прави и сега докато ходим . :) Аз за тва не се тревожа.. просто ме е страх да не се изгуби тръпката НО ТОЙ ПОСТОЯННО МИ ПОВТАРЯ ЧЕ КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ВРЕМЕ НЕ СМЕ СЕ ВИЖДАЛИ ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ МЕ ИСКА :) Нз майка ми ми каза че след 1 мъж не се тича.. че няма да се женя за него и че трябва да съм оптимист.. но нещата клонят към той да е в Бургас а аз тука ... оф ще говоря с него ..
квото ми каже тва ше стане .. просто ше чакам той да ми покаже от какво има нужда и по тоя начин ще разбера дали са били истински тич 6 месеца
майка също ми каза че така като сме далече , ще е изпитание и точно тогава ще разбера дали ще ме търси и дали държи на мен ..

очаквам още съвети напишете нещо .. раздвоена съм :(

sh3_1s_7h3_0n3
05-22-2010, 10:55
Значи единият може да работи в Слънчев бряг, а другият да си остане в Бургас, това ли е трагедията? 30-те километра разстояние?! :-o

WaterLilly
05-22-2010, 11:02
Драма, драма, драма, дрън дрън дрън...
След като се обичате, не е нужно да изпадаш в истерия, нищо няма да ви стане.

anonimchetou
05-22-2010, 11:09
ами аз не разбирам защо ви е толкова голям проблем това че ти ще си в Сл. бряг а той в Бургас .. кво да не са 500 км? 40 минути макс 50 и ще сте заедно. Все ще има време или почивни дни най-малкото което е ще можете да се виждате за по няколко часа и билета ви е 5 лева ! Не разбирам защо говориш така сякаш той заминава в друга държава. Моя приятел беше 2 месеца без книжка и той живеее в Равда (което е близо до Сл. бряг ) а аз съм от Бургас ама винаги сме се орпавяли и сме се виждали дори и за час.. Не виждам кой знае колко голям проблем чесно казано.. Защото ако има жеалние и любов има и начин.: )

buuu
05-22-2010, 16:46
ами щом го казвам значи е проблем.. работното ни време се разминава и нямаме почивни дни аз ще съм от 10 до 10 на работа сигурно а той от 7 до 7 .. и как да дойде при мен като аз няма да стоя на столчето и да го чакам а ше тряя си работя ... се пак нали за тва ми плащат ха .. превръщала съм го в трагедия .. еми така си е

valdesbg
05-22-2010, 16:48
Я синтезирайте в 3 изречения, моля :)

3oPuTy
05-22-2010, 17:04
Айде,айде ... Не можеш да ме убедиш,че няма да имате нито един почивен ден :?
Другото,което е - прекалено много се филмираш :? Два месеца не са чак толкова много,а и както казаха по-горе - можете да се виждате след работа.Или ще ми кажеш,че той няма нито един приятел с книжка?!Едва ли :? Все има един приятел,който ще се навие да го носи до Слънчев бряг (между другото бряг се пише с малка буква) срещу 10 вл. (примерно) за гориво.
Хората са си го казали "Има ли желание,има и начин!!!".А и ти щом си толкова сигурна в чувствата му,защо се притесняваш,че всичко може да се прецака за 2 месеца?!



Влади,в няколко изречения:
Двама непълнолетни решават да бачкат,но тя ще е в Слънчев бряг,а той в Бургас.Точно за това авторката се тръшка и хленчи,защото нямало как да се виждат и ни пита,какво да прави.

mArMaLaDkA
05-22-2010, 17:07
абе, хората издържат разстояние София - Несебър в продължение на 5 месеца, вие се лигавите за някакви мижави 30 км. :shock:

valdesbg
05-22-2010, 17:08
Ааааа трагедия.

"Как да спася и без това умиращата ми връзка, за да не се наложи да се изправя пред истината?"

Иначе... като сте решили да се правите на големи - ще си търпите последиците. В противен случай... хващайте пътя.

И да Зори го каза - ако има желание ще има и начин.

Ама.. филма е по сложен де. Щото нищо няма да стане така както му се иска на всеки поотделно. Щото "заедно" не виждам да искате нещо (:

3oPuTy
05-22-2010, 17:10
^А на теб ти се сърдя ...


Сори за спама :oops:

Glamour92
05-22-2010, 17:22
в най-лошия случай ще скъсате...неприятно,но определено не е краят на света :-o

B2BFW
05-22-2010, 17:25
Кажи му,че аз ще те наглеждам 8-) само да кажеш и къде е тоя магазин :D

sh3_1s_7h3_0n3
05-22-2010, 21:41
Aвторката или има някаква интересна илюзорна любов, или просто обича да драматизира.
Издържала съм на 2100 км разстояние, издържала съм и на 500... и то повече от 2-3 месеца...
а при вас е просто за има-няма няколко месеца... и вече голям проблем. Ами ще скъсате, голям праз. Преживей го и толкова. 'щото явно само т'ва ви е решението на вас... единия иска едно, другия друго... заедно нищо. Мал шанс. Не ви е било писано.