PDA

View Full Version : Подарък за рожден ден (момче)



fenkatakrisi952
05-21-2010, 15:33
Здравейте! След 9 дена съкровището ми има рожден ден.Заедно сме от 5 месеца и нещо и искам да му взема (или сама да направя) нещо специално.Питала съм го много пъти какво иска,но той не иска нищо и все повтаря,че щом съм с него-това било най-големия подарък.Но на мен малко ми е писнало да го чувам и искам подаръка да е симвволичен.Бих искала да ви помоля за някакви идеи и съвети какво ще е най-подходящо?Той навършва 17.
Засега съм се спряла на нещо подобно http://podaraci.us/product_info.php?cPath=22&products_id=33 в допълнение мога да взема и някакви хубави бонбони (и двамата си падаме по шоколад :grin: ).Може да се пробвам и сама да ги напиша и да направя кътията.Не знам дали е добра идея?? Confused

Давайте предложения...
Предварително благодаря :-) :-) :oops:

kasssidy
05-21-2010, 16:05
Добра ти е идеята, но въпроса е той дали ще го хареса ...

Мен ми хареса една идея наа не знам кой беше , прочетох я във форума. За кутия Еротика :D Правите ли секс? ( сори за въпроса, ама :lol: )

fenkatakrisi952
05-21-2010, 16:16
Да :D :D :D

kasssidy
05-21-2010, 18:05
Ми значи същността на тази кутия до колкото помня от това, което бях прочела беше : един кашон , на който пишеш еротика, окрасяваш го нали отвън , червена кутия, сърце ала бала ... и вътре слагаш всякакви секс играчки - + може свещи , бла бла ... абе каквото се сетиш :D Прасни и една кутия с шоколадови бонбони. :D Мисля, че ще се зарадва :D

Хем ти ще си си играла да го правиш и ще е от сърце. Хем после ще можете да го използвате заедно подаръка :D Хем ще му изпълниш думите и ще получи теб :D Мисля, че ще си му достатъчна :lol: И ще го помни дълго хохо.

kasssidy
05-21-2010, 18:10
Ето точно:


Ако си пада по жестовете - направи нещо самоделно. Отнема време, но пък няма да се оръсиш много.
Пример - еротичен кашон.
Вземаш кашон, пишеш *Еротика* на него, заграждаш с червено сърчице и го пълниш с няколко презерватива, ароматни свещи, перо, превръзка за очи, белезници, лубрикант, батерии и инструкции за секс.
Не знам колко е подходящо за абитуриент, ама това правя по рожденните дни. То пак се оръсвам, ама ми е забавно.

Това, което ти си избрала също е хубаво де : ) Но някак си ми се струва по-подходящ подарък за момиче - нали сме едни романтички : ) Но ти най-добре си познаваш момчето и знаеш какво би го зарадвало :)

fenkatakrisi952
05-21-2010, 18:25
Охо определено ще има нещо такова,но съм малко предубедена към тия играчки.Първото нещо за което се сетих да му взема беше белезници-от тия с пухчетата :D :D :D .Обаче аз му намекнах и той се сети и каза,че е имал и не знам какво ми стана.Тогава реших да не е тва.Сега разгледах в нета и харесах няколко гривни.Утре ще тругна на пазар да поразгледам и да потърся.Надявам се да му хареса 8-)

pamii
05-21-2010, 18:35
Колко пъти, и на колко места си я пуснала тази тема ?! :

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=338521 :?

kasssidy
05-21-2010, 19:03
Охо определено ще има нещо такова,но съм малко предубедена към тия играчки.Първото нещо за което се сетих да му взема беше белезници-от тия с пухчетата :D :D :D .Обаче аз му намекнах и той се сети и каза,че е имал и не знам какво ми стана.Тогава реших да не е тва.Сега разгледах в нета и харесах няколко гривни.Утре ще тругна на пазар да поразгледам и да потърся.Надявам се да му хареса 8-)

Влез ти в кутията тогава :D :lol:

MinimalisTka
05-22-2010, 05:13
аз бях направила на приятеля си подарък като направихме 1 месец , а подаръка беше сребърна гривна с табелка и на нея пишеше обичам те писе той много хареса подаръка ии още си носи гривната :)

DarkKisss
05-22-2010, 05:36
Отиди да гравират една ваша снимка върху метална плоча или сърце и му го подари, носи се на врата или пък ако не носи такива неща, става и като ключодържател. Така ще си винаги до него 8-)

Infinity
05-22-2010, 06:53
Отиди да гравират една ваша снимка върху метална плоча или сърце и му го подари, носи се на врата или пък ако не носи такива неща, става и като ключодържател. Така ще си винаги до него 8-)
Да , супер ще стане. :)
А кашона можеш да си го направиш + това. 8-)

titinkaa
05-22-2010, 08:45
Качи ваша снимка на диск и иди във фото където може да ти я направят на чаша или на възглавничка от сърце.Оригинално става. :)