PDA

View Full Version : херпеси на устата



theprodigy
05-21-2010, 16:57
абе защо ми излизат толкова често някой има ли представа,поддържам много добра хигиена,но винаги когато съм имал настинка ми се вдига а по някой път и без настинка,а забелязвам че и ако се случи да повърна на другия ден се вдига някой,а почти на никой мой приятел не му се вдига при някой такъв случай.Също така има ли начин за скриване за херпеса,поне аз не се сещам за такъв,но преди няколко дена гледах в един филм и една от актрисите вика Съжалявам че не си покрих херпеса,но бързах.За някаква паста ли става въпрос или нещо друго.При мен от пастите почти никакъв ефект няма.Благодаря ви предварително

kalpazanka
05-21-2010, 17:00
Консултирай се с хомеопат. Има много сполучливи препарати.

gia_sena_mono
05-21-2010, 17:24
При появата му може да го мажеш с Ваготил и после крем Здраве. Това може да е от липса на някакви витамини, слаб организъм... знам ли.

producenta
05-21-2010, 18:47
Според мен имаш алергия към лекарства.С какво те лекуват,от настинката?

kalpazanka
05-22-2010, 09:12
Според мен имаш алергия към лекарства.С какво те лекуват,от настинката?
По-скоро пониженият имунитет /особено компрометиран от настинка/ способства активирането на херпес-вируса. Същото може да направи и стресът.

producenta
05-22-2010, 10:39
Според мен имаш алергия към лекарства.С какво те лекуват,от настинката?
По-скоро пониженият имунитет /особено компрометиран от настинка/ способства активирането на херпес-вируса. Същото може да направи и стресът.

Да така е,но съдя по себе си аз съм алерегичен към сулфаномиди и при мен беше същото в началото,но лекарите от 2 дкц решиха да ме лекуват точно с тях без да знаят какво ми е точно(тогава не знаеха за алергията и ми излиха херпеси авти и всякакив глупости в устата)

За това се сетих за това особенно като ми каза,след настинка за това се сетих.