PDA

View Full Version : Той ми е всичко



sashto22
05-21-2010, 17:00
Момиче на 13 съм, бях щастлива и живях живота си докато не се появи той,порази ме като лъч и огаси всиччко в моето сърце...познавам го от толкова време но до преди за мен той беше нищо особенно..приятел от другия пол...Докато в един момент си казах я го виж Иво какъв е симпатичен (казва се Ивайло) още веднага реших че трябва да разбере и една приятелка говори с него...и му е казала че го харевам а той не беше отговорил нищо..понеже бяхме в училище се засилих и исках да се разбия в стената,но се съвзех в името на любовта и седнах до стената в класната ми стая..със сълзи на очи.От тогава всичко се промени тои старни отмен...и до ден днеше..да говорим си но не е като преди.Ако някой ни гледа отстрани би казал че има чувства към мен защото показва ревност когато говоря с другите..гледа ме..и отвреме на време ме заговаря...но той казва че не ме харесва :lol: :-# С него ходим на уроци по англииски и подготвяме един танц с учителките си..когато ме гледа как танцувам ме коментира постоянно с хората от негоата група а чудно защо всички от неговата група знаят че го харесвам и как се казвам..а аз не ги познавам изобщо..мисля че той им е казал че гго харесвам и как се казвам,но защо? Напоследък през послдните дни ме заговаря сам...Според вас дали ме харесва нищо че отрича...и как да разбера? кК да го спечеля или как да го забравя...Обужавам го! Благодаря ви предварително!

Rounder
05-21-2010, 17:04
Не може да ти е всичко като не си изживяла дори и полувината от живота си...
Той,ако те харесваше,щеше да ти го покаже.

justonegirlwithonehope
05-21-2010, 17:36
Той не ти е всичко, заблуждаваш се.Просто си в такава възраст, че си много далеч от същноста на думата любов.След като се прави на задник и те прави на пълна шматка, ти защо му обръщаш внимание ? Я му дай Х-са и да се спасява маняка.Няма смисъл да се занимаваш с хора, които не знаят какво искат за собствения си живот, а и на 13 едва ли имаш ясна представа какво точно да искаш от живота. ;)

b3b3t0y
05-21-2010, 18:02
Според мен те харесва.. Момчетата са странни.. той е от тоя тип дето го е срам от приятелите мъ..страх го е как ще реагират ако разберат,че те харесва... Но ти не се отказвай,и не го обичай толкова :D ( тъпо звучи,ама има начин да го обичаш по-малко) Ако не стане нищо,поне ще знаеш че си пробвала :)

radeberger
05-21-2010, 18:04
Срам го е . Спокойно , догодина ще му се промени мисленето . :wink:

gia_sena_mono
05-21-2010, 18:30
ОбУжавам да чета такива прочувствени теми! :D

DqVoLsKoJeLaNiE
05-21-2010, 18:34
Ами, като имате възможност да сте сами, му подскажи малко какво чувстваш, закачай се малко, покажи му, че не е само някакво си момче.

sunshinepp
05-21-2010, 19:01
Ако знаеше какво искаш, вече да си го взела . . :)

FrostHammer
05-21-2010, 19:09
Любовта на тази възраст да се,остави незабавно и да си вземе една кукла.После защо тинейджърите не искали да учат,още от сега някой клапанар като ти завърти главата и глеи к'воо става след 1-2 години /\

BlueFace
05-21-2010, 19:15
ОбУжавам да чета такива прочувствени теми! :D

И аз :grin: :grin: негОАта група руллз 8-) :lol:

П.П. Поредната 13 годишна набила си филм...После ми разправят ,че това било любов .... :?

FrostHammer
05-21-2010, 19:17
ОбУжавам да чета такива прочувствени теми! :D

И аз :grin: :grin: негОАта група руллз 8-) :lol:

П.П. Поредната 13 годишна набила си филм...После ми разправят ,че това било любов .... :?

+1

Аз на 13 години че*ия не съм,знаел к'во е те любов ще ми въртат :lol: :lol: :lol:

FrostHammer
05-21-2010, 19:18
ОбУжавам да чета такива прочувствени теми! :D

И аз :grin: :grin: негОАта група руллз 8-) :lol:

П.П. Поредната 13 годишна набила си филм...После ми разправят ,че това било любов .... :?

+1

Аз на 13 години че*ия не съм,знаел к'во е те любов ще ми въртат :lol: :lol: :lol:


П.П" Може и друго да въртат :D :D 8-)

zvQr_nO_s_ChAr
05-21-2010, 19:42
И както ти е всичко...Ще стане нищо... И ще четем следващата тема, в която новия пак ще е всичко... :-o

Machine123
05-21-2010, 21:04
Момиче на 13 съм, .... само това прочетох и спрях да чета .. и , за да не се окаже спам ще ти кажа ,че той те харесва .. не че знам , закво говоря ама айде .. само аз ли съм пиян ?? ?? ? ?

Rounder
05-21-2010, 21:36
Момиче на 13 съм, .... само това прочетох и спрях да чета .. и , за да не се окаже спам ще ти кажа ,че той те харесва .. не че знам , закво говоря ама айде .. само аз ли съм пиян ?? ?? ? ?

Не,и аз съм леко пиян,ама ти си и пиян и тъп .

Machine123
05-21-2010, 22:11
Ммм.. верно ли ?? Щом казваш няя да споря :] .. Айде наздраве

Linns
05-21-2010, 23:18
порази ме като лъч и огаси всиччко в моето сърце

но се съвзех в името на любовта и седнах до стената в класната ми стая..със сълзи на очи.
Прекалено много чалга..


исках да се разбия в стената
Мошно филми .. :shock:

За правописа да не говорим, а за проблема - МРЪН МРЪН ! :?

Candice
05-21-2010, 23:22
Както повечето казаха.. Не ти е всичко.. 100%.. Щом казва, че не те харесва, остави го.. Но ако те харесва сам ще дойде при теб след време... :)

Vanish
05-21-2010, 23:34
Нещо не ме трогна...
Сега можеш спокойно да умреш.

ReachlessGirl
05-22-2010, 07:50
знаех си, че трябва да спра да чета след "момиче на 13 съм .. " 8-)